Untitled Document

Journey of Wrestling | Tartışma Konusu

Tolgamer

I'M PERFECTION

Tolgamer

I'M PERFECTION
16 Nis 2021
2,121
75
İstanbul/Ümraniye
Dolph Ziggler
-

Oyunu bilmeyenler için spoiler kısmına yazıyorum.

Bu oyun GM Modu'nun oyun versiyonu kendisi tarayıcı oyunu hem mobilden hem bilgisayardan rahatça oynanabilir.

Mantık şöyle: Oyuna giriyorsunuz, direk new game diyorsunuz, karşınıza birkaç senaryo çıkıyor. RA, AE, Güncel vb. vb. siz seçip istediğiniz şirketi istediğiniz gibi bookluyorsunuz. İster sadece PPV(Benim önerim) ister hem PPV hem haftalık şov booklayabilirsiniz. Haftalık şovları booklarken maç yerine segmentlerde kullanabilirsiniz. Olaya geldiğimizde de karşınıza güreşçiler çıkıyor, siz maçları istediğiniz gibi yapabiliyorsunuz. Seçtiğiniz senaryoya göre gimmick kısmından maç türü seçebilirsiniz. Ama Royal Rumble gibi maç türleri için önce multi seçmeniz lazım. Normal maç yapmak için 1'e 1 maçsa sadece güreşçilere tıklamanız yeterli. Çoklu veya tag team maçıysa önce multi tuşuna basıp sonra güreşçileri seçmeniz lazım. Böyle böyle bir match card hazırladıktan sonra şova geçiyorsunuz. İsterseniz rastgele bir kazanan seçiyorsunuz isterseniz kendiniz güreşçinin üstüne tıklayarak seçebilirsiniz. Böyle böyle ilerleyebilirsiniz.

Dipnot: Üstünde mavi bulunan güreşçiler part timer güreşçi profilinin altında kaç kullanım hakkı olduğu yazıyor.
Oyundaki mavi şey para bununla başka şirketten güreşçi vb. alabilirsiniz.
Part timerların kullanım hakkı yıl sonuna kadar (Ama mesela HIAC'ta başlayan bir kariyer açtıysanız sene bir sonraki HIAC'ta bitiyor bildiğime göre.)ve yıl sonu bazı güreşçiler part timer olur, bazı güreşçiler ise bırakır.
Belli bir senenin senaryosunu isterseniz categoriese tıklayıp ordan sene seçebilirsiniz.

Oyunla ilgili takıldığınız yer veya oynarken karşınıza çıkan bir şey için konuya yazarsınız, ben veya bilen bir arkadaş döner.​