Meltzer'den Rumble Tahminleri

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
14,553
4,777
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Dave Meltzer Royal Rumble ile ilgili aldığı duyumlar ve düşüncelerinden yola çıkarak birtakım tahminlerde bulundu. Kadınlar için: "Belair favori, onu Bayley takip ediyor (maçta sürpriz olması imkansız değil ama ameliyattan sonraki zaman çerçevesinden dolayı dönüşü zor), Rhea Ripley, Banks (sakatlığından dolayı yüksek ihtimal katılamayacak) ve Alexa Bliss. Flair'in rakibi söz konusu olduğunda, Flair'i dışarı atan kişinin onun Mania rakibi olmasını sağlayabilirler'' dedi Meltzer.

wwe-royal-rumble-2018.jpg

Meltzer, bu yıl Rumble'ı kazanabilecek üç favorinin Big E, Brock Lesnar ve Drew McIntyre olduğunu söyledi. Lesnar, WWE Kemeri'ni Bobby Lashley'e karşı savunacağı için Rumble maçı için duyurulmadı. Big E'nin Rumble'ı kazanmanın favorisi olduğunu, ardından Brock Lesnar ve Drew McIntyre'ın takip ettiğini söyledi. McIntyre'ın WrestleMania'dan önce dönmesi bekleniyor, ancak Royal Rumble dönüşü boyun yaralanması nedeniyle hala havada.

Kaynak

Khrimur

ACKNOWLEDGE ME

Khrimur

ACKNOWLEDGE ME
2 Haz 2020
6,547
720
-
Ryback
Ryback
Çok boş yapmış bu isimlerden hiçbirinin alacağını düşünmüyorum.

20 Tem 2016
9,224
2,558
25
Bursa
Seth Rollins
-
1-2 gündür Big E ihtimali konuşuluyor ama siz vazgeçin kanka manyak olursunuz. Hafif kıllanmadım değil ama hiç olacak iş gibi görünmüyor yani. Meltzer'in maç puanlamasını çok beğensem de haberlerini ve tahminlerini hiç beğenmiyorum.

Tolgamer

I'M PERFECTION

Tolgamer

I'M PERFECTION
16 Nis 2021
5,240
1,687
İstanbul/Ümraniye
Dolph Ziggler
Rene Dupree
1-2 gündür Big E ihtimali konuşuluyor ama siz vazgeçin kanka manyak olursunuz. Hafif kıllanmadım değil ama hiç olacak iş gibi görünmüyor yani. Meltzer'in maç puanlamasını çok beğensem de haberlerini ve tahminlerini hiç beğenmiyorum.
Big E'yi isteyen yok ama WWE onu main eventer yapmayı kafasına koydu, böyle bir şey çok muhtemel.