MJF 'Maxwell Jacob Friedman' | Kariyer İncelemesi

DarylDiXoN

💙 bruv 💙
Top Poster Of Month
Katılım
27 Ocak 2014
Konular
4,085
Mesajlar
33,977
Tepkime puanı
6,750
Puanları
1,670
Yaş
26
Konum
Mersin / Erdemli
Will Ospreay
CM Punk
mjf-may-12-21.jpg


'Maxwell Jacob Friedman'

Çıktığı Maç Sayısı:
510
Kazandığı Maç: 227 (44.5%)
Kaybettiği Maç: 279 (54.7%)
Beraberlik: 4 (0.8%)

Güreşten Önceki Hayatı

314cc631508ea600-1200x675.jpeg


Maxwell Tyler Friedman 15 Mart 1996'da bir yahudi ailesinde, Plainview, New York'ta, dünyaya geldi. 5 yaşında, 10 Eylül 2001'de, The Rosie O'Donnell Show'un bir gösterisinde ekranlara çıkarak "You Are My Sunshine" şarkısını söylemesi 2019'da viral olunca kendisinde o ışığın olmadığını, güreşçi veya bir opera şarkıcısı olmak istediğini söyleyen biriydi. Favori güreşçilerinin de Goldberg ve The Rock olduğunu söylese de herkes bilir ki "Better than You!" sözleri ROH dönemi CM Punk'ının ağzından çıkmış sözlerdir ve asıl idolü CM Punk'tır. 2014'te futbol takımında olduğu Plainview – Old Bethpage John F. Kennedy Lisesi'nden mezun olup bir süre sonra Hartwick Üniversitesisi'nde de okumuştur.

İlk Güreş Tecrübeleri

mjf-s-career-before-aew.jpg


Brian Myers ve Pat Buck tarafından eğitilen MJF debut'unu Hicksville, New York'taki Create A Pro Wrestling Academy'de yaptı. CZW ve FBW (Five Borough Wrestling)'te de güreşip bazı kuzeydoğu bağımsız güreş oluşumlarında da gözüktü. 28 Nisan 2015'te WWE Tough Enough katılımcısı olduğu bir videoyu WWE kendi kanalına yükledi. (TIKLAYIN) Ayrıca 2016 Ağustos'unda Samoa Joe pushlandığı sıralarda NXT TakeOver: Brooklyn II'de onun bodyguard'ı olarak da gözükmüştü.

CZW Tecrübesi!
'Aynı Anda Contender Olan ve Kemer Koruyan Adam'

kkS6I7YTey-rXVCmKoReMKuDqihgLGFRMHVaKFjrmF4.jpg


2015'te Pete Lightning ring içi ismiyle birkaç CZW Dojo Wars etkinliğine genellikle Hous Blazer ve Penelope Ford ile takım olarak katıldı. 7 Eylül 2016'ta yine bir CZW Dojo Wars etkinliğinde bugün bildiğimiz ismi MJF'e yakın bir ile, Maxwell Jacob Feinstein olarak; ki son ismi neden değiştirdiklerini bir türlü anlayamasam da böyle, ilk defa Dramatic Destination Series Turnuvasın'da sahneye çıkmıştı. 13 Mayıs 2017'de Johnny Yuma'yı pinleyerek CZW Wired Championship kemerini aldı. İlk kemer savunmasını da CZW EVILution'da Trevor Lee'yi yenerek yaptı. Birkaç single maçta da (Mike Del, John Silver ve Ace Romero gibi isimleri yenerek) kemerini korudu. Ekim 14'te (Günümüz WWE'sinin Pete Dunne'ı ve AEW'sunun Swerwe'ü gibi isimlerin de bulunduğu) The Wolf of Wrestling PLE'inde kemeri Joey Janela'ya kaybetti. 9 Aralıkta CZW Cage of Death 19'da ise rematch'ta kemeri geri aldı.

Şubat 2018'de CZW 19'a, 27'li #1 Contender Battle Royal maçında CZW WHC kemeri için döndü ve maçı kazandı. Ayrıca hâli hazırda sahip olduğu CZW Wired Championship kemerini de Alex Colon'a karşı aynı gün korumayı başarmıştı. Rickey Shane Page'i CZW WHC kemeri için yendiği günde CZW Wired Championship kemerini de kaybetmişti.

