Untitled Document

MITB Merdiven Maçlarına NXT'den Güreşçi Eklenmeli Mi?

16 May 2018
10,091
715
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
MITB merdiven maçları hazır 7 kişiyken 3 RAW, 3 SmackDown halinde dağılsa; 1 kişi de NXT'den sürpriz şekilde gelse her sene belli bir şovda call-up görmüş oluruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

1655825207887.png

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
11,552
6,586
-
Zaten Raquel bu sene NXT'den ana kadroya giren ve MITB katılan isim.

Bero

Şaplakcı

Bero

Şaplakcı
3 May 2020
14,261
2,595
Somali
Bray Wyatt
-
Ben bunu hep istemiştirim. Royal Rumble'a da Survivor Series'e de hatta WrestleMania'ya bile NXT katılmalı.

Thunderstruck

indi
Top Poster Of Month

Thunderstruck

indi
Top Poster Of Month
22 Ağu 2011
14,327
2,256
23
Acıbadem
Kofi Kingston
-
Hocama mantıksız konu açıyor diyenler utanır mı? Sanmam. Acayip mantıklı ve güzel bir konu olmuş tartışmak için.

Bence renk katar ya, cidden NXT'de deli potansiyeller var, vitrin için bundan iyisi olamaz.

The Peep's

Captain

The Peep's

Captain
29 Haz 2010
44,732
2,075
Alanya
Christian
NXT'ye bir ara ayrı brand yorumu yaptılar. Ancak ne PPV'lerde maç gördük ne de bu tarz konsept maçlarında etki. WWE vizyonu masmalesef.

Viva ElPatron

over as f*ck

Viva ElPatron

over as f*ck
28 Ara 2014
2,985
186
İzmir
Black and Gold Era sonrası kadro çok zayıfladı. Maça eklense de büyük heyecan yaratacak bir isim göremiyorum ben. Kendi içlerinde bir hype ı kalmadı NXT güreşçilerinin. 2019'da bu olayın zirvesini yaşattılar. O seviyelere çıkılmadıkça pek bir anlamı yok.

7 Mar 2016
41,024
1,618
21
İzmir/Kırklareli
Brock Lesnar
-
Benim isteğim daha ziyade bu konseptin NXT için de getirilmesi olmuştu hep, ama yapmadılar hiç.

NXT'ye bir ara ayrı brand yorumu yaptılar. Ancak ne PPV'lerde maç gördük ne de bu tarz konsept maçlarında etki. WWE vizyonu masmalesef.
2.0 projesinden sonra 3. brand niteliğini tamamen kaybetti zaten NXT, ama 2.0’dan önce de bu hususta pek bir atılım yapılmadığına katılıyorum ben de. Elle tutulur yegane hamle Rumble galibinin NXT’den bir kemere meydan okuması ve bu doğrultuda WM 36’da NXT’den bir maç izlememizdi herhalde.