Untitled Document

NXT UK'de Dağılan O Takım

The Greatest Man

That Ever Lived

The Greatest Man

That Ever Lived
31 Tem 2013
8,388
1,811
25
İstanbul
Tyler Bate
Jon Moxley
Collage-Maker-16-Jun-2022-0626-PM.jpg


NXT UK'in ilgi çekici hikayelerinden biri, NXT UK'nin 16 Haziran'daki bölümünde başladı.

Profesyonel güreşin en yoğun hikayelerinden bazıları, hayranların favorisi bir ekibinin dağılması etrafında toplanıyor; Bunu Sasha Banks ve Bayley, Becky Lynch ve Charlotte Flair ve Johnny Gargano ve Tomasso Ciampa'nın ayrılıklarında gördük. İki eski en iyi arkadaşın kavga etmesi, seyirciyi duygusal olarak dahil etmenin basit ve etkili bir yoludur. Ayrıca, bir güreşçinin en iyi arkadaşına sırt çevirmesi, onlara korkunç bir sıcaklık kazandırmanın neredeyse garantili bir yoludur. Tyler Bate ile birlikte Moustache Mountain'nın bir zamanlar yarısı olan Trent Seven'i muhtemelen bu bekliyor.


Tyler ve Trent için Sırada Ne Var?

Moustache Mountain'nın dağılması bir süredir öngörülebilirdi, Özellikle de son zamanlarda Trent Seven'ın heel tavırları, maçlarda hileye başvurması ve son olarak bu ayın başlarında NXT Birleşik Krallık Takım Şampiyoluk kemerlerini Ashton Smith ve Oliver'a kaybettimesi buna işaret olarak düşünülebilir. Trent Seven, eski takım arkadaşına sırt çevirerek, Moustache Mountain'nın ikili olarak 7 yıllık koşusuna son verdi.

Tek olarak, belki Trent Seven şu anki NXT Birleşik Krallık Şampiyonu Ilja Dragunov'a meydan okuyabilir. Ayrıca WWE'nin, Trent Seven veya Tyler Bate'i NXT markasına getirmeyi planladıkları için Moustache Mountain'ı parçalamak istemesi ihtimali de var.

Bölünmenin arkasındaki yaratıcı mantık ne olursa olsun, hayranlar garip hissedebiliyor. Moustache Mountain, hafızalarda İngiltere güreş sahnesinden çıkan en önemli, en sevilen etiket takımlarından biri olarak kalacak.

Dağılan O Takım
 
24 Ocak 2013
1,557
100
23
İstabul
Jon Moxley
Bate UK'de herşeyi yaptı. NXT'ye gelip NAC veya NXTC peşine koşabilir. Trent Seven'in daha UK'de yapabileceği şeyler var. NXTUKC veya Heritage gibi. Bu arada Trent'in 40 olup Bate'in 25 olması çok garip. Trent daha ne yapabilir bilmem ama Bate'in önünde uzun bir yol olabilir. Umarım bir gün Moustache Mountain/British Strong Style'ı main rosterda görürüz. Aklıma Undisputed Era'yı main rostera göremediğim geldi moralim bozuldu.
 
 
Üst