2018'in Kasım ayında kemeri tamamen kaybedip bir daha CZW'da gözükmedi.

Major League Wrestling (2017–2020)
'Hilekar Aslan Vale'siyle Yan Yana'


maxresdefault.jpg


5 Eylül 2017'de MLW'da, One Shot'ta, Jimmy Yuta'yı pinleyerek boy göstermeye başlayıp ilk yenilgisini sonrasında günümüzde AEW'da aynı onun gibi boy gösteren Brody King'e karşı Haziran 2017 Zero Hour PLE'inde alsa da Joey Ryan'a karşı, Never Say Never PLE'ne, kadar win streak yaptı. Daha sonra boşta olan Road To The World Championship için bir turnuvaya katılıp daha açılışta İngiliz güreşçi Jimmy Havoc'a yenildi. Spring Break'te Lance Anoa'ya da yenildi. Daha sonrasında 11 Mayıs'ta MLW Fusion'da Fred Yehi'yi yenerek debut yaptı. MVP'yi Intimidation Games'te avlamayı bile başardı.

29 Temmuz'da MJF Joey Ryan'ı World Middleweight Champion kemeri için ayarlanan Battle Riot I PLE'inde yenerek kemeri aldığı gecenin sonunda 40 kişilik Battle Riot maçına 37'den girse de Battle Riot'u kazanan Tom Lawlor tarafından elendi. 10 Ağustos'ta Fusion'da, kemerini bir Falls Count Anywhere maçında Janela'nın kız arkadaşı Aria Blake'in Janela'nın kafasına bir şişeyle vurarak ona saldırmasının ardından korumayı başardı. Bu olay sonrası Blake MJF'in vale'si oldu. Eylül 21 Fusion şovunda Blake ile beraber MJF Joey Ryan & Taya Valkyrie'yi yendiler. 2. kemer korumasınıysa 9 Kasım Fusion şovunda Jason Cade ve Jimmy Yuta'ya karşı three-way elimination maçında gerçekleştirdi. 25 Kasım'daysa dirseğini kırıp 4-6 hafta ringten uzak durdu. 14 Aralık'taki şova yetişemeyince de MLW kemeri elinden aldığını duyurdu.

The Dynasty (2019–2020)
'İntikam İçin Dönme Çabası'

The_Dynasty_MLW.jpg


16 Şubat 2019'da Dynasty stable'ı (MJF; Richard Holliday ve Alexander Hammerstone) ile Fusion'a döndü. Yine de kemeri alamadı. Maçtan sonra şampiyon Tedy Hart'a Richard Holliday saldırdı. Ve Dynasty Hart Foundation feudu burada başlamıştı. Kısa bir süre sonra debut yapan Alexander Hammerstone da onlara katıldı. Richard Holliday ile MLW TTC alsa da Ocak 2020'de şirketi bırakmış gibi gözükse de Nisan 2020'de Mance Warner ile 'Kaybeden şehri terk eder, boş arena' maçı yaptıktan sonra şirketi terk etmiş oldu.

AEW DEBUT (2019 - Hâlâ Güreşçi)
'Mağlubiyet Serisi'

f2bd9-16511140513006-1920.jpg


7 Ocak 2019'da MJF'in 5 yıllık sözleşme imzaladığı duyuruldu. Heel olarak AEW World Championship #1 Contenderlığı için yapılan Casino Battle'ında Double or Nothing'de debut'unu yapan MJF Adam Page ile son ikiye kalıp kaybetti. Haziran'da Page, Jimmy Havoc ve Jungle Boy ile Fyter Fest'te Fatal 4 Way maçına çıksa da yine Page kazandı. Fight for the Fallen'da Shawn Spears ve Sammy Guevara ile takım olarak Havoc, Darby Allin ve Joey Janela'yı yenmek için 6'lı Tag Team maçına çıktı.

'Dusty'nin Çocuğuna En Büyük Darbe!'

