Kadınlar, Erkek Güreşçiler İle Aynı Zamanı Elde Etmeye Çalışıyor

Adorably Evil

Stay Weird
Top Poster Of Month
Konular
164
Stone Cold Steve Austin
-
“Kadın güreşi erkeklerle aynı zamanı elde etmek için mücadele ediyor. Ama gerçekten doğru yöne gittiğimize inanıyorum. Gelecek olduğuna inandığım gerçekten çalışkan ve yetenekli kadınlarla dolu bir soyunma odamız var.”

The Insane Icon

Insane Icon IV
Konular
6,527
Sting
John Cena
Bir tık doyumsuz olabilir misiniz acaba? Süre yeterli olmasa bile bence tam bir maç + 2-3 segment almanız yeterli ki alıyorsunuz da, özellikle AEW'da. Bunu sürekli dillendirerek destekçi değil köstekçi kazanıyor kadınlar.

The Drifter

Kadın Divizyonu Düşmanı
Konular
6
Elias
Güzel ablam erkeklerle aynı süreyi değil de aynı ilgiyi elde etmek için uğraşsanız sizin için daha hayırlı olur bence. Sosyal medyada herkes size destek veriyor ama aynı desteği arenadaki seyirciden alamıyorsunuz çoğu zaman. Çünkü sosyal medyada konuşmak basit. Yok o şans alamıyor, bu underrated, şuna süre verilmiyor. Geçin bu işleri. Şans verilince ne kadar ilgi çekiyorsunuz ki? Yüzüne 2 tane pasta yedin diye istifa ettin sen. O günden bugüne ne değişti? Çok mu süper bir karaktere dönüştün şu an. Elinde kemerin var ama ben bir değişiklik göremiyorum sende.

The Peep's

Captain
Konular
6,900
Christian
-
WWE denedi zaten bunu, olmuyor. AEW'nun mevcut kadrosunda da böyle bir kabiliyet yok maalesef.