Untitled Document

Owens Sözleşme Görüşmeleri Öncesi Rest Der Mi?

16 May 2018
8,867
151
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
Kevin Owens'ın WWE kontratı Ocak, 2022'de bitiyor. Bu da demek oluyor ki Kevin Owens'ın çıkacağı son PPV, WWE Day 1 olabilir. Peki sizce Owens rest der kemeri alıp devam mı eder yoksa pas diyip WWE ile yollarını ayırır mı?

1201.jpg

Paranoyak

UFC

Paranoyak

UFC
29 Eki 2012
19,413
661
27
AJ Styles
Her sözleşmesi biten elemana yapıldığı gibi öncesinde bir ana kemer potası yazılır, ilgili kişi oradan eli boş döner ve sözleşme yenilemeyip mekandan ayrılır. Genelde bu şekilde işliyor. Ancak Owens'ın şu durumda alternatif bir şirkete gitme ihtimalinin zayıf olduğunu düşünüyorum. Çok şişik AEW kadrosunda nasıl bir pozisyon alacağı bilinmiyor, Impact toplama kampı ama Owens'ın düşük profilli bir şirkete gideceğini sanmam. Geriye Japon federasyonları ve indyler kalıyor. Indy'e dönmek için yaşı daha genç. İspat etmesi gereken bir şeyi yok. Japonlara diyeceğim ama kurulu düzenini değiştirmek zor gelecektir. Ailesine de bağlı bir insan olduğunu pandemide güreşmeyi reddetmesinden gördük. Sözün özü bu adam WWE'de kalır kovmazlarsa...

Kjetill

The Star of The Show

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
24,476
338
20
Maxwell Jacob Friedman
Seth Rollins
Bunun kısa vadeli bir yükseliş olduğunun farkındadır bence. Bryan da Cole da aldığı kararlardan pişman değil. Owens ve sonrasında O'Reilly'i de AEW'a bekliyorum ben.