Untitled Document

Montez Ford'un Geleceğini Nasıl Görüyorsunuz?

LasVegasValisi

Acknowledge Me

LasVegasValisi

Acknowledge Me
31 Ağu 2020
7,684
3,524
Compton
Shawn Michaels
-
Bence ümit vaad eden bir güreşçi. Mid card versen sırıtmayacağını düşünüyorum. Sizce Montez gelecekte başarılı olur mu?

montez-ford-angelo-dawkins.jpg

7 Mar 2016
41,448
1,859
21
İzmir/Kırklareli
Brock Lesnar
-
Montez Ford’u şu anki karakterinden daha farklı bir karakterde oynatamazsın. Yeteneği var evet ama bu açıdan baktığımızda kısıtlı denebilecek bir cinsten. O yüzden 1 sene yükseltirsin, 2. senede baymaya başlar. Hatta 2. seneyi bile görebileceğini düşünmüyorum. Mid-card potasına farklılık getirmesi adına denenebilir ama kalıcı olabilecek potansiyele sahip olduğunu düşünmüyorum, idareten kullanılabilecek bir isim.

The Death Rider

Mella is Money!

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
36,441
3,425
21
Bursa
Carmella
Carmella
Montez Ford’u şu anki karakterinden daha farklı bir karakterde oynatamazsın. Yeteneği var evet ama bu açıdan baktığımızda kısıtlı denebilecek bir cinsten. O yüzden 1 sene yükseltirsin, 2. senede baymaya başlar. Hatta 2. seneyi bile görebileceğini düşünmüyorum. Mid-card potasına farklılık getirmesi adına denenebilir ama kalıcı olabilecek potansiyele sahip olduğunu düşünmüyorum, idareten kullanılabilecek bir isim.
Bunu okuyunca aklıma Kofi Kingston geldi. Bu mesajın aynısını ben gönül rahatlığı ile onun için de söyleyebilirim.

7 Mar 2016
41,448
1,859
21
İzmir/Kırklareli
Brock Lesnar
-
Bunu okuyunca aklıma Kofi Kingston geldi. Bu mesajın aynısını ben gönül rahatlığı ile onun için de söyleyebilirim.
Ben de mesajı yazarken aklıma Kofi Kingston gelmişti, WM 35’te verdikleri bookingi hatırladım ve ödüm koptu. Ki Kofi, Montez’den her alanda daha yetenekli ve izlenebilir bence. Umarım tarih tekerrür etmez.