Untitled Document

NXT 2.0 Spoiler | Part II

Straight Edge Societh

Endişeye Mahal Yok

Straight Edge Societh

Endişeye Mahal Yok
23 Ara 2013
15,426
213
21
Trabzon
Randy Orton
Shinsuke Nakamura
* Aradan döndükten sonra Tony D'Angelo arkada McKenzie ile birlikte. Bu geceki NXT Kuzey Amerika Unvanı maçından ve D'Angelo'nun Petey Poppins'in hiç şansı olmadığından bahsediyor. Tony insanların Carmelo Hayes ve Johnny Gargano'ya bahse girdiğini söylüyor ama Dunne'ın hiç şansı yokmuş. McKenzie'ye bahsini koymasını söylüyor. McKenzie spikerlere geri gönderiyor ama D'Angelo araya giriyor ve spiker masasındaki üç yardakçıya geri gönderelim diyor.

Mandy Rose vs. Cora Jade

Maçın sonunda Kay Lee Ray elinde beyzbol sopasıyla gelince Rose'un dikkati dağıldı. KLR sopayı hakeme gönderince Rose'un dikkati tamamen dağıldı ve Jade hemen roll up yaptı.

Kazanan: Cora Jade

038_NXT_11232021EJ_38595--59a41f155bcf4307297261747d2159f4.jpg


*
Trick Williams ve NXT Kuzey Amerika Şampiyonu Carmelo Hayes'den bir promo izliyoruz. Pete Dunne ve Johnny Gargano için sert sözler söylüyor.

* Joe Gacy şimdi sahne arkasında. Gacy bir bağlantının iki kişiye ihtiyacı olduğu için topluluk korkusu olmadığını söylüyor. O sağlayıcıymış ve yeni bir aidiyet duygusu ortaya çıkaracakmış. Gacy körlerin gözlerini açmak için buradaymış. Gacy'nin omzuna uzanmış bir el görüyoruz. Reklama giderken Gacy eli tutuyor ve onu teselli ediyor.

* Aradan döndükten sonra Kay Lee Ray kuliste Io Shirai, Raquel Gonzalez, Cora Jade ve Zoey Stark'a yaklaşıyor. Dördüncü ortakları olacağını ve önümüzdeki hafta avantajlı Ladder Match'e katılacağını söylüyor. KLR cevabı duymadan yanlarından ayrıldı.

* Joe Gacy ringde rakibini bekliyor. LA Knight gelirken Grayson Waller ona arkadan saldırdı. İkiliyi ayırmak için hakemler geldi. İki isim kavga ederek arkaya gittiler.

* Joe Gacy eline mikrofonu alıyor ve az önce olanlar için özür diledi. Knight'a öfke sorunlarını nasıl düzgün bir şekilde ele alacağını gösterebilmeyi dilermiş. Bunun yerine Gacy bu sefer bize nasıl düzeltebileceğimizi gösterecek derken Diamond Mine onu böldü.

Bivens, Gacy'nin geçen hafta The Diamond Mine'ın ilgi odağını çalmaya çalıştığından beri bu hafta da aynı şeyi yapacaklarını düşündüğünü söyledi. Bivens, Ivy'yi bir maç için heyecanlandırdı ve Gacy'ye ringden çıkmasını söyledi. Gacy, Nile'ın bir maçı olduğuna saygı duyuyor ve şovun devam etmesi gerektiğini söylüyor ancak saygı Strong için sahip olduğu bir şey değilmiş. Gacy, Strong'un adının tek başına zehirli erkeklik örneği olduğunu ve unvanının da ayrıcalık ve ağırlıktan utanma örneği olduğunu söylüyor. Gacy kemerin belirli bir vücut tipine sahip kişileri tetiklediğini ve bunun da hayranların Gacy'yi sıcak tezahüratlarla boğduğunu bulduğunu söylüyor. Gacy cruiserweight bölümünün bölünmek için olduğunu söylüyor. Strong, Gacy ne derse onu söylermiş. Strong kimseden korkmadığını ve herhangi bir ağırlık limitini umursamadığını söylüyor ancak bir sonraki para maçının tam burada olduğunu biliyor.

Strong, Bivens'e Gacy'yi utandırabilmesi için maçı gerçekleştirmesini söyledi. Bivens maçın WarGames'te gerçekleşmesini sağlamaya devam ediyor ve Gacy'yi bir Lil' Jon parçası gibi yeneceğini söylüyor. Gacy, Bivens'e teşekkür ediyor ve bu konuyu tek başına ele almayı dört gözle beklediğini söylüyor. Bivens, Creed Brothers'a çöpü yani Gacy'yi çıkarmasını emretti ancak Harland ringe girdi ve Gacy'nin arkasında durdu. Bivens, onları durdurup bugün olmadığını çünkü Nile'ın bir maçı olduğunu söyledi. Gacy, Diamond Mine'a bakan Harland'a bakıp gülümsediğinde müziği duyuldu. Bivens, Ivy'yi heyecanlandırırken biz de reklama gidiyoruz.

