Podcast İçin Konu Önerileri

25 Eki 2021
351
66
-
AJ Styles
AJ Styles
Ben bir Podcast yapacağımda, konu öneriniz var mı? Bir de video edit işinden anlayan DM gelebilirse sevinirim :)

2 Eki 2021
589
549
27
Ohio
Shawn Michaels
-
Bu arada güreş üzerine podcast yapacaksan sana tavsiyelerim.

-Audacity programını indir düzenlemede işine yarar. Kaliteli mikrofonun varsa seni pişman etmez. Beni etmemişti zamanında ki mikrofonum kötüydü.
-Güncel konuşacaksan WWE'i sürekli kötüleyip cool takılmaya çalış.
-Hindistan, Angola ve Bulgaristan gibi ülkelerdeki güreş şirketleri hakkında bilgi sahibi ol ve bunları bilmeyen insanları aşağılayarak cool gözük.
-Bir de olmazsa olmaz, mutlaka UFC temelli kişilere saldır ve güreş tekniği yüksek kişilere aittir!! diyerek kamu spotunu ver.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
7,626
656
-
Bu arada güreş üzerine podcast yapacaksan sana tavsiyelerim.

-Audacity programını indir düzenlemede işine yarar. Kaliteli mikrofonun varsa seni pişman etmez. Beni etmemişti zamanında ki mikrofonum kötüydü.
-Güncel konuşacaksan WWE'i sürekli kötüleyip cool takılmaya çalış.
-Hindistan, Angola ve Bulgaristan gibi ülkelerdeki güreş şirketleri hakkında bilgi sahibi ol ve bunları bilmeyen insanları aşağılayarak cool gözük.
-Bir de olmazsa olmaz, mutlaka UFC temelli kişilere saldır ve güreş tekniği yüksek kişilere aittir!! diyerek kamu spotunu ver.
Bence cinsellik nedir onu ilk öğrensin sapık diye damga vuracağına millete sonra bunları öğrenir belki. Esenlikler.