Kahin Konusu

Mike The Miz

Awesome!
Konular
1,373
The Miz
Sanırım açılmamış bu konu. Güreş hakkında genel tahminlerimizi bu konudan yapalım ilk ben başlayayım:

Hollywood'da gerçekleşecek Wrestlemania'da Miz tekrardan Main-Eventte olacak diye düşünüyorum. Bir başka tahminim ise malumunuz 2020'den beri yenilmezlik serisi bulunan Reigns'in kemeri Wrestlemania 38'e kadar tutacağı yönünde ve kemeri kaybettiği gibi Money in the Bank çantasını alacaktır. Edge mutlaka bu seneki herhangi bir MITB veya Summerslam maçına dahil olacaktır. Alexa Bliss ve Roman Reigns (tekrardan) kesinlikle bir gün Royal Rumble maçı kazanacaktır.

Bero

şᴀᴘʟᴀᴋᴄı
Konular
1,773
Bray Wyatt
Montez Ford
Drew bu gece kemeri alacak ve Lesnar ile Summerslam'de rövanş yapcaklar.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Konular
2,640
Mark Henry
Bobby Lashley
CM Punk dönecek. Universal ya da WWE kemerini alacak. 3 ay sonra çok sıkıcı reign denmeye başlanacak. Sonra yine ayrılacak. Birkaç ay sonra Punk döner mi? Punk dönecek mi denecek.

Mark Henry babam AEW'de Shaq ile maça çıkacak. AEW huzurevi len diyenler doluşacak. Maç iyi de olsa kötü de olsa laf edecekler.

Y2J_Rollin

NICE ONE BRUVA
Konular
459
Darby Allin
Darby Allin
CM Punk dönecek. Universal ya da WWE kemerini alacak. 3 ay sonra çok sıkıcı reign denmeye başlanacak. Sonra yine ayrılacak. Birkaç ay sonra Punk döner mi? Punk dönecek mi denecek.

Mark Henry babam AEW'de Shaq ile maça çıkacak. AEW huzurevi len diyenler doluşacak. Maç iyi de olsa kötü de olsa laf edecekler.

Mark Henry'nin Shaq'a Worlds Strongest Slam'inden sonra ringin kırılması olayına kimse laf edemez..

The Goddest Bliss

suffocate
Konular
1,288
AJ Styles
Baron Corbin
2022 Erkekler Royal Rumble Kazananı
"The Phenomenal"
A-J Styles!

Konular
62
Ronda Rousey
Ronda Rousey
Vallahi sallayayim belki tutarsa tutar;

- Becky Lynch'den kemeri Ronda Rousey return yapip alir, hikayenin gidis rotasindan biri de "iki annenin bebegini birakip guresmeye gelmesi" seklinde ilerler. Zaten Becky'nin bunu surekli dile getirmesi beni suphelendiriyor.
- Roman Reigns'den kemeri surpriz birisi alacak. Bu isim ne Brock Lesnar, ne The Rock. Yapacagi bir face turn + Royal Rumble ile Bobby Lashley...
- Edge, WrestleMania'da sampiyon olacak ve kemeri Kevin Owens'tan alacak.

LasVegasValisi

I feel very ucey
Konular
1,069
Bray Wyatt
Jey Uso
Wrestlemania 39'da The Rock vs Roman Reigns maçının sonunda Reigns Rock'ı yenecek ve en sonda MITB kazananı Jey Uso gelip Reigns'i pinleyerek hem kabilenin gerçek şefi olduğunu gösterecek hemde yeni Evrensel şampiyonu olacak.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Konular
2,640
Mark Henry
Bobby Lashley

WWE olmasa da döndü. Mark Henry de güreşir belki hala inanıyorum bu maça.

Westron

Rated Superstar Edge
Konular
952
Edge
-
Dean Ambrose malum Jon Moxley'in nedense bu sene WWE ye tekrar dönüp Vince ile olan arasındaki buzları eriteceğini düşünüyorum, nedense günlerdir birden bire aklıma böyle bir şey gelip duruyor.

Son düzenleme:
Konular
62
Ronda Rousey
Ronda Rousey
Vallahi sallayayim belki tutarsa tutar;

- Becky Lynch'den kemeri Ronda Rousey return yapip alir, hikayenin gidis rotasindan biri de "iki annenin bebegini birakip guresmeye gelmesi" seklinde ilerler. Zaten Becky'nin bunu surekli dile getirmesi beni suphelendiriyor.
- Roman Reigns'den kemeri surpriz birisi alacak. Bu isim ne Brock Lesnar, ne The Rock. Yapacagi bir face turn + Royal Rumble ile Bobby Lashley...
- Edge, WrestleMania'da sampiyon olacak ve kemeri Kevin Owens'tan alacak.

Oncelikle kendimizle dalgamizi gectikten sonra yeni kehanetlerimi yaziyorum... Becky / Ronda olayini degistirmiyorum.

- Brock Lesnar, Royal Rumble'da Big E ile maca cikar. Royal Rumble'i kazanan isim Bobby Lashley olur ve WrestleMania maci icin temeller atilir. Bu esnada bir sekilde Paul Heyman da Lesnar'in yanina gelir ve MVP ile soz duellolarina girerek iki canavari ana hikayeye hazirlarlar.
- Bir onceki tahminimizde Roman'dan kemeri Lashley alacak demistim ama onu Lesnar'a yonlendiriyoruz... Roman'a simdi mecburen Drew'i yonlendiriyorum, WrestleMania'da maca cikarlar. Roman kemerini korur. Saltanat devam eder.
- Randy Orton ve Riddle'in Rumble'da arasi bozulacak gibi olur, birkac hafta sonraki RAW sovunda Seth Rollins-Kevin Owens takimina surpriz sekilde kemerleri kaybederler. Randy/Riddle WM'da maca cikarlar, Riddle yener ve momentum kazanmaya baslar.
- AJ Styles ve Omos'un ayni sekilde arasi bozulur ve bir maca cikarlar. Artik kime momentum vereceklerse ona maci versinler.
- Finn Balor ve Edge'in de bir yerlerde maca cikmasini inanilmaz istiyorum fakat ozellikle dun geceden sonra Edge'in ne yapacagini hic bilmiyorum... Eger Ronda surprizi hic olmazsa WWE, Edge/Beth vs Seth/Beckyli bir sey de yapabilir fakat bu sefer benim tag team kehaneti yalan cikar.
- Big E'ye gelince... Gecenlerde hayalim Goldberg demisti, kambersiz dugun olmaz. Su adami cagirin WM'ye bir maca ciksinlar.