330bc24561cdaa2e2ff1f33020fac0a2_crop_north.png


2 Ekim'deki Dynamite'ın girişinde Brandon Cutler'ı pes ettirerek yendi. Takip eden Dynamite şovunda Jericho ile atışırken Inner Circle'a katılacak gibi göründü. Laf dalaşında en iyi arkadaşı Cody'nin adı geçince o da dahil olup hem Jericho'ya hem MJF'e saldırsa da Wardlow gelip MJF'in paçasını kurtardı. Cody'ye Full Gear'da da eşlik edip AEW kemeri maçında köşede Jericho ile dövüşmesini izlemekle kalmayıp havlu attı. Cody'nin dikkatini dağıtıp Liontamer ile kaybetmesine neden olup bir daha asla AEW kemeri için mücadele edememesine neden oldu. O gece Cody'ye low blow çakarak tam anlamıyla heel oldu.

'Page'ten Ufak Çaplı Bir İntikam'

4xumaupe9if71.png


20 Kasım Dynamite'ta MJF ve Adam Page, Dynamite Dozen Battle Royale'da son ikiye kaldılar.. yine. Bir sonraki hafta tekli maçta onu yendi. Diamond Dallas Page (DDP)'i yendiği için endiği için ona ödül olarak Dinamit Elmas Yüzük verildi. Ocak 2020'de Bash at the Beach'te DDP, Dustin Rhodes ve Q.T. Marshall'ı yenmek için The Butcher ve The Blade ile takım oldu.

'Babasının Çocuğu Ağlamaya Gelmiş, Ağlatırız!'

cody-aew-full-gear.jpg


Cody'nin bu adamdan intikam almak istemesi üzerine onunla karşılaşmak için 3 şart sundu; 1 MJF'e maç gerçekleşene kadar dokunmayacak 2, Steel Cage maçında Wardlow ile yüzleşecek ve 3 bizzat kendi tarafından kırbaç yemek şartları arasındaydı. 5 Şubat Dynamite'ta 1'i Wardlow'dan olmak üzere MJF'ten 10 kırbaç yedi. 19 Şubat Dynamite'ta ise AEW tarihindeki ilk Steel Cage Maçında Wardlow'u yendi. Revolution'da MJF ile olan maçı hak etmişti. Resmileşti. Revolution'da MJF Cody'nin altın yüzüne Elmas yüzüğümüzü vurarak onu tuş etmişti.

'Bu Orman Çocuğu Da Nereden Çıktı?'

Screen_Shot_2023_03_29_at_8.44.36_PM.png


Sonrasında Jungle Boy ile rekabete girip onu Double or Nothing'te roll-up ile yendi. 27 Mayıs Dynamite'ta AEW TNT Championship #1 Contender Battle Royal maçında Cody ile karşılaşmak için yer alsa da Jungle Boy onu eledi. Fyter Fest'te Wardlow'un yardımı ile adeta Luchasaurus ve Jungle Boy'u ezdi. Sırada Jon Moxley vardı. MJF insanların ondan daha iyi bir şampiyonu görmeyi hak ettiğini düşünüyordu. 5 Eylül'de All Out'ta ona kaybederek ilk tekli maç yenilgisini tattı.

The Inner Circle (2020–2021)

MJF-INNER-circle.jpg


28 Ekim Dynamite'ta Eric Bischoff ikiliyi bir araya getirdi. Chris Jericho MJF'in iyi niyetle geldiğine inanmıyordu. Onun arkadan bıçaklamayacağına bir kanıt arıyordu. "Beni yenmeyi başarırsan Inner Circle'a girersin." dediğinde MJF kabul etti. Ondan önceki hafta ikili 'Le Dinner Debonair' etkinliğindeki etkileyici performanslarıyla gazeteci Wesley Morris tarafından 2020'nin En İyi Performansları arasında yer aldı. O yazı The New York Times'ta yayınlandı. Full Gear'da MJF, Jericho'yu pinleyerek Wardlow ile stable'a girdiler. 11 Kasım Dynamite'ta stable'a katılmak için ne kadar zorlu bir yoldan geçtiğini anlatırken sürpriz bir doğum günü kutluması ile karşılandı. Jericho onun için Las Vegas'a bilet alıp "Doğum günün kutlu olsun." bile demişti. 2 Aralık'ta Dozen Battle Royale'de Orange Cassidy ile son ikiye kalarak bir kez daha Elmas Yüzük için contender olmayı başardı. 9'unda Cassidy'yi pinleyerek yüzüğün 2. kere sahibi oldu.

