Marina Shafir NXT ve Sonrasında AEW Deneyimini Anlattı

The Insane Icon

sakarya kudurtan Runje
Konular
7,190
Sting
John Cena
Marina_Shafir_bio--89c50a9fad6bd1c33045b771cb7bb08f.jpg

Yakın zamanda The Sessions with Renee Paquette podcast'inde yayınlanan Marina Shafir, AEW ile resmi olarak anlaşma imzaladığını ve NXT koşusunun neden sonuçsuz kaldığını anlattı.

"AEW ile sözleşme imzalamadan önce burada indie şovlarda bulunuyordum ama sonra program çılgına döndü. İmzaladım ve 'Oh lanet olsun, ailemle hiç vakit geçiremiyorum' dedim ve başka bir şey yapmamaya karar verdim. Orada burada birkaç tane booking aldım ama benim için profesyonel güreş özeldir ve onu nasıl istersen öyle yapabilirsin. İnsanların söylediği bu. Zirveye tek bir yol yok, birden fazla var. Bu yüzden benim için geleceğimdeki maçlar ne olursa olsun yaklaşmam gerekiyor, hazırlanmak için zaman istiyorum. Masaya ne getirmem gerektiğini anlamak için zaman istiyorum. Bu baskıyı seviyorum.

Hiç düzgün bir giriş yapmadığımı hissettim. Mesela, Triple H ile NXT'ye imza attığınız, onun elini sıktığı fotoğraflar gibi, o fotoğrafı hiç almadım. Ve bu içime oturdu. O kahrolası fotoğrafı istiyordum. Bu benim için çok şey ifade ediyordu. Ama biraz havalı oynamamız gerekiyordu ve ben de 'Kahretsin, o fotoğrafı istiyorum' dedim. Sadece iyi bir maç yapmak, oraya geri dönmek ve 'Bu lanet fotoğrafı alıyorum' demek istedim. Ve hiç anlamadım ve sorun değil, ama bu bana pek uymadı. Sonra kendimi hafife aldığımı fark ettim. Bu bok söz konusu olduğunda kendimin en büyük düşmanıyım. Belki de olması gereken buydu ve benim uzaklaşmam ve kendimi şekillendirmem gerekiyordu."

[urlhttps://www.ewrestlingnews.com/news/marina-shafir-on-signing-with-aew-her-nxt-exit='']Kaynak[/url]​

Moderatör tarafında düzenlendi: