Paul Heyman'ın Big E'nin Yenilmesine Tepkisi

The Insane Icon

Capitán
Top Poster Of Month
20 Eyl 2020
25,730
359
24
Tay Conti
-
Sports Illustrated ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Paul Heyman, Big E.'nin WWE Survivor Series'de Roman Reigns'e kaybetmesi hakkında yorum yaptı.

Big E'nin Roman Reigns'e yenilmesi hakkında: "Bunu Big E için bir kayıp olarak görmedim. Bunu muhteşem bir zafer olarak gördüm. The New Day'den uzakta, tek başına, köşesinde kimse olmadan, Big E dimdik durdu ve savaşı Roman Reigns'e getirdi."

2 Eki 2021
589
550
27
Ohio
Shawn Michaels
-
Roman'ı yenmesi imkansızdı sanırım, Roman'ı yüceltmeye devam ediyorlar keşke Big E kazansaydı ama işte... ne yapalım.
Hocam ben geçen gün itiraflarda da yazdım. Bakın eğer New Day 20 sene öncesinin takımı olsaydı şuan Türk güreş izleyicisinin telefon kılıflarını, nevresim takımlarını, duvar boyalarını ve buzdolabı magnetlerini süslüyordu. Bizim insanımızda eskiye hayranlık, yenililiğe kapalılık bambaşka seviyededir. Keşke Big E yenseydi... Öz abim benim.

Bay Piyanist

The Şeytan Efe
20 May 2019
9,838
170
19
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
Hocam ben geçen gün itiraflarda da yazdım. Bakın eğer New Day 20 sene öncesinin takımı olsaydı şuan Türk güreş izleyicisinin telefon kılıflarını, nevresim takımlarını, duvar boyalarını ve buzdolabı magnetlerini süslüyordu. Bizim insanımızda eskiye hayranlık, yenililiğe kapalılık bambaşka seviyededir. Keşke Big E yenseydi... Öz abim benim.
Roman Reigns'in her maçta hileyle koruması da sıkıyor ama usta, Big E bir de posterdeydi. Nasıl yenildi bilmiyorum.

2 Eki 2021
589
550
27
Ohio
Shawn Michaels
-
Roman Reigns'in her maçta hileyle koruması da sıkıyor ama usta, Big E bir de posterdeydi. Nasıl yenildi bilmiyorum.
Hocam ABD'de de geçtiğimiz günlerde maalesef sokakta 2 siyahi genci makineli tüfekle tarayan beyaz bir serseriyi jüri suçsuz buldu. Big E'nin de bu ayrımcalığa uğramasının sebebi beni şaşırtmıyor açıkçası.

Bay Piyanist

The Şeytan Efe
20 May 2019
9,838
170
19
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
Hocam ABD'de de geçtiğimiz günlerde maalesef sokakta 2 siyahi genci makineli tüfekle tarayan beyaz bir serseriyi jüri suçsuz buldu. Big E'nin de bu ayrımcalığa uğramasının sebebi beni şaşırtmıyor açıkçası.
Benim yabancı arkadaş screenshoot atmıştı bunlarla ilgili, valla ne diyeyim Big E'nin kazanmamasının tek nedeni Roman'ı yüceltmektir. Poster'da olan ve spoiler verenin yenilmesi mantıksız geliyor.

2 Eki 2021
589
550
27
Ohio
Shawn Michaels
-
Benim yabancı arkadaş screenshoot atmıştı bunlarla ilgili, valla ne diyeyim Big E'nin kazanmamasının tek nedeni Roman'ı yüceltmektir. Poster'da olan ve spoiler verenin yenilmesi mantıksız geliyor.
Hocam valla Big E kemeri alır doğru düzgün maç yaptırmazlar. Kofi kemeri alır adamın burnundan getirirler. Bobby Lashley kemeri alır adama rakip bulmazlar. Omos'a değer vermezler. Zamanında Mark Henry'e hep haksızlık yaptılar. Irkçılık tedavisi olmayan bir hastalık maalesef.

Bay Piyanist

The Şeytan Efe
20 May 2019
9,838
170
19
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
Hocam valla Big E kemeri alır doğru düzgün maç yaptırmazlar. Kofi kemeri alır adamın burnundan getirirler. Bobby Lashley kemeri alır adama rakip bulmazlar. Omos'a değer vermezler. Zamanında Mark Henry'e hep haksızlık yaptılar. Irkçılık tedavisi olmayan bir hastalık maalesef.
Lashley'e sadece Drew rakip oldu yoksa baya dominant olarak iyiydi.

Kofi olarak tek beğenen benim zaten Kemer korumasını.

Big E hakkında ortalama be abi, yani eh diyelim veriyorlar genede maç.

Mark Henry ise Randy Orton bitirdi onu bence. Ha bir de God adam Cena.

Irkçılık kötü bir şey gerçekten yaw, inşallah dediğin gibi değildir.

2 Eki 2021
589
550
27
Ohio
Shawn Michaels
-
Lashley'e sadece Drew rakip oldu yoksa baya dominant olarak iyiydi.

Kofi olarak tek beğenen benim zaten Kemer korumasını.

Big E hakkında ortalama be abi, yani eh diyelim veriyorlar genede maç.

Mark Henry ise Randy Orton bitirdi onu bence. Ha bir de God adam Cena.

Irkçılık kötü bir şey gerçekten yaw, inşallah dediğin gibi değildir.
Kofi benim en sevdiğim güreşçilerden biri. Diğer dediğin şeylere de katılıyorum.
Hocam WWE denilen şirkette Triple H, Booker T'ye pedigree çekip 40 dakika falan sonra tuş etme olayları yaşandı ya sırf adamı ten renginden dolayı aciz göstermek için. Kitle de alışmış hep beyaz şampiyon istiyor.