NXT 2.0 Spoiler | Part I | Sert Açılış, Takımlar Aksiyonda

Thunderstruck

white page
Katılım
22 Ağu 2011
Konular
565
Mesajlar
17,532
Tepkime puanı
5,555
Puanları
1,610
Yaş
24
Konum
İstinye
Kofi Kingston
-
20211128-094148.jpg


NXT'nin yeni bölümünde, Florida Performans Merkezinde beraberiz, yine dopdolu bir şov bizleri bekliyor.

Şovun açılışında, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden hakem Tim White'ın anısına bir anma videosu paylaşılıyor.

Sonrasında şov başlıyor, başlar başlamaz duyulan müzik: SOLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ! Açılışı Solo Sikoa ve Grayson Waller ile yapacağız, çok sert bir maç bizleri bekliyor.Solo Sikoa vs. Grayson Waller

Baya uzun ve güzel bir maç oluyor, ring içi gayet kaliteli iki ismin mücadelesinde üstünlük sürekli el değiştirse de, maçın sonunu getiren isim Waller oluyor. Solo Sikoa, Hip Attack yapacakken Waller ring dışına kaçıyor, daha sonra da Rolling Stunner ile maçı kazanıyor.Maçtan enstanteneler sizlerle.

Kazanan : Grayson WallerMaçtan sonra arka alandayız, D'Angelo ve Legado del Fantasmo konuşuyor. D'angelo :" Siz bu gece Diamond Mine'ı yenemezseniz, ve ben NA champion olarak ayrılamazsam, sizinle işimiz iş." diyor.Yine bir video izliyoruz, video'daki isim eski Cruserweight şampiyonu Jordan Devlin, artık yeni adı JD McDonagh ismiyle gelecekmiş.Ringdeyiz, sıradaki maçımız Kayden Carter&Katana Chance ikilisiyle Valentina Feroz ile Yulisa Leon ikilisi arasında.

Kayden Carter & Katana Chance vs. Valentina Feroz& Yulisa Leon

Nispeten kısa ve sıkıcı bir maç oluyor, Kayden Carter ile Katana Chance, neck-breaker + 450 splash kombosuyla maçı kazanan ikili oluyorlar.

Kazananlar : Kayden Carter & Katana ChanceMaçtan sonra promo kesen isim Wes Lee, Nash Carter'ın ayrılığından sonra yaşadığı süreçler hakkında konuştu ve taraftarlara destek için teşekkür etti. O sırada onu bölen isim Trick Williams, Williams :" Nash senin ona destek olmadığın yüzünden gitti." dedi, sinirlenen Lee ise Williams'a meydan okudu, ancak kendi istediği bir zamanda onu yenecekmiş.Arka alandayız yine, bu sefer Tiffany Straton bir promo kesiyor, ve Wendy Choo'yu trajik olarak nitelendirdi. Onunla zaman geçiren herkese acıdığını söyledi, ve Wendy'e benden uzak dur dedi. Çok tatsız bir feud doğuyor malesef.

Sıradaki maçımıza geçiyoruz, Diamond Mine'dan Roderick Strong ve Damon Kemp, Legado del Fantasma'dan Joaquin Wilde ile Cruz Del Toro ile karşı karşıya gelecek, bu ekibin yanlarında Two Dimes&Stacks de var.

Diamond Mine (Roderick Strong & Damon Kemp) vs Cruz Del Toro & Joaquin Wilde (w/ Two Dimes & Stacks)

Dengeli ve keyifli bir maç oldu, iki takımda da ring içi çok donanımlı isimler maçı keyiflendirdi. Maçın sonunda Two Dimes&Stacks, Del Toro'yu tuzağa düşürüyor, ve bundan fırsatı çıkaran Roderick Strong, leaping knee strike ile tuşu buluyor.

Kazananlar : Diamond Mine (Roderick Strong& Damon Kemp)Arka alandayız, McKenzie Mitchell ile Giovanni Vinci röportajındayız. İtalyanca konuşan Vinci, McKenzie'yi şaşırtıyor, daha sonra araya Ikeman Jiro giriyor.Yine video izliyoruz, bu sefer Apollo Crews. Oturduğu yerde gazete okuyan Crews, 3 kişilik bir çete, bir çocuğa saldırırken araya giriyor ve çeteyi dağıtıyor. Sek erkek.

 

The Greatest Man

Balıkları Sever Misin?
Katılım
31 Tem 2013
Konular
1,460
Mesajlar
10,719
Tepkime puanı
2,585
Puanları
1,325
Yaş
26
Konum
İstanbul
Tyler Bate
-
Strong artık bir şey yapsın deli olacağım. Ana kemerlik adam.
 

Thunderstruck

white page
Katılım
22 Ağu 2011
Konular
565
Mesajlar
17,532
Tepkime puanı
5,555
Puanları
1,610
Yaş
24
Konum
İstinye
Kofi Kingston
-
Solo Sikoa vs Waller BASH'e açıklanır diye bekliyordum bu şovda, haftaya kaldı ya. Çok iyi yazılmasa da ikilinin kalitesi feudu iyi yerlere götürüyor.

Wendy Choo'yu acilen ekranlardan almaları lazım, katlanılmıyor.

Wes Lee vs Trick Williams segmenti ve Legado vs D'angelo army segmentleri de gayet iyiydi bence, Aile feudu çok başka yerlere gidiyor gibi, severiz.
 
Üst