Kendinizle İlgili Bir Özeleştiri Yapın

BlissFan

Ferdi Baba
18 Ara 2017
24,584
327
32
Osmaniye
Sasha Banks
-
images

hurt heal01

Future's WWE Superstar
25 Haz 2020
2,915
48
-Adana
Alexa Bliss
Bu eşşek kafa bütün gün bilgisayara bakıyor ve hep birazdan ödevleri yapacağım diye düşünüyor ama birazdan vakti ne zaman hala çözemedim.

Mr. Bean

taş fırın erkeği
2 Ağu 2014
10,269
245
20
Parts Unknown
Undertaker
Bollywood Great Khali
Aşırı sorumsuz birisiyim. En basitinden seçmeli vizesinin tarihini bile takip etmemiştim, sınav bittikten sonra haberim oldu. Zekam, becerilerim, birikimim... Her şeyimi rahatım uğruna harcıyorum. Uzun vadede rahatımı kaçıracak tabii bu sorumsuzluk. Çözüm bulmam lazım.

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
32,835
441
20
Bursa
Carmella
Carmella
Ya ben aklımdan geçeni direkt söyler ilerisini düşünmem. Herkese her şeyimi anlatırım. Bir güler yüze kanarım. Sonra her şey yolundayken eskiler önüme serilir her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalırım. Çok üzülüyorum buna. Hep başıma geliyor. Tutamam çenemi bir kere olsun.

hurt heal01

Future's WWE Superstar
25 Haz 2020
2,915
48
-Adana
Alexa Bliss
1 sene öncesindeki tüm hayatım boyunca yaptığım şeyler gece uyuyamama ve anksiyeteye sebep oluyor. Düşündükçe kendime en ağır küfürleri ediyorum.

Ryan O'Reily

BOZKURT
21 Tem 2012
6,637
159
25
Samsun
Lita
İnsan ilişkilerimin iyi olmasına rağmen kendimi çoğu zaman toplumdan uzak tutmaya çalışıyorum. Arkadaşlarım veya beni tanıyan herkes beni çok seviyor, ortamların aranan adamı olarak görüyorlar. Ama ben yalnız kalmayı daha çok tercih ediyorum. Beni eğlenceli birisi olarak görmelerine rağmen ben kendimi ketum olarak görüyorum. Dışarıya yansıttığım ile içimde yaşadığım çok farklı. Sosyal miyim yoksa asosyal mi? Bu sorunun cevabını bulmam gerekiyor.

Devil

Executioner
27 Ocak 2018
5,575
96
İzmir
Kane
Alakasız mesaj atmak
Üye ya da üyeleri rahatsız etmek
Küfür söyleminde bulunmak
Nefret söyleminde bulunmak
Tartışmaya mahiyet verecek mesaj.

Sanırım daha sert olmam lazım.

The Insane Icon

Capitán
Top Poster Of Month
20 Eyl 2020
25,731
359
24
Tay Conti
-
Fevriyim, agresifim ve dilimin -parmağımın da- kemiği yoktur. Ben bununla mutluyum çünkü insanların direkt olarak bunu hakettiğini düşünüyorum zira kimseye güvenmiyorum, fakat bu düşüncelerin kötü şeyler olduğunu reddedecek kadar da manyak değilim.

Ekstra, üşengeçim. Yaklaşık 1 buçuk aydır uğraştığım incelemeyi her Pazartesi, "bir hafta sonra" diyerek sürekli erteledim. Yarın inş. paylaşacağım. Bu sadece forumda değil, hayatımın neredeyse her yerinde böyle.