New Day'in Başarı Tablosu

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,374
507
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
[ame]https://twitter.com/Fiend4FolIows/status/1451352251952422912[/ame]

Başarıya doymayan bir ekip var ortada. Peki siz New Day hakkında ne düşünüyorsunuz? Başarıları hak ettiler mi? WWE'nin son dönemlerinde hep var olan bu ekip sizce tarihe geçti mi?

24 Ocak 2013
1,382
41
23
İstabul
Jon Moxley
Takım kemerini çok kazandılar bence. Woods&Kofi 4 defa RAW TTC aldılar. The Bar'ın takım olarak en çok kemer kazanma başarısını egale etmeleri gereksizdi. 3 lü olarak 6 defa sanırım SD takım kemerini kazandılar. New Day için demiyorum ama bence bir takım kemerini takım olarak 6 defa kazanmak fazla büyük bir başarı. Ana kemerdeki Bruno Sammartino reignleri ile aynı kafada. Sonrasında neden Big E'nin ayrı tutulup kemer reignlerinin eşitliklerini bozmalarını da anlamış değilim. New Day'ın hala neden var olduğunu da anlamış değilim. Woods KOTR kazanması kendisi için fazla büyük bir başarı. Kofi'nin tekrar USC almasını isterim. Big E'nin kemeri kaybedince USC peşinde koşmasını isterim. Woods 24/7 müdavimliğini Truth'dan devralabilir. Ben Woods'un ana kemer prestijini sahip olduğunu düşünmüyorum. USC'de güzel şeyler yapabilir. Bence dağılıp yıllar sonra New Day olarak HOF olmalılar.