Lady Frost | Kariyer İncelemesi

Straight Edge Societh

"Finished The Story!"
Katılım
23 Ara 2013
Konular
6,317
Mesajlar
28,139
Tepkime puanı
10,721
Puanları
1,720
Yaş
24
Konum
Trabzon
CM Punk
lady_frost_render_by_mrlivef_df8i0fy-fullview.png

Doğum Adı:Brittany Rae Steding
Doğum Tarihi ve Yeri:14 Mart 1985 - Erie, Pennsylvania, ABD
Ring Adları:Ellie Fredericks
Jamie Frost
Lady Frost
Marmalade
The Red Queen
Debut:26 Mart 2018

Brittany Rae Steding, ABD'li profesyonel güreşçidir. Şu anda Lady Frost ring adı altında bağımsız şirketlerde performans sergiliyor.

Profesyonel güreş kariyeri

WWE (2018)


Steding, WWE için profesyonel güreşteki ilk çıkışını 26 Mart 2018'de Raw'ın "Jamie Frost" ring adı altında yaptı ve burada bir squash maçında Asuka'ya yenildi.

Bağımsız şirketler (2018 - günümüz)

Steding, bağımsız kariyerine gerçek hayattaki kocası Victor Benjamin'in uşağı olarak başladı. Daha sonra ikili, "Pretty Proper" adı altında bir takım olarak güreşecek ve Steding "Lady Frost" ring adını uyarlayacaktı. 15 Eylül 2018'de Frost, bir Atomic Championship Wrestling etkinliğinde Rogue Women Warriors Şampiyonası için LuFisto'ya meydan okuduğunda ilk unvan maçına çıktı, ancak başarısız oldu.

Mart 2019'da Frost, Chikara'daki ilk çıkışını yaptı ve yıllık Young Lions Cup turnuvasına katıldı. 2 Kasım'da Frost, Shimmer Women Athletes için ilk çıkışını Volume114'ün kaydı sırasında yaptı ve burada Jenna Lynn'i bir dark maçta mağlup etti. Daha sonra aynı gün Volume 115'in çekimleri sırasında Thunderkitty'ye yenildi.

2021'de Frost, Heather Monroe'yu yenerek güreşteki ilk şampiyonluğunu kazandı ve Hurricane Pro Wrestling'in kadınlar şampiyonu oldu.

All Elite Wrestling (2020, 2023)

Frost, All Elite Wrestling'deki (AEW) ilk çıkışını 24 Kasım 2020'de AEW Dark'ın bölümünde yaptı ve burada Jennacide ile birlikte Diamante ve Ivelisse takımına yenildi. Ertesi hafta Dark'ın Red Velvet'e kaybettiği bölümde bir kez daha göründü.

24 Mayıs 2023'te Frost, AEW'nin Dynamite programında Taya Valkyrie'ye yenilerek ilk çıkışını yaptı. 29 Haziran'da Frost, TBS Collision Şampiyonası için Kris Statlander'a başarısız bir şekilde meydan okudu. 25 Kasım'da Collision'da TBS Şampiyonası için Julia Hart'a başarısız bir şekilde meydan okudu.

National Wrestling Alliance (2021)

7 Ağustos 2021'de National Wrestling Alliance (NWA), Frost'un ana etkinlik NWA Women's Invitational Cup Gauntlet maçına katılımcı olarak NWA EmPowerrr'da yer alacağını doğruladı. Etkinlikte Frost, Debbie Malenko tarafından maçtan elendi. 29 Ağustos'ta NWA 73rd Anniversary Show'da Frost ve The Hex (Allysin Kay ve Marti Belle), etkinliğin ön gösterisinde Jennacide, Paola Mayfield ve Taryn Terrell'den oluşan ekibi mağlup etti.

Impact Wrestling (2021 - 2022)

Frost, Impact Wrestling'deki ilk çıkışını şirketin aynı adlı televizyon programının 8 Temmuz 2021 bölümünde yaptı ve Impact Knockouts Şampiyonu Deonna Purrazzo'nun açık meydan okumasına başarısız bir şekilde yanıt verdi. 28 Eylül'de Impact Wrestling, Frost'un 2021 Knockouts Knockdown Turnuvası'nda yarışacağını duyurdu. Frost, Rachael Ellering'e yenilerek turnuvadan ilk turda elendi. 9 Aralık'taki Impact! bölümünde, Frost'un Kimber Lee'yi yenmesinin ardından, resmi bir Knockout olduğu ve Hard to Kill'deki ilk Knockouts Ultimate X maçına ilk katılan olacağı açıklandı. Maçı Tasha Steelz kazandı.

Before the Impact'in 20 Ocak 2022 bölümünde Frost, Impact Dijital Medya Şampiyonası için Jordynne Grace'e meydan okudu, ancak başarısız oldu. 20 Nisan'da Frost, ameliyat gerektirecek bir yaralanma geçirdiğini açıkladı. 23 Haziran'da Frost, Twitter hesabından Impact Wrestling'den serbest bırakılmasını istediğini duyurdu, ancak talebinin reddedildiği bildirildi. 9 Kasım'da Frost'un serbest bırakılmasına izin verildi.

Consejo Mundial de Lucha Libre (2022)

24 Ekim 2022'de Frost, Consejo Mundial de Lucha Libre (CMLL) için ilk maçına çıktı ve Hikari Shimizu, Mei Suruga ve Tae Honma'yı yenmek için Alex Gracia ve Ivelisse ile birlikte çalıştı. 28 Ekim'de Frost, 2022 CMLL Uluslararası Kadınlar Gran Prix'sine katıldı ve Dalys la Caribeña'ya yenilmeden önce son ikiye kaldı. Aralık ayında Frost ve Dalys, CMLL'nin kadınlar Copa Bicentenario turnuvasını kazandı.

Özel hayatı

Steding, profesyonel güreşçi Victor Benjamin ile evlidir. Steding, güreşçi Tony Marino'nun torunudur.

Şampiyonlukları ve başarıları
Consejo Mundial de Lucha Libre
  • Copa Bicentenario (2022) – w/ Dalys La Caribeña
Hurricane Pro Wrestling
  • Hurricane Pro Women's Championship (1 kez)
Pro Wrestling Illustrated
  • 2021 PWI Kadınlar 150 listesinde #52
WrestlePro
  • WrestlePro Women's Championship (1 kez)
  • WrestlePro Women's Championship Tournament (2022)
 
Üst