NXT Spoiler: İnsan Arkadaşının Kemerine Göz Diker?

Iron Cannonball

I am Fallon Love
Katılım
26 Kas 2013
Konular
2,388
Mesajlar
35,194
Tepkime puanı
4,921
Puanları
1,400
Yaş
24
Konum
Цариград-Турция
Tommaso Ciampa
-


Brooks Jensen ve Josh Briggs sahneye çıktığında Tank Ledger ve Hank Walker sahne arkasında Tank'ın kırık dişine bakıyorlar.

Briggs, çalışma şekillerini beğendiğini ve daha sonra takılmaları gerektiğini söylüyor. Ledger, Walker'a patates püresi ve sos gibi yakın olmaları gerektiğini ve bunu yapmak için bir hoss dövüşü yapmaları ve bir bağ deneyiminde birbirlerinin sınırlarını zorlamaları gerektiğini söyler.

Hank geldi ve resmileşti!Sahne arkası, Edris Enofe ve Malik Blade ve Axiom ve Eddy Thorpe skeç hakkında konuşuyorlar. Axiom, dağlara tırmanmanın zorluğundan hoşlandığını söylüyor.Wes Lee giriş yapıyor ve mikrofona geçiyor.

Schism'e karşı Tyler Bate ile yaptığı maç iptal edildikten sonra herkese seslenmek istediğini söylüyor. Öfkesini kontrol etme konusunda daha iyi hale geldi, ama ona ve adamlarına sebepsiz yere saldırırsan onu kızdırırsın.

Joe Gacy ve serseri ekibi dostluk ve birlik vaazları veriyor ama onlar arkadaş değiller, koyunlar ve Joe şampiyonluk maçı istiyorsa tek yapması gereken istemekti. Gacy, Ava Raine ile sahneye çıkıyor ve istediği şey konusunda asla dürüst olmadığını söylüyor. Dedi ve şimdi açıkça söyleyecek, Kuzey Amerika Şampiyonasını istiyor.

Ava, her galibiyetle NXT tarihindeki en büyük Kuzey Amerika Şampiyonu olmaya birkaç adım daha yaklaştığını söylüyor, ancak bu, unvanı ondan aldığında Joe'yu ne yapıyor? Gacy, şampiyonluk maçı ister ve Ava, Wes'te Tyler'ın arkadaşlığı hakkında şüphe uyandırmaya çalışır.

Tyler Bate geliyor

Bu lise isminin çöp demesinden bıktı ve Joe'nun onunla sorununun ne olduğunu bilmiyor, ancak gelen bir faturası var ve bu Battleground'a gelirse, öyle olsun. Wes, Joe bir gecede iki maç yapacakmış gibi davranıyor ve Tyler arkadaş olduklarını söyleyerek onu durduruyor ama Joe bir şampiyonluk maçı istemediğini söylerse yalan söylemiş olur.

Gacy haklı olmaktan böbürlenmeye çalışır ama Wes ona susmasını söyler. Lee, Bate'e döner ve mikrofon dışında neden daha önce bir şey söylemediğini sorar ve Tyler daha önce bir şey söylemediği için özür diler ve bunun kesinlikle rekabet ruhu içinde olmasını ve arkadaşlıklarının arasına girmemesini ister.

Joe, Lee'ye nasıl olacağını sorar ve Wes, üçlü tehdidi alacağını söyler! Bate'e ayrılırken ona güvenebileceğini düşündüğünü söyler.​
 

Hacken

New York Knicks
Katılım
7 Kas 2013
Konular
112
Mesajlar
8,564
Tepkime puanı
5,121
Puanları
1,135
Yaş
26
Konum
İstanbul
Bret Hart
Sheamus
Arkadaşının vasfı bu kadar ise dikmeli zaten kemerin iyiliğii için.
 

The MANIAC

Naber Müdür?
Katılım
5 Ağu 2022
Konular
385
Mesajlar
8,937
Tepkime puanı
2,855
Puanları
470
Yaş
16
Konum
Elazığ
Bobby Lashley
-
Tyler umarım kemeri alır. Wes sıkmaya başladı biraz. Gacy'de bi TTC maçına çıkmadı herhalde.
 

Mr.Antonio Cesaro

4 Roots 1 Tree
Katılım
12 Ağu 2012
Konular
962
Mesajlar
25,883
Tepkime puanı
779
Puanları
1,415
Priscilla Kelly
Joe Gacy
Olan yine Gacy'e olacak. Diğer iki face isim tuş olmasın diye eklediler adamı.
 
Üst