Mance Warner | Kariyer İncelemesi

Katılım
16 Kas 2019
Konular
705
Mesajlar
4,774
Tepkime puanı
188
Puanları
515
ddrm9et-1c00ec32-2e51-4c3a-bac5-8afe920aa64a.png

Ring Adları:Mance Warner
Good Brother #3
Boyu:185 cm
Kilosu:98 kg
Antrenörü:Billy Roc
Debut:4 Ekim 2015

Mance Warner, şu anda Major League Wrestling ile anlaşmalı olan ve Good Brother #3 olarak sahne alan Amerikalı bir profesyonel güreşçidir. Ayrıca bağımsız şirketlerde de yer almaktadır. Daha önce eski bir CZW Dünya Ağırsıklet Şampiyonu olduğu Combat Zone Wrestling'de, hem IWA Mid-South Ağırsıklet Şampiyonluğu'nu hem de Takım Şampiyonluğu'nu elinde bulundurduğu IWA Mid-South'ta ve Major League Wrestling'de yarışmıştır. Warner aynı zamanda eski bir AAW Ağırsıklet Şampiyonu'dur ve bu şampiyonluk şirket tarihindeki en uzun şampiyonluktur.

Profesyonel güreş kariyeri

İlk yılları


Warner profesyonel güreşe 2015 yılında, 25 yaşındayken giriş yaptı. Dory Funk Jr'ın eski bir öğrencisi olan Billy Roc'un altında eğitim aldı ve başlangıçta özellikle Georgia'nın Atlanta Wrestling Entertainment ve Indiana'nın SmashMouth Pro Wrestling (SPW) için güreşti.

Bağımsız şirketler (2016 - 2018)

330px-Mance_Warner_pro_wrestler_2018.png


Ertesi yıl Orta Batı'da turneye çıkmaya başladı ve Ohio'nun Rockstar Pro, Indiana'nın Pro Wrestling King ve EMERGE Wrestling ve Batı Virginia'nın Vicious Outcast Wrestling gibi şirketlerde çalıştı. İlk olarak aynı yıl IWA Mid South'un bir parçası olarak ulusal ün kazandı.

İlk büyük bağımsız şampiyonluğunu 2017 yılında ortağı Zodiak ile IWA Mid-South Tag Team Championship'i kazanarak elde etti ve kısa süre sonra Absolute Intense Wrestling, Black Label Pro ve Combat Zone Wrestling gibi şirketler için güreşmeye başladı. 2018 yılı boyunca CZW ve AIW'nin yanı sıra IWA Mid-South (şirketin takım unvanlarını ikinci kez ele geçirdi) All American Wrestling, Freelance Wrestling ve Glory Pro için düzenli olarak yarıştı. Bu süre boyunca Matt Riddle, Michael Elgin ve Jimmy Jacobs gibi güreşçilerle karşılaştı. 2018'in sonunda CZW Cage of Death XX'de Rickey Shane Page'i CZW Dünya Ağırsıklet Şampiyonluğu için yenerek kariyerinin en büyük 'galibiyetini' kaydetti.

Major League Wrestling (2019 - 2021)

330px-ManceWarnerMLW2019.jpg


2019'da Warner, Major League Wrestling ile anlaşarak ulusal televizyondaki ilk maçına çıktı. İlk maçı Jimmy Yuta'ya karşı oldu. 2 Mart 2019'da MLW'nin Intimidation Games'inde Meksikalı efsane LA Park'a karşı mücadele etti. MLW Saturday Night SuperFight'ta Jimmy Havoc ve Bestia 666'yı ringin üzerinde bir balya dikenli telin asılı olduğu "Stairway to Hell" maçında yendi. Mance Warner, Ekim 2021'de MLW tarafından serbest bırakıldı.

Bağımsız şirketlere geri dönüş (2022 - günümüz)

31 Temmuz 2022'de Game Changer Wrestling kadrosunun üyeleri, Ric Flair's Last Match'in ön gösterisi sırasında Bunkhouse Battle Royal'i işgal etti. En son Bully Ray'i eleyerek Bunkhouse Battle Royal'ı kazandı.

All Elite Wrestling (2022)

3 Ağustos 2022'de Warner, All Elite Wrestling'deki ilk maçına AEW Dark: Elevation'ın bir bölümünde Serpentico'yu yenerek çıktı. Warner, o hafta AEW Rampage'da Geçici AEW Dünya Şampiyonu Jon Moxley'e karşı hakem kararıyla kaybettiği Interim World Title Eliminator maçına çıktı.

Major League Wrestling'e geri dönüş (2022 - 2023)

31 Ağustos'ta Major League Wrestling, Mance'in şirkete geri döndüğünü açıkladı. Warner, 18 Kasım 2023'te Fightland'de Kaybeden MLW'yi Terk Eder maçını Matt Cardona'ya kaybetti ve bunun sonucunda MLW'den ayrıldı. Daha sonra Good Brother #3 adı altında The Second Gear Crew'un bir parçası olarak MLW'ye geri döndü.

Şampiyonlukları ve başarıları

AAW Wrestling
 • AAW Heavyweight Championship (1 kez)
Bizzaro Lucha
 • Bizzaro Lucha Luchaversal Championship (1 kez)
Combat Zone Wrestling
 • CZW World Heavyweight Championship (1 kez)
Game Changer Wrestling
 • GCW Tag Team Championship (1 kez) - w/ Matthew Justice
Horror Slam Wrestling
 • Horror Slam Tag Team Championship (1 kez, şu anki) - w/ Matthew Justice
IWA Mid South
 • IWA Mid-South Heavyweight Championship (2 kez)
 • IWA Mid-South Tag Team Championship (1 kez) - w/ Zodiak
Jim Crockett Promotions
 • Bunkhouse Battle Royal (2022)
Pro Wrestling Illustrated
 • 2021 PWI 500 listesinde #146
Pro Wrestling King
 • PWK Tag Team Championship (1 kez) - w/ Luke Lawson
Unsanctioned Pro
 • Unsanctioned Pro Hardcore Championship (1 kez)
 
Üst