Untitled Document

Paul Heyman, Vince McMahon'un WWE'nin Başarısı İçin Hak Ettiği Krediyi Asla Alamayacağını Söyledi

Iron Cannonball

Paximum Power

Iron Cannonball

Paximum Power
26 Kas 2013
28,622
1,745
23
Цариград-Турция
Tommaso Ciampa
paul-heyman-talking-smack-1-1140x570.jpg

“Bence son 40 yıldır Vince McMahon'un 22 saatlik işgünü sayesinde bir soyunma odası ve inanılmaz varlıklı insanlarla dolu bir ofis var. Vince McMahon hakkında söyleyecek kötü bir şeyim yok. O adam hakkında olağanüstü övgü dolu şeylerden daha azını söylesem ne kadar da ikiyüzlü olurdum. Çalışma etiği, 40 yıl boyunca her gün, haftanın yedi günü, yılda 365 gün, günde 22 saat ayırma konusundaki istekliliği, hepimizin inanılmaz derecede zengin olmamızın ve hiçbir zaman onun gerçekten takdirini veya anlayışını alamamasının nedenidir. hak ediyor ve kazandı.”

“Yeni rejimi tamamen destekliyorum. Eldeki görevi anlıyorlar. Şu anda bu gemiyi idare eden kişiler, bu gemiyi Vince McMahon tarafından idare etmek için hazırlandılar."

“İcra direktörü olarak işe başladığımda Vince'e 'Bu şirkete bu görevde verebileceğim en büyük hizmet nedir?' diye sordum. En iyi yazıya nezaret et, bana en iyi hikayelerini ver, kıçını kaldır, işi ilk sıraya koy gibi bir şey olacağını düşündüm ve onun cevabı, 'Ölme ihtimaline karşı halefinizi hazırlayın çünkü şov devam ediyor. seninle veya sensiz.' Doğrudan gözlerimin içine baktı ve 'Şov benimle ya da bensiz devam ediyor' dedi ve ciddiydi. Size anlatamayacağım birçok hikaye anlatabilirim çünkü bunlar, zaman zaman diğer insanlara söylediğine tanık olduğum bu ifadeyi destekleyen bir güven içinde gerçekleşti, 'Pekala, bunun olduğunu biliyorsun. Vince'i ne yapacağız? Cevap her zaman, 'Gösteri devam ediyor. Ben olsam umurumda değil. Gösteri devam ediyor ve o bunu demek istedi.”

"Yani şu anda bu gemiyi yöneten herkes, gemiyi Vince'in kendisi yönetmeye hazırdı, bu da vizyonlarında, umutlarında, hayallerinde ve arzularında ve yeni vizyonlarında, Vincent'ın olmaması gereken vizyonlarında beni çok rahatlatıyor. görüş. Bu onların vizyonu olmalı çünkü Vince'in vizyonu babasının vizyonu değildi. Bu onun vizyonuydu. İnandığı bir görüntüde bir evren yarattı ve şu anda gösteriyi yönetenler, bu evrenin ilerlemesini, o evrenin bir sonraki nesline, hemfikir oldukları ve aynı fikirde olmadıkları şeylere dayanarak yaratacaklar. O yüzden umarız hemfikir olmadıkları şeyleri daha iyi hale getirirler ve anladıkları mutlak, Vince tarafından öğretilir, o geleneği sürdürürler. İzlemesi büyüleyici olacak.”

Kaynak

Punk City

Code Blue

Punk City

Code Blue
1 Eyl 2011
25,642
1,506
24
CM Punk
Rene Dupree
Çok ciddiyim bir Vince daha gelmeyecek. Zor. Tam bir patron. Evet zamanında çok olayları vardır. Cena ile olan meşhur segmentten tutun, bu son çıkan olaylar falan derken. Hype giden bir sürü güreşçiyi bir anda yok etmeler, tutan senaryoyu yok görmeler. Hatta bir senaryonun gidişatı çok iyiyken, ''benim haberim yok'' demişliği vardır. Sanırım ''Rusev Day'' dönemiydi. Böyle bir adamdı. Ama sektörü buraya taşıdı diyebiliriz.

Gentleman Villain

nick diaz army

Gentleman Villain

nick diaz army
12 Ağu 2014
13,499
363
Parts Unknown
William Regal
-
Vince'in etkisi şüphesiz ama yöntemlerinin eski kaldığını söylemek tabii ki yalan olmaz. Steph-Khan-Levesque üçlüsü WWE'nin ihtiyacı olan çağdaşlığı yavaş yavaş getirecek ve WWE çalışması daha kolay olan bir şirket haline gelecek. Vince McMahon çok değerli şeyler yaptı ama aynı zamanda WWE'yi çalışması çok zor bir şirket de yaptı, özellikle işin güreş kısmında. Kemere kemer denmiyor, o derece yani. Heyman'ın yanlış şeyler söylediğini düşünmüyorum ama Vince'in ayrılığı WWE'ye iyi gelecek.

10 Haz 2020
4,024
426
18
Seth Rollins
PAC
Genç bir Vince birdaha gelmez ama Hunter ideal secimdi şuan o pozisyon için ve genç Vince kadar olmasada adam çok iyi yazıyor 2 sovdur. Ben bir Raw'ı o neydi aw diye kapatabiliyorsam bu gelişmedir abi.