NXT Spring Breakin’ Spoiler | Part I

Bero

Şaplakcı

Bero

Şaplakcı
3 May 2020
13,682
2,010
Somali
Bray Wyatt
-
Yerel bir yüzme havuzunda NXT Takım Şampiyonları Pretty Deadly Önceden kaydedilmiş promoda bu gecenin kartını abartıyorlar. sonra havuza atlıyorlar.

Orlando, Florida'daki WWE Performance Center'dayız.

NXT North American Championship
Carmelo Hayes vs. Solo Sikoa vs. Cameron Grimes

Maçın sonunda Solo Sikoa Carmelo Hayes'i omzuna alıyor. Bu sırada Cameron Solo Sikoa'ya Cave-In yapıyor. Hayes yuvarlanarak gidiyor. Cameron da Solo Sikoa'yı tuş ediyor.

Kazanan ve hâlâ Nort American Champion: Cameron Grimes

Grimes galibiyetini kutluyor

Bugün erken saatlerde NXT Kadınlar Şampiyonu Mandy Rose'un bronzlaşma salonunu ziyaretinden görüntüler görüyoruz. Toxic Attraction'un geri kalanıyla telefonda. birlikte sahile gidebilmeleri için onunla orada buluşmalarını söylüyor.

Rose solaryuma girer ama şimdi Wendy Choo'nun gizlice dolaştığını görüyoruz. Görünüşe göre ısıyı artırıyor ve gülümseyerek çıkıyor. Rose solaryumdan çıkar. NXT Kadınlar Takım Şampiyonları Gigi Dolin ve Jacy Jayne bekliyorlar ama onu gördüklerinde şok oluyorlar.


Rose, yatağı sadece 10 dakikalığına ayarladığını söylüyor. Rose sadece içeride takılmak istiyor. Dolin ve Jayne bir Tiki barda takılacaklar ama Rose'a bir şeyler göndereceklerini söylüyorlar. Ayrılırlar ve Rose aynada tenini görünce çığlık atar.

McKenzie Mitchell, Nathan Frazer ile sahne arkasında. Grayson Waller'ın güçlü bir sosyal medya oyunu olabileceğini söylüyor ama şu anda umursadığı son şey sosyal medyaymış çünkü 10 yaşındaki benliği çıldırıyormuş.


Grayson Waller vs. Nathan Frazer

Nathan Frazer Phoenix Splash ile maçı kazanıyor.

Kazanan: Nathan Frazer

Nathan Frazer hayranları ve Chase Üniversitesi öğrenci grubuyla poz vererek kutlamaya devam ediyor.

Legado Del Fantasma ve Tony D'Angelo bir İtalyan restoranında buluşurlar ve Tony'nin adamları vardır. Santos, AJ Galante'nin neden onlarla birlikte olduğunu soruyor ve Tony onun danışman olduğunu söylüyor. D'Angelo, bu toplantıyı ikisinin de olmak istemediği bir noktaya gelmeden önce bitireceğini söylüyor. Angelo İşadamları gibi halledelim diyor. Santos D'Angelo'ya bakıyor ve ona güvenmek için bir neden göremiyor. Ona nezaket göstermiş ama o adamlarına saldırmış. Bu toplantıda olmalarının nedeni onun oyunları. D'Angelo, NXT'de ikisi için de yeterli iş olduğunu söylüyor. Escobar, benzer şeyler istediklerini ancak çok farklı noktalarda olduklarını söylüyor. Belki bir araya gelip kaynakları paylaşabilirlermiş. Escobar, kanıtlanmış bir sicili olduğu için D'Angelo'ya liderliğini takip etmesini söyler. Santos ateşkes ilan edebileceklerini söylüyor ve Tony kızgınlığı için özür diler. Danışmanının kendisine aile ve iş için en iyi şeyin barış olduğunu hatırlattığını söylüyor. Bir anlaşma yapmak istediğini söylüyor ve “barış anlaşması”na kadeh kaldırıyorlar ama çok fazla gerilim var.

Moladan döndük ve McKenzie Mitchell arkada Viking Raiders ile birlikte. The Creed Brothers'ın birinci sınıf sporcular olduğunu biliyorlar ama The Viking Raiders gibi bir takımla hiç karşılaşmadılar. Erik ve Ivar, The Creed Brothers'ın yaptığı tüm jimnastik antrenmanlarının, iki yetişkin adamla savaştayken hiçbir şey ifade etmeyeceğini söylüyor.

Vikingler konuşurken Pretty Deadly araya giriyor. Vikinglerle alay ederler ama onların Creed Brothers'ı parçaladıklarını görmek için sabırsızlanırlar. Vikingler, NXT 2.0'a tek bir hedefle geldiklerini söylüyorlar ancak bu odağı değiştirmekten mutlular. Pretty Deadly geri çekilin ve The Vikings'e bu geceki maç için iyi şanslar dileyin diyor.

Joe Gacy şimdi sahne arkasında. Değişimin ürkütücü olabileceğini anlıyormuş ama değişimden korkmak için bir sebep yokmuş çünkü değişim dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için gerekliymiş. Gacy, yeni bir başlangıcın eşiğinde olduğumuzu söylüyor. bu gece dünyayı değiştireceğini söylüyor ama NXT Unvanını kazanmazsa olacaklardan korkmanız gerektiğini söylüyor. Gacy, bu gece dünyayı değiştireceğini bir kez daha ilan ediyor.​
 

Bay Piyanist

Babuş

Bay Piyanist

Babuş
20 May 2019
11,178
1,042
20
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
İşe yaramaz, ring katili olan Carmelo Hayes'in ne işi var bu NXT'de? Maksimum jobber olması lazım bu adamın ya. Sikoa'yı pinletiyorlar birde dbdbddb
 

Thunderstruck

corner specialist

Thunderstruck

corner specialist
22 Ağu 2011
12,561
1,225
23
Acıbadem
Raquel Gonzalez
-
NA Title maçının vaat ettikleri bana çok daha fazlasıydı, bu üçlüden böyle bir maç yazmak için yeteneksiz olmak lazım malesef.

Toxic'lerin segmentleri de hoşuma gidiyor vallahi de takım dağılacak gibi görünüyor, beklemedeyiz.

Waller'ın yenilmesine çok ama çok şaşırdım yalnız, dip not ekleyeyim.
 
 
Üst