Untitled Document

NXT 2.0 Spoiler | Part I | Deliler, Levyeler

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month
31 Ocak 2021
8,438
921
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Bron Breakker ringe geliyor. Kalabalığın yarısı “hak ediyorsun”, diğer yarısı “hayır hak etmiyor” diye tezahürat yapıyor. Breakker, Ciampa'ya teşekkür ediyor ve kendisinin bir muhteşem bir sporcu ve olağanüstü bir insan olduğunu söylüyor. Ciampa'nın maçtan sonra onu tebrik ettiğini, sonra dışarı çıktığını ve ring kenarında babasına saygı duyduğunu söyledi. Breakker, kendisine meydan okumak isteyen herkesin okuyabileceğini söylüyor, NXT Şampiyonu olduğu için her zaman bir adım önde olacağını ve tüm işi ortaya koyacağını söylüyor.

Santos Escobar w/Legado Del Fantasma vs. Xyon Quinn

Elektra Lopez'in sürekli müdahil olup dikkat dağıttığı maçta Escobar Pahntom Driver ile maçı kazanıyor.

Kazanan: Santos Escobar

Tony D'Angelo, kuliste küçük bir kırık kolla Pete Dunne'ı rahat bırakmaya çalıştığını ama peşinden gelmek zorunda kaldığını söylediği bir promo kesiyor. Dunne için ağız koruyucusu olan bir kupa istedi ama Dunne bunu kişisel olarak aldı. Bu yüzden bu gece Dunne'a bir köpek gibi davranacak ve ona patronun kim olduğunu gösterecekmiş.

Mandy Rose havuz başı fotoğraf çekimi yapıyor. New Year's Evil'e şık bir şekilde geldiğini ve unvanıyla ayrıldığını söylüyor. İzlemeye devam etmemizi telkin ediyor.

Cameron Grimes Vs. Damon Kemp

Grimes zorlanmıyor. Galibiyet için Cave-In yapıyor ve 2 dakikada fişi çekiyor.

Kazanan: Cameron Grimes

Joe Gacy ve Harland kuliste. Gacy, kendisinin ve Harland'ın Dusty Rhodes Tag Team Classic'te yarışmasına izin verdikleri için yetkililere teşekkür ediyor ve onlar bu platformu, boyutun, becerilerin ve deneyimin önemli olmadığını göstermek için kullanacaklarmış.

Joe Gacy ve Harland vs. Edris Enofe ve Malik Blade

Harland, Enofe'yi yumrukluyor ve onu ring direğine atıyor. Blade'in yüzünü defalarca bucklelara vuruyor ve hakem zili çalıyor.

DQ ile Kazananlar: Edris Enofe & Malik Blade

Zilin ardından Harland hakemi köşeye sıkıştırıyor ama Gacy geliyor ve onun hücum etmesini engelliyor. Enofe ve Blade, Gacy ve Harland karşısında kazanarak Dusty Cup'a katılma hakkı kazandı.

Crowbar-On-a-Pole Match
Pete Dunne Vs. Tony D’Angelo

13 dakika süren hesaplaşmanın sonunda D'Angelo, Dunne'ı köşeye sıkıştırıyor ve sandalyeye çarpıyor, ardından onu köşenin üstündeki direğe kafa önde gönderiyor ve levyeyle kafasına vuruyor ve kazanıyor!

Kazanan: Tony D'Angelo

Grayson Waller kuliste röportaj yapıyor. RAW'da ve tüm sosyal medyada patlama yaptığını söylüyor. AJ Styles'ı yendikten sonra SmackDown'a gidip Roman Reigns'i tokatlayabilir. WrestleMania hayalleri varmış, bu gece de başka bir Grayson Waller anı yaratacakmış.

Kjetill

The Star of The Show

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
24,496
345
20
Maxwell Jacob Friedman
Seth Rollins
Her NXT şampiyonunun ilk şovda yaptığı türden bir konuşma yapmış Breakker. Şimdilik bir geçiş rakibi vereceklerdir karşısına. Ondan sonra ise rakip kim olur bilmiyorum. Hayes başka şeylerle meşgul. D'Angelo zor. Bir tek Waller uygun gibi.

D'Angelo beklediğim gibi maçı kazanmış. Kendisine pek ısınamadım şimdilik. Dunne ise galiba cidden ana kadroya geliyor. Geçmiş NXT dönemi nasıldı bilmiyorum ama şu son 1 yıl içinde kendisinden bir NXT şampiyonluğu beklerdim ya.