papabuckujerich.jpg


20 Ocak 2021 Dynamite'ında Beach Break için bir battle royal duyuldu. #1 Contender maçını kazanan Young Bucks ile Revolution'da karşılaşacaktı. Young Bucks da katılmıştı ve kazansalar kendi rakiplerini seçeceklerdi. Jericho Dante Martin'i eleyerek battle royal'i kazanıp MJF ile beraber Revolution'a göz kırptı. 10 Şubat Dynamite'ta haftalardır MJF ile Guevara arasında süre gelen gerilimin sonucu olarak Guevara MJF'e backstage'te saldırdı ve onu sakatladı. Kaburgasından saklanan MJF kayfabe'i koruyacaktı. Bölümün ilerleyen kısımlarında MJF ve Jericho'nun The Acclaimed'e (Anthony Bowens ve Max Caster) karşı takım maçında kazandığı zaferin ardından Guevara, The Inner Circle'dan ayrıldığını duyurdu. Revolution'daki maçları öncesinde MJF ve Jericho, The Young Bucks'ın babası Papa Buck'a saldırdılar ve kuliste babalarını baştan aşağı kana bulayıp şampiyonlukları Young Bucks'ın elinden almaya and içtiler. Ama ne yazık ki PLE'te işler istenildiği gitmedi ve yenildiler.

The Pinnacle (2021–2022)
'İlk Önce Önümüzde Bir Jeri Sorunu Var'


$_12.JPG


AEW'da olduğu sürece yanından hiç ayrılmayan bodyguard'ı Wardlow vardı. 10 Mart 2021 Dynamite'ta MJF grubu al aşağı etmek için gizli planlar kurduğu fark edilince Inner Circle'tan kovuldu. Daha sonra da Wardlow, Shawn Spears, Tully Blanchard ve FTR (Cash Wheeler ve Dax Harwood) ile birlikte ortaya çıkıp The Inner Circle'a saldırarak kendi, ismi 'The Pinnacle' olan, Stable'ını kurduğunu duyurdu. 5 Mayıs'ta Blood and Guts'ta The Pinnacle, ilk Blood and Guts maçında The Inner Circle'ı yendi. 30 Mayıs'taki Double or Nothing'teyse Stadium Stampede maçında The Inner Circle'a yenildi. 5 Eylül'deki All Out'ta Jericho'nun kariyeri ortada olan bir maça çıktı. Hakem Aubrey Edwards MJF'in pinini sayıp maçı bitirir gibi olsa da Jericho'nun ayağı iplerdeydi, hâliyle maç tekrar başlatıldı ve Jericho MJF'e bir süre sonra Walls of Jericho bağladı. MJF pes etti, ilk defa Jericho'ya kaybetmiş oldu.

'BETTER THAN YOU!'

mjf-vs-cm-punk.jpg


17 Kasım Dynamite'ında MJF CM Punk onun promosunu kesince feuda girdi. 24 Kasım'da ise o efsane segment'i gerçekleştirdiler. 2 Şubat 2022 Dynamite'ında MJF, Punk'ı AEW'da yenen ilk kişi ve aynı zamanda 2014'ten bu yana ekranda bir maçta onu yenen kişi oldu. Punk'ın memleketi Chicago'da düzenlenen şovda Wardlow ona kenardan Elmas Yüzüğü verdi ve o da Punk'a vurarak maçı aldı. 6 Mart'ta Revolution'da Dog Collar maçı sırasında Wardlow MJF'e sırt çevirerek Punk'a yenilmesine neden oldu.

'Çakma Batista Olmaya Çalışan Hain'

wardlow-mjf.jpg


Aralarında bir feud başladı hâliyle. Cody'ye yaptığı gibi aynı şeyi 18 Mayıs Dynamite'ında 10 kere kırbaçlayarak yapan MJF onun güreşmeye devam etmesi için bağlayan kontrattaki maddesini kullandı. Ertesi hafta MJF Wardlow'u engellemek için hakem oldu ve Steek Cage maçında Wardlow buna rağmen Shawn Spears'ı yenerek MJF ile karşılaşmak için adını PLE'e yazdırdı. Wardlow kaybederse MJF ile olan sözleşmesi devam edip bodyguard'ı olmaya da devam edecek, AEW ile asla güreşçi olmak için kontrat yapamayacaktı. Double or Nothing'de MJF powerbomblar yiyerek maçı kaybetti. MJF'in temiz olarak kaybettiği ilk AEW maçı buydu.

