NBA 21-22 Sezonu Tartışma Konusu

The Unleashed

BAY BAY!

The Unleashed

BAY BAY!
3 Nis 2014
3,970
2,157
23
Aydın
Adam Cole
-

Evet arkadaşlar. Forumda konuyu arayıp bulamadım. Profesyonel Güreş izleyicilerinin çoğunun şov olmayan gecelerde NBA izlediğini ve takip ettiğini düşünüyorum. Ben Philadeliphia 76ers ve hafif San Antonio Spurs mağduruyum. Sizler hangi takımları destekliyorsunuz?

The Unleashed

BAY BAY!

The Unleashed

BAY BAY!
3 Nis 2014
3,970
2,157
23
Aydın
Adam Cole
-
Jokic MVPsin falan filan ama ne yapıyosun kardeşim sen? Kafayı yedi iyice Murray'in yokluğunda.
Oklahoma'nın öz çocuğuyuz, fantasy oynuyoruz. Daha kanser bir bileşim yok.
En azından geleceğiniz parlak brom.
NBA hakkında pek bilgim yok, Golden State şampiyon olmuş muydu hiç son sezonlarda?
18'de oldular en son. Bu sezon Noelde anca Klay dönüyor ve takım tam kadro oluyor.
Warriors'un alacağı sezondur.
Klay'e çok bağlı ama batının güçsüzlüğü sebebiyle NBA Finaline çıksalar bile bence finalde doğudan gelen takım 4-2 kazanır.

Porridge Boss

TO WHOM IT MAY CONCERN

Porridge Boss

TO WHOM IT MAY CONCERN
26 Ara 2016
6,773
441
İstanbul
Rey Mysterio
Sheamus
Jokic MVPsin falan filan ama ne yapıyosun kardeşim sen? Kafayı yedi iyice Murray'in yokluğunda.

En azından geleceğiniz parlak brom.

18'de oldular en son. Bu sezon Noelde anca Klay dönüyor ve takım tam kadro oluyor.

Klay'e çok bağlı ama batının güçsüzlüğü sebebiyle NBA Finaline çıksalar bile bence finalde doğudan gelen takım 4-2 kazanır.

Rockets fanı olarak Warriors'u ne kadar sevmediğimi anlatamam ama adamlar bu yıl sağlam.