Ludwig Kaiser, Vince - GUNTHER Gerilim Dedikodularını Yalanladı

The Insane Icon

sakarya kudurtan Runje
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
7,230
Mesajlar
35,330
Tepkime puanı
4,339
Puanları
850
Yaş
25
Sting
John Cena
maxresdefault.jpgImperium'dan Ludwig Kaiser, Vince McMahon'un Kıtalararası Şampiyon GUNTHER'İ değersizleştirmek istediği iddialarına itiraz etti.

GUNTHER, bu yılın başlarında Wwe'nin ana kadrosuna çağrıldı ve Haziran ayında Kıtalararası Şampiyonluğu Ricochet'ten ele geçirdi. Bu yılın başlarında, emekli olmadan önce McMahon'ın Raw'da R-Truth ile hayal kırıklığı yaratan bir segment olarak gördüğü Avusturyalıyı 'gömmek' istediği belirtilmişti. WAZ ile konuşan Kaiser'e iddialar soruldu ve GUNTHER'ın WWE'nin ana kadrosunda harika zaman geçirdiğini söyledi.


"Söylentiler hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Aynı zamanda genellikle bize bu şekilde ulaşmasına izin vermediğimiz de olur. Bizim açımızdan Smackdown'a başladığımızdan beri tamamen memnunuz. Orada harika bir tepki aldık, geri bildirimler en başından beri olumluydu. Televizyon zamanımızdan da şikayet edemeyiz. Birkaç aydır yaptıklarımıza baktığınızda, Gunther'ın Kıtalararası Şampiyonluğu unvanıyla bile, kendisi hakkında konuşturtuyor. Tabii ki, söylentiler her zaman var."


 
Üst