Untitled Document

NXT 2.0 Spoiler | Part 2 | Kemik Sesleri

Thunderstruck

SEVGİLİ ÜTOPYALILAR

Thunderstruck

SEVGİLİ ÜTOPYALILAR
22 Ağu 2011
15,668
3,977
23
Acıbadem
Kofi Kingston
-

Toxic Attraction ringe gelip promo kesiyor, ana hedef NXT turnuvası şampiyonu Roxanne Perez, Mandy Perez'in hayal kurduğunu söylüyor, asla şampiyon olamayacağını söylüyor. Dolin ile Jayne da ekliyor :"Bizim gibilerin posterini odasına asmalı." diye, sonra ringe Cora Jade ile Roxanne Perez geliyor. Perez mikrofonu alıp NXT kadınlar şampiyonluğunu kazanmanın çok hoş olduğunu söylüyor ancak onları da bölen ikili Kayden Carter ve Katana Chance, onlar da Jade ve Perez'e sataşıyor, sırada biz varız diyerekten. Bu iki takım birbirine giriyor, Toxic Attraction ise ringden onları keyiflice izliyor.


McKenzie Mitchell sırasıyla NA champion Carmelo Hayes ve Indi Hartwell ile röportaj yapıyor.Indi konuşurken araya giren isim Kiana James, James ; Hartwell'e yetersiz olduğunu söylerken Hartwell de ona sen kimsin tarzı konuşuyor.


Ringdeyiz, geçen hafta sonrası Cameron Grimes ile Edris Enofe karşılaşacak.

Cameron Grimes vs. Edris Enofe (w/Malik Blade)

İnanılmaz keyifli bir maç oluyor, maçın sonunda Enofe 450 ile tuşa girecekken Grimes çekiliyor, sonra da scoop-urange ve Cave-In yaparak tuşa gidiyor. Grimes, Breakker maçı öncesi net bir mesaj veriyor.Kazanan : Cameron Grimes

Maçtan sonra ikili el sıkışıyorlar, son haftaların en iyi maçlarından birine imza atan ikiliden hoş görüntülerle bu maç bitiyor.


Arka alandayız, Chase Universitesi ile ilgili segment var. Thea Hail ile Bohdi Hayward oda arkadaşı oluyorlar, Hail heyecanlı.


Video geliyor ekrana, Nikkita Lyons haftaya dönecekmiş. Kadın division'una uyarı.


Sıradaki maçımıza geçiyoruz, Brooks Jensen ile Von Wagner sırasıyla ringe geliyorlar.

Brooks Jensen vs. Von Wagner

Klasik bir maç oluyor, maçı kazanan isim Death Valley Driver ile Wagner.


Kazanan : Von Wagner

Arka alandayız, Bron Breakker ile Cameron Grimes yan yana, Breakker bu geceden ötürü Grimes'ı tebrik ediyor. Grimes da onu uyarıyor, bu geceki gibi olursam, o kemer benim şeklinde.


Arka alandayız, Joe Gacy ve The Dyad beraberler. Gacy, Dyad'ları tebrik ediyor ve ekliyor, başarınız benim rehberliğimde çok daha tatlı olacak.

Sıradaki maçımıza geçiyoruz, Alba Fyre ve Lash Legend karşı karşıya gelecek.

Alba Fyre vs. Lash Legend

Fyre maçı önde götüren isim, tam Fyrefyles yapacakken Legend çekiliyor, ring dışından Alba'nın beyzbol sopasını alıyor, vuruyor. Kazanan diskalifiyeyle Alba Fyre, ancak Legend durmuyor, net bir mesaj veriyor.

Kazanan : Alba Fyre (via DQ.)


Haftaya duyurulan maçlar ekrana geliyor.


Ana maçımıza geliyoruz, Carmelo Hayes ile Tony D'angelo, NXT NA Championship maçına çıkacaklar.

NXT NA Championship Match :Tony D'Angelo (w/ Santos Escobar, Joaquin Wilde, Cruz Del Toro, Channing "Stacks" Lorenzo & Troy "Two Dimes" Donovan) vs. Carmelo Hayes (c) (w/ Trick Williams)

Maç çok çekişmeli geçiyor, maçın sonunda Two Dimes&Stacks'ten de hakemi oyalayarak yardım alan D'angelo, Escobar'dan da muştasını istiyor, ancak Escobar muştayı Hayes'a veriyor, ve hakemin de dikkati dağınıkken, Hayes muşta ile D'angelo'ya vuruyor ve tuşu buluyor.Kazanan ve hala şampiyon : Carmelo Hayes

Maçtan sonra D'angelo deliriyor, Escobar'sa daha emir almam diyerekten Legado'larla arka alana gidiyor, şov bitiyor.

 

Thunderstruck

SEVGİLİ ÜTOPYALILAR

Thunderstruck

SEVGİLİ ÜTOPYALILAR
22 Ağu 2011
15,668
3,977
23
Acıbadem
Kofi Kingston
-
Toxic'ler çok başka seviyeye taşıdı NXT kadınlarını ama artık en azından kadınlar takım kemerinin el değişimi şart gibi ya, Cora Jade kaç sefer direkten döndü, artık bu sefer gol olsun.

Bu Giovanni Vinci tam Max Dupri'lik adam bu arada, ana kadro yaparsa sevinirim.
 
 
Üst