Kofi Kingston ve Arka Alan Çok Üzülmüş!

Undisputed Rising22

Undisputed Era Üyesi
Konular
111
Edge
-

Dax Harwood Podcast'inde söylediklerine göre 4 Ekim 2019 tarihinde yayınlanan Smackdown'da Kofi'nin Brock Lesnar tarafından açıkça ezilerek şampiyonluğuna son verilmişti.
WWE Arka Alanında yoğun bir üzüntü olmuş bununla ilgili.

thebozbear

The Antisocial Animal
Konular
19
Taryn Terrell
-
Monster booking var. Nasıl bitmesini bekliyorlarmış? Lesnar'ın çok zorlanmasını falan mı Kofi'ye ya da başka birisine? Bu adam Cena dinlemedi ezdi. Orton'un kafasını patlattı resmen ringte. Orton'un da en az Lesnar kadar fanı vardır yani. Ama işte monster booking budur. WWE efsanesi olan Orton'un kafasını patlattırır. He ben o zamanlar memnundum. Lesnar'ı çok severim çünkü. O zamanlar "Orton diğerlerine benzemez abiiieeeğeğğeğ" diyen Orton fanları hatırlıyorum. "Randy net olarak alır" diyenler falan vardı. O maç sonrası WWE'nin Lesnar ve Roman dışındaki insanlara verdiği önemi gördükleri için mutluydum ama. :D Yerlerini bildi yıllar içinde tüm Cena, Undertaker, Orton, AJ Styles, Daniel Bryan fanları. WWE için Lesnar ve Reigns bir yana, diğerleri bir yana. Bunu ben çok önceden anladım ama insanlar "Belki bir umut" demişlerdi. O umutlarının dağılmasını izlemek keyifliydi. :D

The MANIAC

Kayıtlı Üye
Top Poster Of Month
Konular
230
Bobby Lashley
-
Kusura bakmayın ama Trouble Paradise ile maçı mı kazanmayı düşünüyordu Kofi?

Vincent Jr

Biz Bu Ligi Bitirtmeyiz
Konular
254
Ronda Rousey
-
Fox yayınlarının ilk bölümüydü. Doğal olarak özel bir şov yapmak ve çok fazla ismi şovda kullanmak istediler. Özellikle Kofi squash ile kaybetsin diye bir düşünce olduğunu düşünmüyorum. Şov süresi o kadarına yetti. Benim söylemekten dilimde tüy bitti. Yeni anlaşma yapılacağı zaman SD'nin süresi tıpkı Raw gibi 3 saate çıkarılmalı. Bu mümkün değilse tıpkı 2012 ve öncesi gibi bir roster sadeliğine geçiş yapılmalı. Hem ayranım dökülmesin hem bilmem ne olmasın dersen böyle olur.

Undisputed Rising22

Undisputed Era Üyesi
Konular
111
Edge
-
Monster booking var. Nasıl bitmesini bekliyorlarmış? Lesnar'ın çok zorlanmasını falan mı Kofi'ye ya da başka birisine? Bu adam Cena dinlemedi ezdi. Orton'un kafasını patlattı resmen ringte. Orton'un da en az Lesnar kadar fanı vardır yani. Ama işte monster booking budur. WWE efsanesi olan Orton'un kafasını patlattırır. He ben o zamanlar memnundum. Lesnar'ı çok severim çünkü. O zamanlar "Orton diğerlerine benzemez abiiieeeğeğğeğ" diyen Orton fanları hatırlıyorum. "Randy net olarak alır" diyenler falan vardı. O maç sonrası WWE'nin Lesnar ve Roman dışındaki insanlara verdiği önemi gördükleri için mutluydum ama. :D Yerlerini bildi yıllar içinde tüm Cena, Undertaker, Orton, AJ Styles, Daniel Bryan fanları. WWE için Lesnar ve Reigns bir yana, diğerleri bir yana. Bunu ben çok önceden anladım ama insanlar "Belki bir umut" demişlerdi. O umutlarının dağılmasını izlemek keyifliydi. :D
Abi Bryan demesek yalnız valla kazanıcak demedim..

Şaka maka Lesnar'ın çok net bir karakteri olmasını ve izlemeyi seviyorum Cowboy Farm Boy Brock Lesnar dahi o dominantlığı sertliği yansıtarak izletmeleri çok keyifli. Brock Lesnar güreş tarihinin en net dominantı bu toleransı Rollins ve Reigns harici kimseyi yedirmediler ringte ki aksiyonu sertliği duruşu inanılmaz. Kofi Kingston zaten bana göre inanılmaz sıkıcı bir reign yaptı üstüne Lesnarı zorlasa sıkardım kafama.
Olması gereken buydu belki süreleri yetmedi booking için fakat doğrusu oldu o zaman.

Queen of the Ring

Kayıtlı Üye
Konular
1
Ronda Rousey
-
Kofi'yi 6 ay sonunda geldiği konuma geri gönderebilmek için bilinçli yapıldıysa akıllı bir çözümdü bana göre. 6 ay kim çıksa karşısına ünvanını koruyan adam 8 saniyede kaybedince onun için yapılan planlar yerine oturdu. Benim hoşuma gittiğini söylemiyorum ama olan bu.

thebozbear

The Antisocial Animal
Konular
19
Taryn Terrell
-
Abi Bryan demesek yalnız valla kazanıcak demedim..

Şaka maka Lesnar'ın çok net bir karakteri olmasını ve izlemeyi seviyorum Cowboy Farm Boy Brock Lesnar dahi o dominantlığı sertliği yansıtarak izletmeleri çok keyifli. Brock Lesnar güreş tarihinin en net dominantı bu toleransı Rollins ve Reigns harici kimseyi yedirmediler ringte ki aksiyonu sertliği duruşu inanılmaz. Kofi Kingston zaten bana göre inanılmaz sıkıcı bir reign yaptı üstüne Lesnarı zorlasa sıkardım kafama.
Olması gereken buydu belki süreleri yetmedi booking için fakat doğrusu oldu o zaman.
Seth Rollins'e yedirmeleri de mesela şu andan bakınca anlamsızmış gibi geliyor. Çünkü sen gidip Brock'u temiz yeniyorsun sonra gidip Upper MC oluyorsun. Yanlış karar. Roman Reigns seviyesinde kalmalıydı.