Untitled Document

Joey Janela AEW'da Geçirdiği Zamandan Pişman Değil

The Insane Icon

Insane Icon IV

The Insane Icon

Insane Icon IV
20 Eyl 2020
32,971
3,381
25
Sting
Sting
Image.png

GCW güreşçisi Joey Janela,” The Sessions with Renee Paquette ' podcast'indeki son bir görünüm sırasında, All Elite Wrestling'deki zamanını ve pişmanlık duyup duymadığını, AEW'dan bağımsız sahneye nasıl geri döndüğünü yorumladı.

"İlk başta buna geri dönmek biraz zordu çünkü AEW'deyken indy bookingleri yapıyordum, sadece cumartesi günleri GCW yapıyordum. Şimdi kapsamlı ADD'm ile doktorum, çocukken en kötü vakalardan biri olduğumu söyledi, tarihleri takip etmek ve 2017, 2018 ve 2019'da olduğum yere geri dönmek çok zor, düzene girmedim, ama bu aralar gerçekten iddalıyım. Amacım sadece AEW'de olduğum kadar para kazanmak, ama mesele şu ki, iki kat daha fazla çalışmanız gerekiyor çünkü o parayı kazanmak için haftada bir çalışmıyorsunuz. Şovları yapmak için organizatörlerden bir kol ve bir bacak talep etmiyorum. Bu yüzden organizatörler beni seviyor. AEW'den ayrılacak birçok insan, görünüşe bir tonu, güreşmek için tonlarca para alacaktı. Ben profesyonel güreşi seviyorum, bu yüzden yapabildiğim kadar çok booking almaya çalışıyorum. Tabii ki, vücudum yaptığım tüm çılgınlıklardan ve tüm seyahatlerden sarsıldı, ama buna değer. Dünyayı gezmeyi her zaman sevmişimdir. Her zaman her yerde hayranlarla buluşmayı sevmişimdir. Bunu haftada üç ya da dört kez yaptığında, her zaman istediğim şey buydu."

"AEW kariyerimde hiçbir şeyden pişman değilim. Pişman olduğum şey bir aksiyon figürü olamamak. [Janela ve Sonny Kiss] her hafta ya da iki haftada bir böyle küçük bir promo package yapsaydık, eminim bu noktada kariyerlerimiz çok daha farklı olurdu."