Untitled Document

Liv Morgan Zirveye Mi Yürüyor?

The Insane Icon

Insane Icon IV

The Insane Icon

Insane Icon IV
20 Eyl 2020
32,971
3,381
25
Sting
Sting
Image.png

Bildiğiniz üzere Liv Morgan, Summerslam 2022'de WWE SmackDown Women's Championship maçında Ronda Rousey ile karşılaştı ve MITB'de ilk defa kazandığı bu unvanı Summerslam'de ilk defa savundu.

Liv Morgan'ın geçmişine şöyle bir göz atacak olursak, tag team divizyonunda sıkışmış kalmış, takım arkadaşları şirketten gönderilince de hedefsiz kalmış ve adı bazı zamanlar serbest bırakılacaklar listesinde yer almıştı. Kendisinin ring içi ve yeteneklerinden bağımsız, ciddi bir hayran kitlesi olduğu bir gerçek.

Benim sorum ise, geçmişi pek parlak olmayan ve kemerini savunmak için çıktığı ilk PPV'de Ronda Rousey gibi hep zirvede konumlandırılmış bir ismi yenmesi sebebiyle, Liv Morgan'ı da artık zirvede kadınlar listesine eklemeye başlayabilir miyiz? Böyle soruyorum çünkü ilk büyük sınavını başarıyla atlattığı için laps diye onu bu konuma çıkaramayız. Yani asıl soru şu; Liv Morgan'ın zirveye yürüdüğü görüşüne katılıyor musunuz?

23 Tem 2022
7
0
Seth Rollins
Seth Rollins
Evet katılıyorum Liv bence daha fazlasını hak ediyor en iyi şampiyon.

Moderatör tarafında düzenlendi:
20 Tem 2016
11,816
5,120
25
Bursa
Seth Rollins
-
Ronda Rousey'i iki kere pinleyen ilk kişi olması büyük bir olay ama 1 aylık şampiyonluk sürecinde zirve rotası görmedim ben. Kemeri aldığından beri söylediğim şeyi tekrarlayacağım. Kemeri tutarken heel turn yaparsa gerçek bir yıldız olabilir ama bu haliyle kemeri kaybettikten sonra Big E şeklinde bir düşüşe geçeceğine emin gibiyim.

Gentleman Villain

nick diaz army

Gentleman Villain

nick diaz army
12 Ağu 2014
13,673
434
Parts Unknown
William Regal
-
Ne kadar başka faktörler de çok önemli olsa da profesyonel güreş fanlar üzerine kurulmuş bir şey. Liv Morgan da gerçekten eforsuz bir şekilde çok iyi bir fan desteği alıyor. Bu durumda zirveye yürümemesi şaşırtıcı olur, öyle diyeyim ben.

10 Haz 2020
4,025
429
18
Seth Rollins
PAC
Summerslamde finisherla yense olabilirdi ama şuan çantayı boşa harcamak istemediler sadece.