Kenny King, X-Division Olaylarına Dönmesinin Mantıklı Olduğunu Söylüyor

The Greatest Man

That Ever Lived

The Greatest Man

That Ever Lived
31 Tem 2013
6,990
1,079
25
İstanbul
Tyler Bate
Jon Moxley
Screen-Shot-2021-02-27-at-5.59.35-PM-750x375.png

Impact Wrestling yıldızı Kenny King, kısa süre önce Refin It Up podcast'inde Brian Hebner'a katıldı ve King'in X-Division şampiyonluk sahnesine geri dönüp dönmeyeceği de dahil olmak üzere güreşle ilgili bir dizi konuyu tartıştı.

ROH'de La Faccion Ingobernables'a katılma hakkında:

Evet, RUSH ile çalışmak, Dragon [Lee] ile çalışmak, Bestia [del Ring] ile çalışmak eğlenceliydi. Demek istediğim, bu adamları Meksika'daki CMLL'ye yaptığım gezilerden ve orada onlarla çalıştığımdan tanıyorum. Bu senaristlerin 'Ah, hadi bu adamları bir araya getirelim çünkü birçok insan bundan hoşlanacak' dediği bir şey değildi. RUSH, benim gruba alınmamda gerçekten etkili oldu. İçeri girmemi gerçekten istedi. Benim için iyi oldu çünkü mikrofonda gerçekten parlamalıydım. İngilizce ve İspanyolca promolar kesmeye başladım ve bu daha önce hiç yapmadığım bir şeydi, bu yüzden gerçekten güzel bir tecrübeydi.

Ayrıca Kenny King, IMPACT'de X-Division sahnesine geri dönmesinin onun için mantıklı olduğunu düşünüyor:

Trey Miguel gibi adamlar, 'Speedball' gibi adamlar Mike Bailey, Ace Austin, Laredo Kid, bilirsiniz, Rich Swann, yani tam orada oturan maçların kalitesi nedeniyle böyle adamlar beni bekliyor ve heyecanlandırıyor.