NXT Spoiler | Kemer Elden Gidiyeah

The Insane Icon

Insane Icon IV
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
6,527
Mesajlar
34,250
Tepkime puanı
3,985
Puanları
850
Yaş
25
Sting
John Cena
Şov Carmelo Hayes'in NXT North American Title reigninin son zamanları ve kemerin yeni sahibi olan Solo Sikoa'nın kemeri kazanma serüvenini hatırlatan bir videoyla başlıyor. Bugün erken saatlerde Carmelo Hayes'in birinin ofisinin kapısını çaldığını gösteren görüntüleri görüyoruz. Yeni NXT North American Champion Solo Sikoa da odaya giriyor. WWE Hall of Famer ve Yetenek Geliştirme Kıdemli Başkan Yardımcısı Shawn Michaels'ı da ofiste görüyoruz, burası onun ofisiymiş. Solo ve Hayes tartışıyorlar ama Michaels bunu şimdi yapamayacaklarını söylüyor. Onlara geçen haftaki maç için destek veriyor ve Solo'nun Wes Lee'nin yerini doldurmak için maçta çalışmasını takdir ettiğini söylüyor, ancak taraftarların geçen hafta Hayes'e meydan okumak için oy verdiği kişi Sikoa olmadığı için maçın sonucunun geçerli olamayacağını söylüyor. Michaels, Sikoa'dan unvanı teslim etmesini istiyor ve daha önce yaptığını, bu yüzden berbat olduğunu bildiğini söylüyor.

Michaels, geçen yıl NXT'de yaptıkları için Sikoa'ya destek veriyor ve ona RAW'da iyi şanslar diliyor. SmackDown veya nereye giderse gitsin. Sikoa, NXT'de halletmesi gereken bitmemiş bir işi olduğunu söylüyor. Solo, Hayes'e sıradakinin kendisinde olduğunu söylediğini söylüyor. Sikoa uzaklaşıyor ve Hayes saçma sapan konuşuyor. Hayes, Michaels'tan unvanı kendisine vermesini istiyor, ancak Michaels, Hayes'in sistemi alt etmeye çalıştığını ve her şeyi yakıp kül ettiğini söylüyor. Michaels, Hayes'in kendini beğenmiş ve kibirli olmasına saygı duyuyormuş ama ona ne zaman işten daha büyük olduğunu düşünürse, iş yüzüne tokat atarmış ve öyle de yapmış. Michaels, boşalan NXT North America Unvanı için Halloween Havoc'ta 5 kişilik Ladder Match'i açıklıyor. Carmelo Hayes, "Tamam, tamam." diyor ve odayı terk ediyor.
Image.png
Best Of 3 Series, Part 2:

Axiom vs. Nathan Frazer


Güzel maç. Maçın sonlarında Axiom Enziguriden sonra köşeye geçip işi bitirmek için taunt atıyor. Frazer kalkınca üzerine koşuyor ama Frazer'dan sert bir Superkick. Tuşa gidiyor ama son anda atıyor Axiom. Ardından Frazer dilendikten sonra kalkıp köşeye gidiyor ama Axiom kalkıyor ve onu etkisiz hale getirip Spanish Fly vuruyor ve tuş deniyor ama başarısız. İkili kalkıyor ve dövüş devam ederken Axiom birden Sleeper bağlıyor ama Frazer kurtuluyor. Ardından Axiom'dan bu sefer Lebell Lock. Bunu fazla sürdürmeyip kalkıyor ve bir Stomp vuruyor Frazer'ın koluna. Sonra onu köşeye sürüleyip yukarı çıkıyor ama Frazer da aniden yanına geliyor. Frazer'dan Superplex, ardından Swinging Neckbreaker. En sonunda, köşeye çıkıyor Nathan Frazer ve 450 SPLASH! TUŞ DENEMESİ; BAŞARILI!

Kazanan: Nathan Frazer


Bir video geliyor ekranlara. Başrolümüz Alba Fyre. Mandy Rose'un şampiyonluğunun tarihe geçen bir şampiyonluk olduğunu kabul ediyormuş ama geçen hafta onun ruhunu incelemiş ve Rose'un kemerini kendisinin alacağını bildiğini söylüyor. Rose'un imparatorluğunu yerle bir edeceğini söylüyor Fyre. Sahne arkasında Toxic Lounge'dayız. Rose, Fyre'ın promosunu izliyordu o sırada. Jacy Jayne ve Gigi Dolin içeri giriyor ve Rose'a iyi olup olmadığını soruyor. Rose, Fyre'ın söylediklerinden etkilenmediğini belirtiyor. Gelecek hafta Fallon Henley'i ortadan kaldıracağını ve ardından aynısını Fyre'a yapacağını söylüyor. Rose, Jayne ve Dolin'in bu geceki maçı kazanmaları gerektiğini söylüyor ve herkese Toxic Attraction'ın neden en üstte, diğerlerinin ise en altta olduğunu hatırlatması gerektiğini söylüyor.

Image.png
Toxic Attraction vs. Ivy Nile & Tatum Paxley

Çok uzun sürmeyen bir maç. Gigi ve Jacy ikilisi Double Team Side Kick vuruyor Ivy Nile'in suratına ve maçı kazanıyor.

Kazanan: Toxic Attraction

 

Adorably Evil

Stay Weird
Top Poster Of Month
Katılım
7 Mar 2015
Konular
164
Mesajlar
1,422
Tepkime puanı
469
Puanları
655
Yaş
21
Konum
Adana
Stone Cold Steve Austin
-
Toxic Attraction tam gaz devam.
 

Mr.Antonio Cesaro

Mr. Lucha Underground
Katılım
12 Ağu 2012
Konular
922
Mesajlar
24,722
Tepkime puanı
342
Puanları
1,370
Samuel Shaw
Charles Mason
Toxicler kemersiz de iş yapar. Ana kadroya çıkmazlar umarım. Axiom'da da iş var gibi. Konuşabilen bir maskeli görmek garip geliyor.
 

The Greatest Man

Balıkları Sever Misin?
Katılım
31 Tem 2013
Konular
1,460
Mesajlar
10,698
Tepkime puanı
2,584
Puanları
1,325
Yaş
25
Konum
İstanbul
Tyler Bate
-
Toxic tayfa her türlü iş yapıyor ya.
 

Gentleman Villain

big daddy cool
Katılım
12 Ağu 2014
Konular
1,789
Mesajlar
14,701
Tepkime puanı
808
Puanları
1,125
William Regal
-
Sikoa'nın elinden kemerin alınması ''artık ana rosterdasın babuş hadi bakalım sal kemeri'' tarzı acele bir kararmış gibi duruyor ama güncel NXT'ye çok hakim değilim, kesin bir şey söyleyemiyorum o yüzden.
 
Üst