042_NXT_11232021EJ_38606--2ed30d63d463f58cbdea468100bd5e1d.jpg


* Aradan döndük ve spikerler geç saatlere kadar aradıkları şamanla tanışmak için yolculuklarında araba kullanan MSK ile yeni bir video izletiyorlar. Hız yaptıkları için aniden polis tarafından durduruluyorlar ancak saatte sadece 7 mil hızla gidiyorlar. Memur onları arabadan indirip sonra ellerindeki çantayı açmalarını istedi. Tereddüt ederler ancak daha sonra bir araba hızla yanlarından geçince memurun o kişiyle ilgilenmesi gerekince kurtuldular. Polis bunun şanslı günleri olduğunu söylüyor ama bundan sonra hız limitini aşmaları gerekiyormuş.

Ivy Nile vs. Yulisa Leon

Nile kısa süren maçı yaptığı Dragon Sleeper ile kazanıyor.

Kazanan: Ivy Nile

*
Solo Sikoa ile ilgili bir video izliyoruz. NXT ona büyüdüğü sokakları hatırlatıyormuş. İlk günden beri yanında olanlarla birlikte yürüdüğünü ama şimdi yalnız yürüdüğünü ve herkesle savaşmaya hazır olduğunu söylüyor. Solo ister eski muhafız ister yeni muhafız olsun herkes ona boyun eğecekmiş.

* The Grizzled Young Veterans bir personelle karşılaştıklarında sahne arkasında yürüyorlar. Zack Gibson görünüşe göre adamın cüzdanını alıyor ve yürümeye devam ediyorlar. LA Knight ve Grayson Waller arkada hala kavga ediyorlar. Biz reklama dönerken yetkililer onları ayrı tutmaya çalışıyor.

* Aradan döndük ve Boa'dan bir video izliyoruz. Mei Ying'in gücünü ve ruhunu aktardığını ancak gelip gittiği için üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını söylüyor. Boa kontrol edildiğinde ondan korkacağını söylüyor. Boa ekrana duman üfleyerek videoyu bitiriyor.

The Grizzled Young Veterans vs. Brooks Jensen & Josh Briggs

Maçın sonunda Briggs rakibi Drake'e backbreaker vurdu. Ardından Jensen'de içeri girdi ve ona Team Hi-Lo yapıp tuşa gittiler.

Kazanan: Brooks Jensen & Josh Briggs

057_NXT_11232021EJ_28949--74b3e38f0ca86ba64112d3da1662fee4.jpg


NXT Kuzey Amerika Şampiyonluğu Maçı: Johnny Gargano vs. Pete Dunne vs. Carmelo Hayes (c)


Maçın sonunda Dunne yakaladığı Gargano'ya Bitter End vurup tuşa gitti ama Tony D'Angelo gelip onu ayağından tutarak dışarı çekip merdivenlere vurdu. Hayes köşeye çıkıp atlayarak Gargano'ya flying leg drop vurup tuşa gitti.

Kazanan ve hâlâ şampiyon: Carmelo Hayes

*
Maçın ardından LA Knight ve Waller kavga ederek ringe geldiler ve Tony ile Trick'e çarptılar. Tony hemen Knight'a saldırdı. Dunne da hemen gelip Tony'e saldırdı. Kavga ringe taşındı. Trick, Gargano'nun elini sandalyenin içine koyup Hayes atlayacakken Tommaso Ciampa'nın müziği duyuldu.

Ciampa elinde sandalyeyle geliyor. Trick üstüne koştu ama sandalyeyle ona vurdu. Ardından Waller'a sandalye ile vurdu. Tony yerdeki sandalyeyi almak isterken Dunne eline bastı. Ciampa sandalye ile ona vurup dışarı gönderdi. Hayes önce eline sandalyeyi aldı ama sonra kemerini alıp dışarı kaçtı.

Gargano yerde kendine gelmeye çalışırken Dunne, Knight ve Ciampa ringin içinde ayaktalar. Hayes, Trick, Tony ve Waller onlara yerden bakıyor. Hayranlar "WarGame" diye bağırıyor. Hayes onlara bakıp kemerini kaldırdı. Ciampa'da Gargano'nun elinden tutup onu ayağa kaldırdı.

Siren çaldı ve Bron Breakker geldi. Bron yanlarında durup Trick'in yerine geçti mikrofonla "WarGame" diye bağırıp ringe koştular. Şimdi ringde bir kaos var. Şov bu görüntülerle sona erdi.

073_NXT_11232021EJ_19408--17b1a70878a9a56946f897f976a59fbb.jpg
 
Üst