Kafamıza Esenleri Yazma Konusu

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Konular
2,637
Mark Henry
Bobby Lashley
Efendim? İkimiz de çok mu uğraştık dedi? Neye uğraşmış Seda abla? Niçin uğraştın ya? Seda abla'da burda söz verdin, psikologa gideceğiz dedin. Beni bir kere psikologa götürdü, "Ben seninle mi uğraşacağım." dedi bana ya. Beni arabadan neredeyse atıyordu, sen biliyo musun Seda abla? O doktora da gidip... Şimdi neyse. Her şeyin kolayına. Tabi ki sinirlendi, beni neredeyse arabadan atacaktı Seda. abla, ben seninle mi uğraşıcam dedi. Lütfen söyle, lütfen. Çünkü ben seni sevmekten başka hiçbir şey yapmadım, benim de ufak tefek mutlaka hatalarım vardır ama ben sana kadınlık yaptım, sen bana kocalık yapmadın ya. Sen bana asla kocalık yapamadın. Anladın mı? Sen bana kocalık yapamadın, genel her anlamda, maddi manevi sen bana kocalık mı yaptın Ramiz Bey? Bırakıp bırakıp Bodrumlara tatillere gittin, magazinde mutlaka çekersiniz, ıı şey, izlersiniz Seda abla. Bir insan eşini bırakıp nasıl gider ya? Nasıl gider. Sen bana sordun mu? Geçtiğimiz Aralığın 6'sı doğum günümdü Seda abla. Ne aradı sordu, üstüne bayram. Ailesi Ankara'ya gitti, ne arayan ne soran. Evde bekliyorum kocam gelir diye. 3 hafta ortada yoktu. Bir erkek bunu yapar mı Seda abla? Konuşamadık, konuşamıyoruz. Babasına diyorum ki: "Ben senin oğlunla evlendim, seninle evlenmedim baba." dedim. "Oğlun nerde?". Senin karşına çıkacak cesareti yok diyo bana. Biliyosun diyo işte, yine birbirinize gireceksiniz. Yalan mı! Senin baban bizi ayırdı ya. Şöyle ayırdı; birimiz toprağa, birimiz mezara. Niçin şampanya patlattım? Çünkü o gün benim doğum günümdü Seda abla. O gün benim doğum günümdü, çünkü ben toprağa girecektim Seda abla. Anladınız mı? Benim yaşadıklarım.. Benim raporum var sen ne diyorsun ya? Benim raporum var, sen ne diyorsun! Git Tuzla emniyete sor beni ne hale getirdin kendi evimde. Ne söylüyosunuz siz? Ben neler yaşadım. Bu konumda bu kadar para kazanıyorum ama seviyorum diye her şeye katlandım, siz ne diyorsunuz ya! 4 yıl boyunca rol yaptım ben insanlara, dört yıl boyunca. Bunlar yenilir yutulur şeyler değil. HİÇ KONUŞMA BOŞUNA HİÇ KONUŞMA! Kapatın bunları. Lütfen Seda abla, böyle insanlara da prim yaptırmasınlar. Böyle insanlar, onun ailesi de biliyo kimin ne şekilde olduğunu. Böyle insanlara prim yaptırmasınlar ya, lütfen rica ediyorum ya. Rica ediyorum ya. Ben hala eski kocam için gözyaşı döküyorsam, kendinde biraz bir şeyleri ara. Yok diyo, ya Seda abla sen ne diyosun ya? Benim ağzımdan çıkacak her söz bomba da boşver. Bir insan karım dediği insanı Reina'ya gitmedim diye, barlara gitmedim diye gecenin üçünde beni Atv Balmumcu'nun önünde bıraktı sen ne diyosun Seda abla. Yanında sırf karşıdan arkadaşı gelmiş, arkadaşını kıramazmış beyefendi! Beni bırakıp gitti, arkasından taksiyle gittim ya tuttum "Sen napıyosun?" dedim ya, "Sen nasıl bir insansın dedim, sen beni nasıl bırakırsın." Bi de kapıda gişelere sormuş adam bana söylüyo abla diyo Ramiz bey geldi sizi sordu. Herhalde bir taraftan bırakıyo bi taraftan da arkamdan gelir, çünkü alıştı ya gidiyodu dövüyodu tin tin tin arkasından geliyorum aşkım tamam aşkım tamam. YETER ARTIK AŞK MI KALDI SEDA ABLA, YETER YANİ, YETER YANİ, YETER. Aşk mı kaldı. Adam bana dar kot giyme diyor, aman şunu yapma diyor. Herkes kot giyiyo diyorum. "Dar kot giyme, saçını sarı yap." Saçımı sarı yaptım. "Saçını koyu yap." Çocuk istiyorum Seda abla. Saçımı gittim koyu yaptım, saçlarım yandı pişmaniyeye döndü. "Ramiz, saçımı koyu yaptım hayatım." ondan sonra bana "Yok ben hazır değilim, hissetmiyorum." Ya bu çocuk oyuncağı mı Seda abla ya, Bu çocuk oyuncağı mı! Arkadaşlarına beni tercih etti, beni kıskanan adam yemeğe gidiyoruz beş altı tane adamın arkasına arasına atıyo beni. Ya Ramiz diyorum bu hoş mu diyorum ya, beş altı tane kendi gibi arkadaşları var böyle. Kendi düzgünüm diyo, efendiyim beyefendiyim, arkadaşlarına bakıyorum. Benim