NXT 2.0 Spoiler | Part I

Straight Edge Societh

Endişeye Mahal Yok
23 Ara 2013
15,075
171
21
Trabzon
Randy Orton
Shinsuke Nakamura
Bu geceki NXT 2.0 bölümü her zamanki WWE giriş videosuyla açılırken Grayson Waller araya giriyor ve kimsenin o süperstarları görmek istemediğini söylüyor. Waller daha sonra NXT Şampiyonu Tommaso Ciampa'nın da o videoda olmadığını söylüyor. Waller, John Cena, The Rock ve Roman Reigns hakkında konuşmaya devam ediyor. Onlarla kendini karşılaştırıyor ama müzik onu bölüyor ve Ciampa geliyor.

Tommaso Ciampa vs. Grayson Waller

Maçın sonunda Waller rakibinin üstüne köşeden flying elbow drop ile atlayıp tuşa gitti ama olmadı. Ciampa bu sırada yere indi ama Waller iplerden sekip koşarak üstüne atladı. İçeri girdiklerinde Ciampa önce iplerde ona DDT yapıp ardından Fairy Tale Ending vurarak tuşa gitti.

Kazanan: Tommaso Ciampa

011_NXT_11232021EJ_18399--562d52309354c5b770ce403920c4e5e2.jpg


* LA Knight'ın sahne arkasında Tommaso Ciampa'nın kutlamasını izlediğini görüyoruz. McKenzie Mitchell yaklaşıyor ve Knight, Grayson Waller hakkında konuşuyor. Onun berbat olduğunu ve bunun sadece hayatın bir gerçeği olduğunu söylüyor. Joe Gacy yaklaşıyor ve birbirimizi yıkmamız değil güçlendirmemiz gerektiğini söylüyor. Gacy korkmayın, güvenli alanının ringde olduğunu ve her zaman orada olacağını söylüyor. Knight hayatın başka bir gerçeğinin de Gacy'nin kıçının tekmelenmesi olduğunu söylüyor. Knight oradan ayrıldı ve Gacy ona öylece bakakaldı. Ona düşmanlığı soyunma odasında bırakmasını söyledi.

* Geçen haftaki ring içi Poker Showdown'ın Duke Hudson'ın Cameron Grimes'a saldırması ve saçını kesmesiyle nasıl sona erdiğini görüyoruz. Grimes daha sonra burada olacakmış. Reklam arası.

* Aradan döndüğümüzde ve Toxic Attraction sahne arkasında Cora Jade'e hakaret ederek yürüyor. Dakota Kai geldi ve onlarla birlikte yürüdü. Mandy Rose bu gece onlara ihtiyacı olmayacağını söylüyor. Yerde bir sürü çöp var. Onlara bakıp yürümeye devam ettiler. Kay Lee Ray belirdi ve bir beyzbol sopasıyla yere birkaç şeyi daha kırdı.

* Ringe dönüyoruz ve daha kısa saçlı Cameron Grimes geliyor. Grimes küçük bir Kuzey Carolina kasabasında büyüdüğü için zorbalığa uğradığından bahsediyor. Onlara yeterince iyi olduğunu, kaç gece beton zeminde yattığının ya da bozuk para biriktirmesinin bir önemi olmadığını tüm o insanlara onu ispat ettiğini göstermiş. Grimes bu sektörde başarılı olduğunu, hatta zengin olduğunu ancak tüm bunlara rağmen saçını ve sakalını mütevazi başlangıçlarını hatırlatmak, hiçbir şeyi olmadığında ona hatırlatmak için koruduğunu söylüyor. Grimes, Duke Hudson'ın tüm bunları elinden aldığını, onu küçük düşürdüğünü ama aynı zamanda onu kızdırdığını ve Duke'un burada işleri batırdığını söylüyor. Grimes, Duke'ü ringe çağırırken konuşmayı bitirdiğini söylüyor.

Büyük ekranda Duke belirdi. Hayranlar onu yuhalarken bir berber koltuğunda otururken görüyoruz. Duke, Grimes'ı neredeyse tanımadığını ama onun neden üzgün olduğunu soruyor. Duke, Grimes'ın geçen hafta ondan çok para aldığını ve saçını bedava kestirdiğini söyledi. Duke, Grimes'ı köprünün altındaki bir trolden düzgün bir insana dönüştürmeye çalışmış. Grimes, Duke'ü işleri bir erkek gibi halletmeye çağırdı ama Duke bunu kabul etmedi. Grimes, Duke'ün herkese gözü pek ve kaçık olduğunu kanıtladığını söylüyor. Grimes tüm riskleri oraya koyalım, hadi başlayalım diyor. Grimes, WarGames'te bir saça karşı saç maçı teklif ediyor. Duke tepeden biraz daha fazlasını almayı umursamayacağını söylüyor. Duke ayağa kalkıp meydan okumayı kabul etti ve Grimes'ın saçının geri kalanını alacağını söyledi. Taraftarlar yuhalarken ve Grimes ringden bakarken geçen hafta kesilen saçların olduğu bir torba çıkardı.

015_NXT_11232021EJ_28323--dd7bdd9b95b2a854e049433cce4d4872.jpg


* Spikerler bu gecenin ana etkinliğini konuşuyor. Pete Dunne, Johnny Gargano ve NXT Kuzey Amerika Şampiyonu Carmelo Hayes'i yeneceğini söylediği bir promo izliyoruz.

