Kevin Nash: CM Punk, Kapa Çeneni! AEW Aptallar Sürüsü!

Adorably Evil

Stay Weird
Top Poster Of Month
Konular
164
Stone Cold Steve Austin
-
En son "Kliq This" podcast'inde Kevin Nash, CM Punk'ın 8 yıl önce Kevin Nash ile 55 yaşında ringde olduğu için dalga geçtiğini, şimdi ise kendisinin 43 yaşında yaşlı ve yorgun olduğunu söyledi:

Nash, "42 yaşındaki Phil yorgun. Dövüldü. 55 yaşında ringdeydim ve o benim hakkımda promo kesiyordu: 'Click. Click, Dizlerini duyabiliyorum, Lol. Öldüğünü sandım.' O lanet olası şerefsiz benim üzerimden o promoyu kesiyor ve 42 yaşında orada oturuyor."

Kendisi ayrıca AEW'te güreşen güreşçilere de bolca küfür etti.

''Şerefsiz, bana yorgun olduğunu söyleme. Kapa çeneni. AEW'deki tüm çocuklar, sizi aptal şerefsizler ( 2 defa bunu tekrarlıyor) Sen 1099'sun. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun? Birinin lanet olası evini boyuyordunuz, kavga ettiniz ve hepinizin uzaklaştırıldığını söylediler. Lanet olası anlaşmadan sonra değil miydi? Bunu çözemez misiniz? Yani onlar adamı 23 kez arkadan vuran ve tekrar onun masasına oturan lanet olası polisler. Bu, yönetmek için etkili bir yoldur. Ne büyük bir pislik."

Kevin_Nash_bio.png

kaynak

Son düzenleme:
Konular
13
Malakai Black
-
Kevin baba Allah razı olsun gece gece güldüm eyw reis.

Adorably Evil

Stay Weird
Top Poster Of Month
Konular
164
Stone Cold Steve Austin
-
Bu arada küfürleri baya yumuşatmaya çalıştım. En fazla bu kadar oluyor, podcastin devamı da var ve tamamı küfürden oluşuyor.

Son düzenleme:

Undisputed Rising22

Undisputed Era Üyesi
Konular
5
Edge
-
Eski zamanlarda beraber yaptığınız zorbalıklara bakıp yorum yap hadi abi severiz reisi ama Kliq olarak az mı millete mobbing uyguladınız.

Gentleman Villain

big daddy cool
Konular
1,788
William Regal
-
Tamamen objektif olarak konuşuyorum. Anlaşılıyordur ki herhangi bir taraf tutmuyorum bu konuda. Profesyonel güreş tarihinin en zeki adamı ne diyorsa haklıdır diyorum ben...

Şaka bir yana podcast'i dinliyorum, düzenli dinlemeye çalışıyorum. Bu bölüm bir hayli uzundu, o yüzden yarıda bıraktım ama bu muhabbeti yakaladım. Önce Kevin Nash ve Sean Oliver'ın tamamen geyik yaptığı, muhabbet çevirdiği bir podcast olduğunu söylemek lazım. Eric Bischoff'unki gibi net bir şekilde güreş konuşulduğu, olayların akışına göre verildiği tarzda bir podcast değil yani. Kevin Nash komik bir adam, dediği çoğu şeyi çok ciddiye almamak lazım. Yazıya dökünce aşırı ciddi, büyük bir nefreti varmış gibi gözüküyor ama söyleyiş tarzı vs. müthiş ciddi olmadığını belli ediyor zaten. Küfür kısmına gelirsek podcast'in 10 dakikasını dinlerseniz kendisinden 100 tane falan f**k duyabilirsiniz, ağzı baya bozuk. :D

cmpunk

one last shot
Konular
4,205
CM Punk
Kevin Nash: "42 yaşında adam yoruldu. 55 yaşında ringteyken bana karşı promo keserken "Dizlerinin sesini duyuyorum, öldün sandım." diyordu. Bu an*sı s*** benim hakkımda böyle bir promo kesiyor ve 42 yaşında kendisi öylece oturuyor. Aklını kaybetmemiş, toksik şok sendromuna yakalanmış. Tıpayı çıkarmamış hala."

Kaynak

Kevin Steen

Gypsy
Konular
1,291
Roman Reigns
Bray Wyatt
Tek başına tüm AEW tarihinden büyüksün Kevin Nash hocam. Çok büyüksün.