'Ödemiyorsan Kov Beni Lanet Olası Adam!'

fire-me-mjf.gif


Double or Nothing'e yaklaştığımız sıralarda, Mayıs ayında, hiçbir hayran festivalinde imza atmaya dahi çıkmadı. Ödemeleri konusunda Tony Khan ile papazlık olan MJF Ariel Helwani'nin talk showunda bunu gündeme getirdi. Dynamite'ın 1 Haziran'daki bölümünde MJF efsaneler arasına girecek o muazzam pipebomb'u gerçekleştirdi. Bu segment Tony Khan'a küfür edip onu kovmak istediğini söylerken kesildi. Ertesi gün, profili AEW'in web sitesinden kaldırıldı ve work'ün devamında ürünleri AEW'nin ürün sitesine çekildi.

AEW Şampiyonluğu ve Sakatlık (2022–2023)

newspress-collage-24723469-1668921194195.jpg


MJF, 4 Eylül 2022'de All Out'ta Maske takıp Casino Ladder maçını Stokely Hathaway'in yardımıyla, ve "joker" olarak, kazandığı maçla geri döndü. Ana kemer potasına kanca attı. Gecenin sonunda Punk'a girişte bakarak maskesini çıkardı. 14 Eylül Dynamite'ta Stokely Hathaway'in başında olduğu ancak MJF'e arka çıkmak için, çıkmadıklarında da şirkette istediklerini yapmak için özgür bırakılmak adına, kurulmuş The Firm Stable'ını duyurdu. Ancak 26 Ekim'de MJF, Hathaway'i Moxley'e saldırmadığı için kovduğu sırada The Firm MJF'e ihanet ederek ona saldırdı. 19 Kasım'da Full Gear'da MJF William Regal imzalı muştayı kullanarak Moxley'i yendi. Regal MJF'in en genç AEW şampiyonu olmasını sağladı.

'Bu Ne Böyle? Böyle Kemer mi Olur?'

01-mjf-new-aew-world-championship-title-belt-dynamite-11-30-2022-pwmania-696x343.jpg


30 Kasım Dynamite'ta MJF eski kemeri "Çöp bu." diyerek attı ve Triple-B, yani "Big Burberry Belt" adını verdiği kendi versiyonunu tanıttı. Temelde aynı kemer olsa da kayışı kahverengiydi. MJF'in atkısı Burberry'ye uyuyordu en azından. MJF segmentin sonunda Regal'i hastanelik ederek onunla bağlarını temelli kopardı. İlk kemer savunmasını Ricky Starks'a karşı 14 Aralık'ta düzenlenen Winter Is Coming'de yapan MJF bir yandan 4. kere Elmas Yüzüğü de kazanan kişi oldu. 5 Mart 2023'te Revolution'da Iron Man maçında Bryan Danielson'ı son anlarda yendi ve maç eleştirici tayfanın gözünde bayağı beğeni topladı. 5,75 yıldızlık bir skor alınca MJF'in kariyerinde ilk 5 yıldızlı maçı oldu. 28 Mayıs'taki Double or Nothing'te Sammy Guevara, "Jungle Boy" Jack Perry ve Darby Allin'ın olduğu maçta Darby'yi pinleyerek kemeri korudu. 14 Haziran'da Adam Cole ile feuda girdi. 30 dklık maçın sonu beraberlikle bitti. Forbidden Door'da kemerini Hiroshi Tanahashi'ye karşı korudu. 1 Temmuz'da da Ethan Page'i yenerek korudu.