* McKenzie Mitchell şimdi Indi Hartwell ve Persia Pirotta ile sahne arkasında. Trick Williams ve NXT Kuzey Amerika Şampiyonu Carmelo Hayes'in geçen hafta Dexter Lumis'e nasıl saldırdığını görüyoruz. Indi, Dexter'ın birkaç kırık metakarpla birlikte eli kırıldığını ve bir aydan fazla bir süre sahalardan uzak kalacağını söyledi. Indi, Hayes ve Trick'in Dexter'ın resim yeteneğini elinden aldığını bu yüzden bu gece Johnny Gargano, NXT Kuzey Amerika Unvanını Hayes'ten alacakmış. Persia bu maçı tek başına oynamayı teklif ediyor ama Indi iyi olduğunu söylüyor. Persia ringe geliyor ve Indi, Dexter'a bu maçın onun için olduğunu ve onu sevdiğini söylüyor. Reklam arası.

* Aradan döndüğümüzde Tiffany Stratton için "çok yakında" temalı bir tanıtım izliyoruz. Gümüş yapışkan olduğu için ağzında gümüş kaşıkla doğmadığından ve babasının tenis dersleri için para ödediğinden, bu yüzden ülke kulübündeki herkesten en iyi hizmeti aldığından bahsediyor. Babası onun NXT için hazır olduğuna ve asla yanılmadığına inanıyor. Stratton, NXT'yi devralma zamanının geldiğini söylüyor.

Persia Pirotta & Indi Hartwell vs. Kayden Carter & Kacy Catanzaro

Maçın sonunda Indi ve Kayden içeride. Indi koşarak big boot vurmak istedi ama Kayden kaçtı ve aprondaki Persia'ya tekme vurup yere düşürdü. Arkasını döndüğünde Indi ona side-walk slam vurdu. Indi bu sırada yüzüğüne bakarken Kayden roll up denedi ama olmadı. Indi, Kayden'i onların köşesine oturttuğu sırada Kacy'nin el aldığını görmedi. Kacy onu yere düşürüp köşeden takım hareketlerini yaparak tuşa gitti.

Kazanan: Kayden Carter & Kacy Catanzaro

022_NXT_11232021AK_19916--848c83f6164ea8a388b9f55623bb24ee.jpg


* Tamamen sınıfı ve sofistike hayatıyla alakalı bir Santos Escobar videosu izledik. Reklam arası.

* Aradan döndükten sonra Andre Chase öğrencilerine WWE Performans Merkezi tesislerini gösteriyor. Cameron Grimes yanına geldi. Chase ona ve öğrencilere saygısızlık etti. Grimes, Chase'e cehenneme gitmesini söyleyip oradan gitti. Chase öğrencilerine Grimes gibi bir aptalı asla dinlememelerini söyledi.

Santos Escobar vs. Malik Blade

Maçın sonunda Escobar rakibini köşeye sıkıştırıp tekmeler vurdu. Escobar daha sonra rakibini Exploder ile köşeye vurdu. Escobar köşedeki rakibinin üstüne koşup suratına diz vurduktan sonra Phantom Driver vurup tuşa gitti.

Kazanan: Santos Escobar

*
Maçtan sonra müzik çalarken Legado del Fantasma ringin ortasında dimdik ayakta duruyor. Lopez kimsenin Legado del Fantasma'ya hayır demediğini söylüyor. Xyon Quinn'e hayatının fırsatını sundular ama o hayır dedi ve şimdi ona bir bakın diyor. Quinn'e artık ihtiyaç duymadıklarını ve liderleri Escobar'ın geri döndüğüne göre Legado del Fantasma'nın her zamankinden daha iyi olduğunu söylüyor. Wilde mikrofonu alıyor ve şimdi tam güçte olduklarını söylüyor. Müzik onları bölüyor ve Kyle O'Reilly ile Von Wagner geliyor.

Kyle aynı nedenle burada olduklarını söylüyor. Onlarda takım kemerlerini istiyorlar. Legado bunun çok kötü olduğunu söylüyor. Wagner geçen haftaki kayıpta ayağı alt ipte olduğu için yarım kalan işleri olduğunu söyledi. Müzik çalıyor ve NXT Takım Şampiyonları Marcel Barthel ve Fabian Aichner geliyor.

Şampiyonlar kalabalığın üzerindeki platformdan konuşuyor ve Barthel bu insanların aptal ve çok daha az zeki olduğunu söylüyor. İkinci bir dil konuşmadıkları için onları eziyor ve diğer takımların küçük çocuklar gibi savaştıkları için kendilerinden utanmaları gerektiğini söylüyor. Barthel, Wagner'e Lurch diyerek hakaret etti ve gerçekten şampiyonluk için mücadele edebileceklerini düşünüp düşünmediklerini sordu.

Barthel, Legado'ya Imperium ile başa baş gidebileceklerini gerçekten düşünüp düşünmediklerini sordu. Barthel bu takımlardan hiçbirinin bu bölümün mutlak sahiplerini durduramayacağını söylüyor. Aichner bu salaklara WarGames'te unvanı kimin kazanacağını bulmalarını söylüyor. Platformdan baktıklarında Imperium'un müziği duyulur.

030_NXT_11232021AK_28027--514eb6d1a9de4e33946d73906d0c0ffe.jpg


* Io Shirai ve Zoey Stark, Cora Jade ile sahne arkasında. Raquel Gonzalez geldi ve Shirai ile geçmişleri hakkında bazı şeyler konuştu. Jade onları küçümsüyor ve iyi geçinmeye çalışmanın tamamen bittiğini söylüyor. Jade, WarGames için dördüncü bir ortağa ihtiyaçları olduğu hakkında devam ediyor ve o gidip Toxic Attraction'un kıçına tekmeyi basarken onlara bunu çözmelerini söylüyor. Jade uzaklaşırken Shirai, Gonzalez ve Stark onun haklı olduğu konusunda hemfikir. Reklam arası.​
 
Üst