NXT 2.0 Spoiler | Part II | Beklenen Kapışma Gerçekleşti

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
14,552
4,773
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Wendy Choo, Indi Hartwell & Persia Pirotta vs. Kayden Carter, Kacy Catanzaro & Amari Miller

Persia önce slam ile Amari'yi yere seriyor, ardından Indi Hartwell'in elbow drop'u ile galibiyet geliyor.

Kazananlar: Wendy Choo, Indi Hartwell ve Persia Pirotta


Arka alanda MSK'yi görüyoruz. Kupa etrafında dans edip şarkı söylüyorlar ve turnuvadaki tüm takımlarla dalga geçiyorlar. Dakoa Kai ortaya çıkıyor ve bunu da kazandığını söylüyor, ardından hiçbir şeyin arkadaşlığı başarıdan daha iyi tanımlayamayacağını söylüyor. MSK ona gitmesini ve kötülüğünü de yanında götürmesini söyler.

Kay Lee Ray, beyzbol sopasıyla sahne arkasında Mandy Rose'u arıyor. Mandy'nin fotoğraf çekimlerine katılabileceğini ancak unvanını koruyamayacağını söylüyor. Ray seti yok eder ve onlara bunun bir fotoğrafını çekmelerini söyler.

Boa vs. Solo Sikoa

Dışarıda kavga eden ikili hakem saymasına rağmen onu yoksayıyor ve maç bitiyor.

Sonuç: Double Count Out


Arka alanda röportaj yapan AJ Styles, NXT'yi bu yüzden sevdiğini, tutkunun bulaşıcı olduğunu söylüyor. Styles, bu gece Grayson'ın öne çıkması gerektiğini ve Waller Etkisini onun bitireceğini söylüyor. AJ, WrestleMania'nın ana etkinliğine kadar bir momentum sürdürmeyi planladığını ve bu gece bunun Grayson Waller ile başlayacağını söyledi.

Carmelo Hayes ve Trick Williams spor bir araba ile arenaya gelirler.

Solo Sikoa ve Boa "depoda" kavga ediyor ve birbirlerini üretim kutularına, kirişlere, borulara vb. gönderiyorlar. Bir ateş topu Solo'nun suratına çarpıyor. Yetkililer onu kontrol ediyor, kamera Boa'ya döndüğünde yüzünde bir boya olduğu görülüyor.

Wade Barrett ve Vic Joseph, sadece bir hafta sonra Von Wagner'in uzaklaştırma cezasının kaldırıldığını ve cezasının ödendiğini ancak onun adına kimin ödediğini bilmediklerini açıkladılar.

Kuzey Amerika Şampiyonu Carmelo Hayes, Trick Williams ile birlikte ringe geliyor. Kemerini kutluyor, kendini övüyor vs. derken AJ Styles'ın girişi onu bölüyor.

Hayes ve Trick arenayı terk ediyor ama Cameron Grimes onun arabasında oturmakta. Grimes, 2021'de olsaydı bu arabada donut yapıyor olurdu ama yıl oldu 2022, yani bu şampiyonluk için geliyor. Grimes, Hayes'e kaçırmaması gerektiğini söyler.

AJ Styles vs. Grayson Waller

Styles Phenomenal Forearm ile bu 15 dakikalık maçı kazanıyor.

Kazanan: AJ Styles


AJ Styles maçtan sonra mikrofonu alıyor. Waller'a o kıçı tekmelemeyi sevdiğini söylüyor. Waller'ın iyi olduğunu söylüyor ama olağanüstü değil. AJ, Waller'ın gecesinin henüz bitmediğini ve onu bir arkadaşıyla tanıştırmak istediğini söylüyor. LA Knight'ın müziği duyulur ve Waller'ı ringe kadar kovalar, clotheslinelar vurur. Knight onu ring dışına gönderiyor ve Waller'ı spiker masasına fırlatıyor. Styles ve Knight gösteriyi bitirmek için sarılır ve poz verir.​
 

Kjetill

S U P E R B A D

Kjetill

S U P E R B A D
22 Ağu 2014
25,461
1,206
Maxwell Jacob Friedman
-
Bu kadınlardaki yetersiz takım sorunu genetik herhalde. Carter & Catanzaro'nun bu boşlukta hala kemerleri alamaması da enteresan. Ana kadroya da gelebilecek gibi görünmüyorlar. Cidden mükemmel bir jobberlık örneği sergiliyorlar. ME'i ise izlemedim ama AJ kazanmış, kaybetmediği için çok mutluyum. Fırsatım olursa izlerim bi ara.
 
 
Üst