NBA 21-22 Sezonu Tartışma Konusu

15 Tem 2021
817
71
-
Bray Wyatt
-
Warriors hücumları Curry'nin topsuz oyunu ve double team ile savunmasından boşa kalan oyuncuya pas ya da Curry'nin şutu üzerine kurulu olduğu için takım Curry'siz çöp oluyor.
Malesef öyle. Curry olmayınca bırak sayıyı, Takım oyunu bile kuramıyorlar. Geçen maçta Curry 23 sayı yaparak taşıdı ama olmadı.

Ha bu arada, Rubio sakatlanmış. Sezonu kapatmış

Armageddon

Monster

Armageddon

Monster
2 Eki 2021
2,468
5,704
28
Avocadoland
Ronda Rousey
Ronda Rousey
Covid vurmadı mı abi senin takımı ya ? Yok oldum ben şakasız, AD vericem galiba bir de. 5 kategoriye oynuyoruz. FG-BLK-REB-TO-STL.

Brogdon, Derrick White, Giddey, KPJ, Mann, Okoro, Barnes, Herbert Jones, Vanderblit, Horford, Mobley, Allen, Poeltl, Plumlee gibi bir oluşum var elde, bir de Simmons.
Vurdu abi fakat sanirim sansima oyuncularım ayni anda covid listesine gitmediler. Mesela Bulls ve Nets komple karantinaya girdi ama onlardan oyuncu yoktu gibi.

The Goddest Bliss

HALF PERSON

The Goddest Bliss

HALF PERSON
4 Ağu 2015
13,904
1,867
Kocaeli
AJ Styles
Baron Corbin
Dün geceki maçlara bir kupon hazırlamıştım.
Milwaukee maçına 220.5 üstü.
Utah-Golden State'e MS 2 (ki GS'nin oranı 2.20 falandı.)
2 maç daha koymuştum yanılmıyorsam ama sonra 2-3 gece önce Jimmy Butler'a güvenip Miami'ye oynadığım gece kaybedince geçen geceki 220 üstlerine güvenemedim. Hepsi de geldi.
Bu gece NBA korksun..

Armageddon

Monster

Armageddon

Monster
2 Eki 2021
2,468
5,704
28
Avocadoland
Ronda Rousey
Ronda Rousey
Golden State neden bu kadar güçsüz Curry'siz? Maçlara bakıyorum Curry'siz neredeyse hiçler yahu.
Curry'siz ozellikle hucumda oyun kurma konusunda inanilmaz guc kaybediyorlar ama esas Draymond Green de olmayinca takimin kimyasi bozuluyor. Warriors'un basketbol tarihini degistirmeye basladigi 2015 yilindan beri bana gore sistemin en kilit parcasi Curry'den sorna Green oldu. Evet kadro derinlikleri oldukca iyi, gecmiste de iyiydi. Klay harika bir oyuncu, keza Kevin Durant'i de anlatmaya gerek yok ama Draymond Green sahadayken takimin butun savunma setleri degisiyor. Hatta hayatim boyunca canli olarak izledigim en iyi savunma bilgisine sahip basketbolcu olabilir.

Bahsettigin mac Toronto maci diye varsayarak yazdim bu arada cunku cok daginik kaldilar o gun Curry ve Draymond olmayinca.