NXT Spoiler | Schism Rüzgarı

The Insane Icon

Insane Icon IV
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
6,527
Mesajlar
34,250
Tepkime puanı
3,985
Puanları
850
Yaş
25
Sting
John Cena
The Schism'i sahne arkasında yürürken görüyoruz. Reklamlar.

Reklamdan döndüğümüzde Tyler Bate'in bugün erken saatlerde geldiğini görüyoruz. Ayrıca JD McDonagh'ın bu geceki #1 contender’s matche gelmesinin görüntülerini de görüyoruz.


Ringe dönüyoruz ve The Schism (Joe Gacy, Rip Fowler ve Jagger Reid) ringde.

Reid, geçen haftanın, bir taraf seçme zamanı geldiğinden, Schism hakkında tel örgüde kalanlar için sonun sinyalini verdiğini, şimdi Schism ağacının gölgesinde oturmayan kimseye diğer yanağını çevirmenin mümkün olmadığını söylüyor. Taraftarlar "Kapa çeneni!" diye slogan atıyor. şimdi. Reid devam ediyor ve "Hepiniz uyarıldınız." diyor. Fowler, onlarla birlikte yürüyecek ve ağaçlarının altında oturacak kadar cesur olanlara "Schism sizi asla terk etmeyecek, sadece sizi kollarımızda daha sıkı tutacağız." diyor.

Reid, barış ve kapsayıcılık yolunun engebeli olduğunu ancak misyonlarının dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek olduğunu ve bu misyonu kabul ettiklerini söylüyor. Gacy, "Bunu hepinizin başına getirdik, değişim korkutucu olabilir ama size değişimi kabul etmeniz için bolca zaman verdik ve şimdi bizi kabul etseniz de etmeseniz de dünyaya bizim gözlerimizden bakacaksınız." diye devam ediyor. Gacy, Cameron Grimes'ın birden fazla şansı olduğunu ve Gacy'nin sabırlı olmaktan daha fazlasını yaptığını söylüyor - akıl yürütmeyi ve şefkati denedi ama görünüşe göre bu dünya yalnızca disipline yanıt veriyormuş. Gacy, Grimes'ın hayatını değiştiren bir karar verdiğini ve kendisi ve dinlemeyi reddeden herkes için The Schism'in gazabının yakın olduğunu söylüyor. Müzik çalıyor ve Edris Enofe ile Malik Blade geliyor. İkili direkt ringe dalıyor ve Gacy topukluyor. Fowler ve Reid ringe dalan Enofe ve Blade ile yumruklaşıyor ve Enofe ile Blade onları ring dışına gönderiyor. Ardından zil çalıyor ve maç başlıyor.
Image.png
The Dyad vs. Malik Blade & Edris Enofe

Araya kadar Blade ve Enofe bir tık daha üstün olsa da aradan döndüğümüzde Dyad kontrolü sağlamış. Fakat Blade ve Enofe double team şekilde kontrolü kısa süreliğine sağlıyorlar. Ama Reid tag alıyor ve sonrasında Fowler Blade'i tutuyor ve Canadian Destroyer. Ardından Step-up rolling lungblower. Sonunda da Ticket to Mayhem!

Kazanan: The Dyad

Maç sonuna Gacy ringe giriyor ve Fowler ile Reid'i kutluyor.


Geçen hafta “The Super Diva” Quincy Elliott'un debutuna bir göz atıyoruz.

Reklamlara gidip döndüğümüzde ekrana gelen videoda Roxanne Perez, birkaç hafta önce Meiko Satomura ile olan maçından bahseden bir promo kesiyor ve Cora Jade ile bir sonraki karşılaşmasında daha sert, daha kararlı bir Roxanne Perez olarak dövüşeceğini söylüyor.


Image.png
Wendy Choo vs. Cora Jade

Cora Jade çok fazla zorlanmıyor. Choo Whip Across, Belly-to-Belly Suplex vursa da köşedeki rakibine koşuyor ama Jade çekiliyor. Ardından arkasını dönen rakibine sert bir DDT vuruyor ve kontrolü elinde tuttuğu maçın galibi oluyor.

Kazanan: Cora JadeJade rakibinin üzerine toprağı atıp ringden ayrılıyor. O sırada kameralar ringe döndüğünde Lash Legend'ın ringde Wendy Choo'nun arkasında olduğunu görüyoruz. Legend'dan arkasını dönen Choo'ya sert bir Big Boot.
Sahne arkasındayız. Sarah Schreiber'ın yanında NXT Champion Bron Breakker var. Breakker, NXT Universe'e kendisini Yılın Süper Yıldızı seçtiği için teşekkür ediyor. Mitchell ona #1 contender’s matchi soruyor. Breakker, Tyler Bate'in hız, çeviklik ve güce sahip olduğunu söylerken JD McDonagh'ın sizi parçalara ayırabileceğinden bahsediyor. Seçim yapmak zorunda kalsaymış, Tyler Bate'i seçermiş çünkü onunla tekrar yüzleşmek için sabırsızlanıyormuş.

Arka alanda Carmelo Hayes ve Trick Williams var. Trick geçen hafta olanların bittiğini ve bu haftanın yeni bir gün olduğunu söylüyor ve sen Carmelo Hayes'sın diyor. Hayes kabul ediyor ve beraber oradan uzaklaşıyorlar.

Oro Mensah'ın debutunu anlatan bir video geliyor ekranlara. Daha sonra sahne arkasına, en iyilere karşı yarışmak için "NXT"ye geldiğini söyleyen Mensah'a gidiyoruz. Yanında Kelly Kincaid var. NXT'ye en iyisini yapmak için gelmiş. Oro'nun altın anlamına geldiğini ve Gana'dan, altın ülkesinden geldiğini söylüyor. NXT Halloween Havoc'daki merdiven maçında olacağından eminmiş.​
 

The Greatest Man

Balıkları Sever Misin?
Katılım
31 Tem 2013
Konular
1,460
Mesajlar
10,698
Tepkime puanı
2,584
Puanları
1,325
Yaş
25
Konum
İstanbul
Tyler Bate
-
Değişik bir ekip oldu bu Gacy ve tayfası. Zack Gibson abimi ne hale getirdiler...
 
Üst