Jeff Hardy'nin Kariyerindeki 3 Hedefi

Paranoyak

damy i gospoda
29 Eki 2012
19,021
428
27
AJ Styles
Jeff Hardy, Sportskedaa'ya konuşmuş ve kariyerinin geri kalan sürecinde gerçekleştirmek istediği 3 hedefi olduğunu söylemiş. Satır başlıkları şöyle;

''Kendimce üç hedef belirledim. Bir numaraya Universal Şampiyonluğunu koyarım. Bunun Roman Reigns'e karşı olmasını isterim. Çünkü bu benim hayalimdeki maçlardan biri. Roman şu an çok güçlü bir konumda. İkinci olarak ''Willow'' karakterimi döndürmek isterim. Bray Wyatt'ın yaptığı gibi çift kişilikli bir karakter olmak istiyorum. Benim için çok önemli bir karakter bu. Onu yansıtarak iyi işler çıkaracağımı düşünüyorum. Üçüncü hedefimse kardeşimle (Matt Hardy) tekrar birleşmek. Burası olur başka bir yer olur neresi olursa olsun tekrar aynı ringde olmak istiyorum.

Kaynak

24 Ocak 2013
1,369
38
23
İstabul
Jon Moxley
Universal işi yalan. Belki Roman'a karşı maça çıkar ama sonu mağlubiyet. Willow dönebilir onda bir sıkıntı yok. Sözleşmesi bitince de eğer Matt halen daha AEW'da olursa yanına gelir. Hardy Boyz bir günlüğüne de olsa mutlaka geri dönecektir.

AKV

20 Tem 2016
6,768
153
25
İstanbul
Seth Rollins
-
İlk hedefi ciddiye bile almadım, geçiniz. İkinci hedef güzel olabilir. Ben alter egoları hep sevmişimdir. Şirkette kalan kısa zamanında en azından farklı bir şeyler izletmiş olur. Üçüncü hedefi sonuna kadar destekliyorum. Umarım en kısa zamanda abisinin yanına gider.

The Insane Icon

Capitán
Top Poster Of Month
20 Eyl 2020
25,730
359
24
Tay Conti
-
Son isteğini dile getirmesi cesaret ister. Tebrik ediyorum bu yüzden. Çoğu kişinin aksine ben Willow'ı görmeye o kadar hevesli değilim. Universal ise gülünç bir hayal.

Ryan O'Reily

BOZKURT
21 Tem 2012
6,635
158
25
Samsun
Lita
Roman Reigns'e RTWM öncesi iyi bir geçiş rakibi olabilir fakat iyi performans göstermesi gerekiyor. SS'de beğendik ama o da yetmez.

Paranoyak

damy i gospoda
29 Eki 2012
19,021
428
27
AJ Styles
Universal maçına çıkmasına bir şey demem de kazanmak istemesi hem de Roman'dan kemeri almak istemesi hedeften çok ıslak bir rüya... Willow karakteri gelebilir farklılık yaratır ve makul bir hedef. Hardy Boyz'u buralarda görmeyiz, AEW olmazsa da yerel bir şirkette muhakkak izleriz.