Karl Anderson - NEVER Openweight Şampiyonluğu Hakkında Yeni Gelişme

Gentleman Villain

big daddy cool
Konular
2,036
William Regal
-

Anderson, 14 Aralık'ta kemerini savunacağını açıkladı.​

The MANIAC

Kayıtlı Üye
Konular
131
Bobby Lashley
-
2 yerde çalışmasına izin veren Hunter'a sevgilerle.

RebelVoice

Emekli
Konular
4,874
Karl Anderson, 14 Kasımdaki NJPW’s World Tag League & Super Jr. Tag League'de geri dönüp Never Championship Kemerini savunacağını açıkladı. Gallows da yanında olacakmış.

Kaynak

Not Your Dope

VIP Üye
Konular
118
Will Ospreay
-
Merhaba ben Karl Anderson, WWE'den gönderildim sonra her Allah'ın günü WWE'ye salladım. Impact'e gittim ve ayrılanlar olarak toplu sövme fotosu paylaştık. AEW'a kankalarımın yanına gittim, Being the Elite'de ölmüşlerine sövmediğim kaldı WWE'nin. Hatta Elite arkadaşlarım beni durdurmaya kalktı. Sonra NJPW'ye gittim BC'de takıldım. Paraya para demedim ama tam bir dönek olduğum için şamar oğlanı olmak için WWE'ye döndüm. Üstelik NJPW bana tekli kemer vermişken. Tam bir süzmelik. Arkadaşım Gallows ise her yerde tokat manyağı oldu. Hatta Rhea Ripley'den bile şamar yedi. Tam bir sirk soytarısı. Teşekkürler.

Undisputed Rising22

Undisputed Era Üyesi
Konular
12
Edge
-
Merhaba ben Karl Anderson, WWE'den gönderildim sonra her Allah'ın günü WWE'ye salladım. Impact'e gittim ve ayrılanlar olarak toplu sövme fotosu paylaştık. AEW'a kankalarımın yanına gittim, Being the Elite'de ölmüşlerine sövmediğim kaldı WWE'nin. Hatta Elite arkadaşlarım beni durdurmaya kalktı. Sonra NJPW'ye gittim BC'de takıldım. Paraya para demedim ama tam bir dönek olduğum için şamar oğlanı olmak için WWE'ye döndüm. Üstelik NJPW bana tekli kemer vermişken. Tam bir süzmelik. Arkadaşım Gallows ise her yerde tokat manyağı oldu. Hatta Rhea Ripley'den bile şamar yedi. Tam bir sirk soytarısı. Teşekkürler.
Gallowsun hiç dert ettiğini sanmıyorum valla ama Good biraderler böyle sallamayı seviyorlar anlamsız gelse bile.