'Koskoca Cole Adama Face Turn Yaptırdı!'

mjfcolehug.jpg


5 Temmuz Dynamite'ında Adam Cole ile takım olarak 29 Temmuz 2023 Collision'da takım kemeri turnuvasına katılmak için bir araya geldiler. Dostluk kurarak MJF'in face turn'üne kapı açmayı da başardı Cole. The Jericho Appreciation Society'yi (Daniel Garcia ve Sammy Guevara) yenip turnuvayı da kazandılar. Ama şampiyonlara karşı olan, ki FTR'dı o zamanlar, maçlarını kazanamadılar. Maç sonunda kemerle Cole'a vuracakken vazgeçip ona sarılınca kariyerinde ilk defa Face Turn gerçekleştirmiş oldu. Kayıba rağmen Cole'a All In'de kemeri için rövanş hakkı veren MJF All In: Zero Hour'da Aussie Open'a ROH takım kemerleri için meydan okudu. All In'de hem kemerini Cole'a karşı koruyup hem takım kemerini de kazanan MJF ilk defa elinde çifte kemer tuttu. Ertesi hafta All Out'ta MJF ve Cole kemerleri The Dark Order'a karşı savundular.

'Evlatlık Bir Sumo'

82beac24e68e77d044868e385d7fb03d


MJF arka alana giderken ROH Dünya Şampiyonu olan Samoa Joe tarafından itildi ve kavga çıktı. Joe, Eliminator turnuvasını kazanarak MJF'e Grand Slam PLE'i için meydan okumayı düşündü. 13 Eylül'de final maçında Joe Roderick Strong'a karşıydı ve MJF karşısına çıkıp TNA'de efsane olan Scott Steiner'ın Matematik kokan promasına benzer bir promo kesti. Grand Slam'de MJF "Bret Hart - Go get 'em, champ!" şarkısını kullanarak video klibi hazırlamıştı. Maçtan önce Joe'ya "Evlatlıksın." demişti. Ve o gece kemeri de Joe'ya karşı savundu da.

'MJF İyi Çocuktu.. Tek Bir Hatası Vardı, O Da Güvenmekti..'

Adam-Cole-AEW-Worlds-End.jpg


Ekim 2023'te WrestleDream'de Cole'un ayak bileği kırılınca MJF The Righteous'a (Dutch ve Vincent) karşı handicap maçına çıkmak zorunda kalsa da kemerleri korudu. 25 Ekim Dynamite'ta Juice Robinson'a karşı Elmas Yüzüğü 5. kez korumayı başardı. Maçın ardından 28 Ekim Collision için Kenny Omega ona meydan okudu. MJF kabul edip onu yendi. 8 Kasım Dynamite'ta Daniel Garcia'ya karşı ana kemer savunması yaptı. 30 Ekim'de MJF ve gizemli takım arkadaşının kemerleri The Gunns'a (Austin Gunn ve Colten Gunn) karşı Full Gear Zero Hour'da kemer maçına çıkacağı açıklandı. MJF başta Joe'ya kemer maçı teklif etse de 17 Kasım Rampage'te Joe onu dövülmekten kurtarsa dahi o gün bundan caymıştı. 18 Kasım'da Full Gear'da ana kemeri Jay White'a karşı ve ROH Tag Unvanlarını Joe ile The Gunns'a karşı hafif bir bacak sakatlığı yaşasa da başarıyla korudu. Dynamite'ın bir sonraki bölümünde kemeri o gece Joe'ya karşı korumak için maça çıkacağı söylendi. Joe bunu reddetti. Bunun yerine Worlds End PLE'inde maça çıkmayı önerdi. 27 Aralık Dynamite: New Years Smash programında, MJF ve Samoa Joe'nun takım kemerlerini The Devil'ın Maskeli Adamlarına karşı korumak için maça çıkacağı duyurulsa da Samoa Joe arka alanda saldırıya uğrayıp sakatlandı. MJF'in kemerleri kaybetmesine neden oldu. MJF kaybettikten sonra saldırıya uğrasa da Joe onu kurtardı. Joe'nun numara yaptığı ve kemeri kaybettirmek için bunu yaptığı ortaya çıktı. MJF'i muscle buster yaparak sandalyeye çarptırdı. 30 Aralık'ta Worlds End'te MJF kemeri Joe'ya kaybetti. 406 günlük saltanat sona erdi. Maç sonrası The Devil'ın Maskeli adamları Roderick Strong, Matt Taven, Mike Bennett ve Wardlow MJF'e saldırdı. Meğer en başından biri Adam Cole bu işin altındaki adammış. Adam Cole'un Devil olduğu ortaya çıktı. MJF'in sakatlıkları nedeniyle bir süre ara vermesi gerekti.

