Mickie James, Mercedes'i IMPACT'e Davet Etti

The Goddest Bliss

suffocate
Konular
1,295
AJ Styles
Baron Corbin
mercedes-mon%C3%A9-has-such-tight-abs-v0-y0s6u8tlh1aa1.jpg

SEScoops.com'da yakın zamanda yaptığı bir röportajda Mickie James, Mercedes Mone'un güreş tutkusundan bahsetti:

"Onun için heyecanlıyım. İçinde bulunduğu güreş dünyasındaki yeri kendisi elde etti. Kelimenin tam anlamıyla ne isterse yapabilir. Bence herhangi bir şirket onu listelerinde bulundurmaktan fayda görür. O bir yıldız. Oyunculuğa gidebileceği veya pek çok şey yapabileceği için bir kadroda olmasına gerek olmaması, güreşe karşı gerçek bir tutkusu olduğunu gösteriyor ve o harika.''

"Sasha ile hiç teke tek maçım olmadı. Mercedes ile teke tek maç yapmayı gerçekten çok isterim. Onu seviyorum. Ona çok sevgim ve saygım var. Bence o inanılmaz. Yolculuğunu izlemek için heyecanlıyım, gerçekten öyleyim. Heyecanlıyım çünkü artık her şeyi kendi bildiği gibi yapmak için bir fırsatı olduğunu hissediyorum ve pek çok şeyi yapmak istiyordu ve şimdi gidip bunları yapacak. Gidip istediği kişiye karşı kendini test edebilir ve her yerde boy gösterebilir. Umduğum buydu, her yerde ortaya çıkıyor. IMPACT'a gelmesini umuyorum."

Kaynak