Untitled Document

KPSS Birincisi Olmak Bile Yetmiyor Artık

Westron

Rated Superstar Edge

Westron

Rated Superstar Edge
8 Kas 2019
6,277
123
23
Muğla/Bodrum
Edge
Alim hocanın traşından geçmemişsin, bilmeyenler Cevheri Güven videosundan kendisi hakkında bilgi edinebilir, Tayyipten sonra en yetkili kişi, nitekim fetullah v2.

ShieldBrothers

head of the table

ShieldBrothers

head of the table
16 Eyl 2015
2,654
128
23
-
Roman Reigns
-
Merkezi atama sistemi üniversite tercihiyle aynı olay, torpil olayının geçmediği tek sistem türü bu. Üsenmedim ablamızın bölümüne kadro açılmıs mı baktım, eğer Gaziantep ve Kırşehir'i tercihe yazmadıysa yaşadığı olay gayet olası olabilir. Bende 2020'de 80 puanla ilk 50 ye girmistim kendi bölümümde, bölüm 1.liği çok birsey ifade etmiyor. Ama kendisine alım yapacak olan yerleri yazıp su olay gerçekleştiyse kendisi her türlü hukuki yola girip rahatlıkla kazançlı çıkabilir. Ablamızın mesleğine bakınca burnuma fena reklam kokusu geldi ama su olayın sonunu merak ediyorum devam haberleri çıkarsa twitter'dan takipleyeceğim.

20 Eyl 2020
26,549
615
24
Bursa
Tay Conti
Sting
Welcome to Turkey. Öğrenciler ayaklandı, gündem oluşturuldu. Türkiye'nin asıl problemleri bu ve bunun gibi meselelerin üzerine gidilmesi, özellikle genç seçmenin muhalefet tarafından kazanılması gerekir. Bu elzemdir.