Madem Anket Açılmış, Forum Da Yorumlasın!

En büyük WM?

• WM 30 (Yes Moment DB Endgame)

Oy: 0 0.0%
  • WM 19 (???)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
Konular
4,304
Seth Rollins
-
Wm 40 End Game dedim. Üstüne düşünsem bile yine seçeneklerimde olurdu. Bunun sebebi ise Wrestlemania 30’dan itibaren 40’a kadar şirketin dominant kişiliğinin devrilmesi, yepyeni bir yüzle devrin başlaması, The Rock vs John Cena feudunu izleyen bizlerin duygulanması. Sonuçta o zaman küçüktük. Acayip güzel bir nostalji oldu ya. Sonra Undertaker’ın gelmesi, Wrestlemania’nın kendisi adam “Gerçek” Final Boss’un kim olduğunu göstermesi. Takerı görünce çok derin duygular hissettim ben. Acayip duygulandım vakit. Ayrıca binevi Taker’ın WM 33 intikamı alması da ayrı detaydı.

Gelelim Shield’a. Shield benim için her zaman 1 numara olacak. Zaten ilk baş favorim Roman, sonra Seth sonra Dean Ambrose olarak gidiyor. Shield çocuğuyuz yani. Efsane Shield dağılması, sonra onun ardından buralara kadar gelen efsane senaryolar… Seth o gün o sandalyeyi vurdu ve Roman gibi bir canavarı sektöre bela etti. (Seth’in söylemleri, kayfabe yani) Şimdi onu düşürmek, bitirmek için dersine iyi çalıştı ve emin bir şekilde bitireceğini biliyordu. Cody’e “ben senin bu yolda Shield’ın olacağım” diye boşa demiyordu. Shield’ın bu olaya entegre olması, yaşanan travmaları hala çekmemiz derken hayran kaldım ya. Shield müziğinde herkes gibi ben de Dean bekledim. İmkansızdı ama niye olmasın? Her şeyi ve detayıyla çok iyiydi.

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Konular
4,733
Will Ospreay
CM Punk
Wm 40 End Game dedim. Üstüne düşünsem bile yine seçeneklerimde olurdu. Bunun sebebi ise Wrestlemania 30’dan itibaren 40’a kadar şirketin dominant kişiliğinin devrilmesi, yepyeni bir yüzle devrin başlaması, The Rock vs John Cena feudunu izleyen bizlerin duygulanması. Sonuçta o zaman küçüktük. Acayip güzel bir nostalji oldu ya. Sonra Undertaker’ın gelmesi, Wrestlemania’nın kendisi adam “Gerçek” Final Boss’un kim olduğunu göstermesi. Takerı görünce çok derin duygular hissettim ben. Acayip duygulandım vakit. Ayrıca binevi Taker’ın WM 33 intikamı alması da ayrı detaydı.

Gelelim Shield’a. Shield benim için her zaman 1 numara olacak. Zaten ilk baş favorim Roman, sonra Seth sonra Dean Ambrose olarak gidiyor. Shield çocuğuyuz yani. Efsane Shield dağılması, sonra onun ardından buralara kadar gelen efsane senaryolar… Seth o gün o sandalyeyi vurdu ve Roman gibi bir canavarı sektöre bela etti. (Seth’in söylemleri, kayfabe yani) Şimdi onu düşürmek, bitirmek için dersine iyi çalıştı ve emin bir şekilde bitireceğini biliyordu. Cody’e “ben senin bu yolda Shield’ın olacağım” diye boşa demiyordu. Shield’ın bu olaya entegre olması, yaşanan travmaları hala çekmemiz derken hayran kaldım ya. Shield müziğinde herkes gibi ben de Dean bekledim. İmkansızdı ama niye olmasın? Her şeyi ve detayıyla çok iyiydi.
Benim için de WM 40 çalışır.

The Death Rider

Mella is Money!
Konular
2,632
Carmella
Carmella
Son Wm diyorum. Diğerleri güzeldir vs de tarihe tanıklık ettik bence.

MrFırat96

Kayıtlı Üye
Konular
1
Stone Cold Steve Austin
WM 17 ve 40'ın çok arasındayım ikisindede harika şeyler oldu.Birinin finalinde şirketin en büyük başına buyruğu patronun yanına geçti,diğeri ise bildiğin Endgame'in WWE versiyonu, herkes ordaydı.Ama sanırım büyüklük olarak en büyüğü WM 40'dı bildiğin koskoca bir devrin kapanışına şahit olduk ve yeni bir devri açtık.

Mr.Pacman

Back In Purple
Konular
407
Dirt Sheet Mah., Nitro Sok., Slamtown / ABD
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Bunlar arasından 40.
Benim cevap net 31.

Tek maç olarak bakmamalıyız. Match Çardak bakalım:

Cesaro ve Tyson Kidd takım şampiyonu oluyor (bana göre inanılmaz underated takımdır nazar değdi).

Bryan'ın kazandığı inanılmaz iyi bir IC merdiven maçı var.

Orton hayatının en iyi RKO'sunu vurdu.

AJ Lee son maçına çıktı.

Cena'nın efsanevi USC reigni başladı.

Rollins Heist In The Century yaptı. En nefret edilen WM Main Event'lerinden birini cash in ile en sevilenlerden biri yaptı.

Wyatt vs Taker daha iyi olabilirim ve HHH vs Sting'i Sting kazansa daha iyi olurdu ki bunda bile DX vs NWO gördük. Açık ara WM31.

Onur

Hall Of Famer
Konular
186
Web sitesi
flickr.com
30 ve 40 dışındakileri izlemediğimden dolayı sağlıklı bir tercihte bulunamayacağım.

Rhodes_Rollin

MISSION ACCOMPLISHED.
Konular
844
Cody Rhodes
Çok rahat 40, üstüne de çıkmak kolay olmayacak.