arkadaşlarıma laf söylüyo adamla kavga ediyorum. Benim arkadaşlarıma mesaj atıyo: "Çok üzgünüm biliyo musunuz? İşte ayrıldım, şöyleyim, böyleyim." BU NE DEMEK! Gecenin bir yarısı. Anlatıcam. Gecenin. Seni aradım Seda abla. Ne olmadı Seda abla? Kadınlar. Facebook nedir ya? Sen çocuk musun kardeşim FACEBOOK NE DEMEK! Msn, Facebook. Bunlar çocuk işleri, iş adamıyım diyosun iş adamı gibi davran. Tamam mı? Gecenin bir yarısı dört buçukta beş buçukta ıı şeyden geliyoruz ıı bardan geliyoruz beyfendiyle. Özel kararlar alıyoruz. Aşkım bak, birbirimizi çok seviyorum ıı seviyoruz. Bu ilişkiyi güzel bir hale getirelim, psikologa gidelim, şöyle yapalım, böyle yapalım diyorum Seda abla. Akşam eve geliyoruz, beş buçukta ben yatacağım diyo gece. Tamam diyorum sen burda yat, ben yatak odasına gidiyorum. Bir anda bilgisayarını açtı. Ben o kadar iyi niyetliyim ki kapının deliğinden bakıyorum böyle. Bi baktım bilgisayar açıldı, bir girdim sen napıyorsun burda? "II şey şirkete emaillerim geldi de ben ona bakıyorum." "Ver bakayım o bilgisayarı, telefonu da ver." Marka vermek istemiyorum, Facebook'u falan gösteren telefonlar var. Bak Seda ablacım, bana cahil diyebilirsiniz, her şeyi diyebilirsiniz bunun cahillikle bi alakası yok. Benim internetle bir alakam yok. Ben internete giren bi insan değilim. Ha iş için kullanılır o ayrı. Bir, "Ver bakayım o telefonu." koltukta yatan adam bi anda arkamdan böyle. "Aşkım bak her yere bas ama şuraya basma." İnternet yazıyo şeyde, İphone telefonda. İnternet. "Bak aşkım buraya basma nolur şirkete emailler gelir, ben göremem." Seda abla içim içimi yiyo. Arkamı döndüm, o da yanımda. Aldım telefonu bir bastım internet. Ne yazıyo: "Epeydir uğramıyorsun canım nerelerdesin?" Ramiz de yazmış:"Nerdesin? Akmerkezde misin hala? Ben ordan taşındım." Bir tane beyfendi kucağına kızları oturtmuş adları beş on tane var. "Ramizcim," adı yazıyo kızın bilmem bu kim. Bi daha bakıyorum, bilmem bu kim. Bu ne ya böyle? Böyle evlilik mi olur? SEVDİĞİM İÇİN YUTTUM BUNLARI, BEN HAYATTA İHANETLERİNİ DE BİLİYORUM AMA SUSTUM. Tamam mı. Piyasada bazı kadınlar vardır Seda abla piyasada bazı kadınlar vardır, sen de bilirsin o kadınlar bilinir. Benim eşimin efendiyim, dürüstüm diyorsun senin telefonunda o kadınların telefon numarasının işi ne be! Bana bunu söyle. Tamam mı. Bana bunu söyle! Şimdi telefonu kapat, sus, burdaki insanları da zehirleme laflarınla. Sen şu saatten sonra bana ancak iftira atarsın. Bu insanlar benim ne şekilde yaşadığımı biliyorlar. Naptım hata mı yaptım gece kulüplerine gitmeyelim barlara gitmeyelim arkadaşlarından uzak tut sevmiyorum beğenmiyorum. Aile gibi yaşayalım dedim, AİLE GİBİ YAŞAYALIM DEDİM GERİZEKALI. AİLE GİBİ YAŞAYALIM DEDİM. AİLE GİBİ. Evliliğin getirdiği birtakım şeyleri görmek istedim sende ya, bu benim ikinci evliliğim. AYAK UYDURMADIN. Senin yüzünden ne kafamda saç kaldı ne sesim kaldı. Şimdi kapat telefonu napmak istiyosan yap. Almış cüzdanı yırtıyo, nolur be be Ramiz Bey! Ben onun yenisini alırım, anladın mı, içine de çocuk koyarım. Anladın mı. Anladın mı? Şimdi fazla konuşma. Fazla konuşma. 4 yıl içinde bunlar vardı Seda abla, 4 yıl. Benim 4 yılımı aldı ya, 4 yılımı zehir etti benim. Ameliyat oldum diye beni gecenin ortasında bıraktı, telefon açıyorum kar kıyamet ya. Senden para pul mu istedim, her şeyimi kendim yaptım Seda abla. Her şeyimi kendim yaptım, beş kuruş parasını istemedim anladınız mı? Olunmuyo işte, para kazanıyo her şeyi var. Ne? Kendine iyi arabaya bineyim, iyi kadınlarla beraber olayım yanına alıp bebek gibi gezdirmesini biliyosun ama. Di mi? NE GÜZEL YA! Bedavaya köfte oh ne güzel, ne ala! Fazla konuşma. Bana sarılmak istiyo boşandıktan sonra, Günay ablama söylemiş: "Sarılmak isterim." Ben senin nerene sarılıcam be? DÖRT YILDA NİYE SARILMADIN!

Flip Flop 'N Fly

Funky Like A Donkey
Konular
84
Dusty Rhodes
-

Brock_Lesnar

Brock Lesnar Does What Brock Lesnar Wants To Do
Konular
426
Brock Lesnar
Brock Lesnar