Gerçek Hayatta Bu Adam Ne Yapıyor?
3ea7d-16689278391017-1920.jpg


2020'de Naomi Rosenblum'la çıkmaya başladılar. 5 Eylül 2022'de nişanlandıklarını duyurdular, ancak Şubat 2023'te ayrıldılar. MJF bundan sonra 2023'ün sonlarına doğru Kanadalı YouTuber ve gazeteci Alicia Atout ile çıkmaya başladı. Kendileri ayrıca New York Giants, New York Mets, ve the New York Islanders hayranıdır.

Oyunculuk kariyeri

2023 - Iron Claw filminde Lance Von Erich rolünde yer alması bir yana filmin aynı zamanda yapımcısıydı da.
Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part Two'da ise Killer Croc'u seslendirdi.

TV Kariyeri:
2001 The Rosie O'Donnell Şov,
2021 Rhodes to the Top'ta,
2023 Impractical Jokers'ta gözüktü.

Şampiyonlukları ve Başarıları

AAW Wrestling

AAW Heritage Championship (1 kere)

All Elite Wrestling
AEW World Championship (1 kere)
Dynamite Diamond Ring (2019–2023)
Casino Ladder Maçı kazananı (2022)
Blind Eliminator Tag Team Turnuvası kazananı (2023) – Adam Cole ile
CM Punk ile yaptıkları mikrofon duellosu üzerine aldığı Dynamite Ödükü (1 kere)

Alpha-1 Wrestling
A1 Outer Limits Championship (1 kere)

CBS Sports
Yılın çaylağı (2019)

Combat Zone Wrestling
CZW Wired Şampiyonluğu (1 kere)
CZW World Heavyweight Championship (1 kere)

DDT Pro-Wrestling
Ironman Heavymetalweight Championship (1 kere)

ESPN
2 kere yılın en iyi promosu (2022, 2023)
2023'te yılın en iyi 30 güreşçisi arasında #1.

Inspire Pro Wrestling
Inspire Pro Wrestling Pure Prestige Championship (1 kere)

LDN Wrestling
LDN Capital Wrestling Championship (2 kere)

Limitless Wrestling
Limitless Wrestling World Championship (1 kere)

Major League Wrestling
MLW World Middleweight Championship (1 kere)
MLW World Tag Team Championship (1 kere) - Richard Holliday ile

Maryland Championship Wrestling
MCW Rage Television Championship (1 kere)

National Jewish Sports Hall of Fame
2023 Yılın Klass Adamı

New York Post
Yılın Güreşçisi (2023)
Yılın Promosu (2022) - "Pipebomb" promosu

Pro Wrestling Illustrated
500 güreşçi arasında #6.'lık (2023)
Yılın feudu (2021) - Chris Jericho
Yılın feudu (2022) - CM Punk
En nefret edilen güreşçi (2021, 2022)
Yılın Oluşumu (2021) - The Inner Circle ile

Ring of Honor
ROH World Tag Team Championship (1 kere)

Rockstar Pro Wrestling
American Luchacore Championship (1 kere)
Rockstar Pro Trios Championship (1 kere) - Ace Romero ve Clayton Jackson ile

Sports Illustrated
Yılın en iyi 10 güreşçisi arasında 3.'üncü. (2023)

Wrestling Observer Newsletter
Yılın Röportajı (20221, 2022)
En Karizma Adam (2020, 2022)

WrestlePro
WrestlePro Tag Team Championship (1 kere) - Valerio Lamorte ile

Xcite Wrestling
Xcite International Championship (1 kere)

Diğer Ödülleri
En İyi Oyuncu (2020) - "Ben ve Gölgem"'de Jericho ile olan performansıyla.​
 

Devil

Big Red Müellif
Katılım
27 Ocak 2018
Konular
127
Mesajlar
6,218
Tepkime puanı
2,641
Puanları
735
Yaş
23
Konum
İzmir
Kane
Eline sağlık güzel bir çalışma olmuş.
 

NoOne

Smackdowncı Kitle Terbiyecisi
Katılım
18 Eyl 2016
Konular
30
Mesajlar
4,425
Tepkime puanı
1,358
Puanları
695
Yaş
27
Konum
İstanbul
Sting
-
Boşa giden hiçbir olayı yok, bu adam tarih yazıyor tarih.
 
Üst