O Ana Geri Gidip RTWM Yolunu Değiştirmek İster Miydiniz?

Ne yapardınız?

  • The Rock vs. Roman Reigns yapardım ME'yi.

  • Cody'den devam. Cody vs. Roman. Fikrim değişmedi.


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ReyMysterioKing

Follow The Buzzards
Katılım
13 May 2017
Konular
140
Mesajlar
2,232
Tepkime puanı
832
Puanları
700
Konum
Azerbaycan
The Fiend
Bray Wyatt
Bunun için güzel bir hikâyem var.

Royal Rumble 2023'te Rock dönecek ve kazanacak. Ardından WrestleMania'ya kadar bir güzel işlenecek. WrestleMania 39'da Rock, Roman'a kaybedecek ve Roman'ın elini kaldıracak. Bu esnada Roman'ın tarafına geçmiş oluyor. Bir daha gözükmüyor Rock. Royal Rumble 2024 geliyor ve Cody kazanıyor. Tabii öncesinde başlamış olan bir hikâye de var. Bir süredir aralarındaki hikâye devam ediyor diyelim. Cody, Royal Rumble'ı kazandıktan sonra Roman'a "Sana geliyorum" hareketi çekerken Rock'ın dönüşü gerçekleşiyor ve Cody'le bir Rock Bottom geliyor. Royal Rumble sonrası SmackDown'da ilk önce Roman, ardından Rock geliyor. Resmî olarak Bloodline'a katılıyor. Segmentin sonunda Rock L hareketini yapıyor. Bu Roman'a ihanet edeceğinin ilk göstergesidir. Daha sonra gözükeceği SmackDown'larda da gizli şifreler vermeye devam eder. WrestleMania 39'da yenildiği için, o kemeri alamadığı için ona nefret besliyor ve kaybetmesini istiyor. Aslında sadece kemeri, her şeyini almak istiyor. Kaybettiği günden beri bir şeyler planlıyor. Cody'nin Roman'la olan hikâyesini görüyor. Cody'de potansiyelin olduğunu görüyor ve bir gün Cody'le buluşup anlaşıyorlar ve her şeyi planlıyorlar. Roman'ın tarafına geçmiş gibi görünecek ve onun güvenini tamamen kazanacak. Solo ve Jimmy'nin de aklına girip onları da kendi tarafına çekiyor. Heyman'ın Roman'ı tanrı gibi görüp taptığını bildiği için onunla uğraşmıyor. İşin nihayetinde WrestleMania'ya geliyoruz. Heyman, Rock'tan hafif şüphelenmiyor değil, ondan bunu bekliyor. Maç esnasında Solo biraz değişik tavırlara giriyor. İhanet etmek istemiyor aslında ama Rock yine aklını karıştırıyor, "Senin de tüm bunlardan sıkıldığını biliyorum. Başlamışken bitirelim" diyor. Maçın sonlarına doğru Cody, Roman'a bir Cody Cutter yapıyor. Ardından Cody seyircileri gaza getiriyor. Bir Cross Rhodes çekiyor. İkinci Cross Rhodes'ı çekmeye çalıştığında Rock geliyor ve Cody'e Rock Bottom yapıyor. Bunun ardından yerde uzanan Roman'a el uzatıyor ve yerden kaldırıyor. Roman ve Rock hafif hafif Cody'e doğru yürümeye başlar ve Roman da bu esnada dalga geçer gibi gülmeye başlamışken Rock, Roman'a Rock Bottom yapıyor. Seyirciler uçuşta. Roman şaşkın. Heyman her ne kadar beklese de o da şaşkın çünkü Cody'e Rock Bottom yaptıktan sonra dönüp de Roman'a da yapması onu şaşkınlığa uğratmıştı. Bu esnada Solo ve Jimmy hemen ringe dahil oluyor ve Roman'ın yanına gidiyor. Solo, Roman'ın solunda, Jimmy ise sağında. Solo genelde Roman'ın sağında olur. Bu da seyirciye az sonra Solo'nun ihanet edeceğinin göstergesidir. Roman yavaş yavaş şaşkın bir şekilde ayağa kalkıyor. Solo ve Jimmy, ringin ortasında duran Rock'a ona saldıracaklarmış gibi yavaş yavaş adım atıyor. Bir anda Jimmy'den Roman'a Superkick geliyor. Ardından Jimmy, Rock'ın yanına gidiyor. Şimdi buradan sonrası için, yani Solo için iki senaryom var:
1. Solo bu olan biteni görüp hiçbir şey yapmıyor ve Solo'nun bu hareketi de Roman'ı şaşırtıyor. Roman'ın yanında duruyor ama boş bir şekilde, sadece düz bir ifadeyle yere bakıyor. Roman ayağa kalkıyor ve Royal Rumble 2023'te Roman ve Sami arasında yaşanan şeylerin benzeri yaşanıyor. Eliyle kafasına vuruyor. Vuruyor dediğim itiyor. "Ne duruyorsun? Hadi saldır!" gibisinden bir şeyler diyor, bağırıyor. Her şeyi yapıyor ama Solo'da tık yok. En sonda Solo sinirlenip Roman'a Samoan Spike çekiyor.
2. Solo bunları görüp şaşırıyor ve sinirli bir şekilde Jimmy'e bakıyor. Roman da şaşkın. Solo, Roman'dan saldırı emri bekler gibi hazır bir hâlde. Roman ayağa kalkmaya çalışıyor ama neredeyse bitkin hâlde. Tam ayağa kalkıp kendine gelmeye çalışırken Solo'dan Samoan Spike geliyor.
Bunları gören Heyman'ın şaşırması Allah katına çıkıyor. Rock, yerde uzanan Cody'nin yanına gidip elini uzatıyor ve kaldırıyor yerden. Rock, Solo ve Jimmy ringden ayrılıyor ve dışarıda maçı izliyorlar. Heyman "Niye, niye?" diye ağlamaya başlıyor. Cody, Roman'ın ayağa kalkmasını bekliyor. Roman ayağa ölü bir şekilde kalktıktan sonra Cody bir Cross Rhodes çekiyor. Ayağa kaldırıp bir tane Cross Rhodes çekiyor. Daha sonra bie tane daha Cross Rhodes çekiyor ve tuşa gidiyor. Bu sefer Roman 2.'de atamıyor. Burası Roman'ın saltanatının sonu. 1, 2, 3... Cody Rhodes şampiyon. Sahneyi hayal edebiliyorsunuzdur. Bunun ardından SummerSlam'e kadar Rock ve Roman feudu oluyor. SummerSlam maçının sonunda da Heyman dramatik bir senaryoyla Roman'a ihanet ediyor. Tabii SummerSlam'e kadar Heyman'ı da kendi tarafına çekmeye çalışıyor artık Rock. İşin sonunda dediğim gibi Heyman'dan büyük bir ihanet geliyor ve Kabile Şefi hikâyesi bitiyor.
 
Üst