NXT Spoiler | Kolejliler, Altın Çocuk ve #1 Contendership

The Insane Icon

ᴠᴇɪʟ ᴏғ ғɪʀᴇ
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
9,068
Mesajlar
40,709
Tepkime puanı
8,495
Puanları
935
Sting
Kane
Hayes, geçen hafta Sikoa'nın müziğini çalan kişinin, hakemin ve zaman hakeminin kovulmasını istediğini söylüyor. Hayes, Sikoa'nın hangi soyun parçası olduğu umurunda değil, çünkü kendisi NXT North American Championmış. Andre Chase, Thea Hail ve Bodhi Hayward onları bölüyor. Chase bunun öğretilebilir bir an olduğunu söylemeye çalışıyor ama Hayes ve Williams onu bölüp duruyor. Sonunda o noktaya geliyoruz ve bir arbede başlıyor. Chase ve Hayward ringi temizliyor, Hayes ve Williams ring dışı.

Image.png
Trick Williams & Carmelo Hayes vs. Chase University

Maçın sonlarında, Hayes, aprondaki Bodhi'ye Big Pump Kick ve sonrasında Superkick vuruyor ve onu düşürüyor. Carmelo Hayes'dan bir Fade Away denemesi ama bunu counterlıyor ünili abimiz ve sonrasında roll up, başarılı.

Kazanan: Chase UniversityCarmelo Hayes son derece üzgün.

Arka alandayız. Gallus'u bir barda kağıt oynarken görüyoruz. Josh Briggs, Brooks Jensen ve Fallon Henley içeri giriyor. Briggs, Gallus'un güvenlik görevlilerinin etrafını sardığı ve bunun olmasını engellediği için onları bir masaya yapıştırmaları gerektiğini söylüyor. Sözlü bir arbede çıkıyor.


Image.png
Sanga vs. Von Wagner

Kısa süren bir maç. Wagner onu dışarda merdivenlere yapıştırdıktan sonra ringe gönderiyor ve Big Boot, sonrasında Fireman’s Carry Neckbreaker vurup maçı kazanıyor.

Kazanan: Von Wagner
Yine bir video vignette. Wes Lee, eylem için temizlendiğinden ve merdiven maçı için savaşmaya ve hak kazanmaya hazır olmaktan bahsediyor.

Channing “Stacks” Lorenzo, Sarah Schreiber'ın sahne arkasında sözünü kesiyor ve Wes Lee'yi hedef alıyor. Stacks, Lee'nin Halloween Havoc Ladder Match'e katılma kararından pişman olacağını çünkü önümüzdeki hafta The Don of NXT, Tony D'Angelo ile yüzleşmek zorunda kalacağını söylüyor. Lorenzo uzaklaşıyor.

Arka alandayız, Cameron Grimes var karşımızda. Schism Tree'yi keseceğini, odun doğrayıcıdan geçireceğini ve kendisini aya göndermek için yakıt olarak kullanacağını söylüyor.


Image.png
NXT North American Title Ladder Match Qualifying Match

Grayson Waller vs. Oro Mensah


Kan ağlayan Apollo Crews'un ring dışında belirmesiyle dikkati dağılan Waller'a Oro Mensah'dan Suicide Dive. Ardından onu ringe atıyor Mensah. Arkasını dönünce köşeye yaslı rakibine Running Wheel Kick, ve tuş!

Kazanan ve tur atlayan: Oro Mensah
Arka alandayız. Karşımızda Creed Brothers. Gelecek hafta tekler maçında Damon Kemp'le kimin karşılaşacağı konusunda çekişiyorlar. Julius sonunda pes ediyor ve Brutus'un onunla karşılaşması noktasında onunla anlaşıyor.


Gelecek haftaki debutundan önce Sol Roca'yı hypelayan bir video izliyoruz.
Main Event maçına geçiyoruz. NXT Champion Bron Breakker yorumcu masasında.

Image.png
NXT Championship #1 Contender’s Match

Tyler Bate vs. JD McDonagh


Uzun, güzel ve ME'e yakışan bir maç. Sonlara yaklaştığımızda iplerden sekiyor Bate, McDonagh tarafından counterlanıyor ve Brainbuster'ı yiyor. McDonagh buna sevinirken yerdeki Bate'den bir yumruk geliyor rakibine. Bate kalkıyor ve köşeye çıkıyor ama McDonagh ona yetişiyor. Rebound Lariat deneten Tyler Bate'i yine engelleyip SpanishFly'ı vuruyor. Ardından hemen kolundan tutup kaldırıyor Tyler Bate'i ve Devil Inside!!! Tuş deniyor JD McDonagh, VE BAŞARIYOR!

Kazanan ve NXT Championship #1 Contender: JD McDonagh

JD McDonagh seviniyor. Bron Breaker yorumcu masasından kalkıp ringe giriyor ve JD McDonagh'ın karşısına dikiliyor. İkili sözlü tartışmaya girerken Ilja Dragunov'un müziği ikiliyi bölüyor. JD McDonagh bir kaç adım geri çekiliyor ve bu sırada Dragunov ringe yaklaşıp giriyor. Dragunov Breakker'a bakarken McDonagh kendisini işaret edip "Kazanan benim" diyor. Bron Breakker da NXT Championship kemerini havaya kaldırırken şov sona eriyor.

 
Üst