Untitled Document

Popüler Kültürle Aranız Nasıl?

16 Eki 2021
453
363
-
Baron Corbin
Brock Lesnar
Dizi-film bazında sorduğum bu soruyu genele de yayabilirsiniz eğer isterseniz. Siz de bir şey aşırı popüler olunca onu izlemekten(tüketmekten,konuşmaktan) kendinizi geri çeker misiniz yoksa tam gaz devam mı?

The Insane Icon

Insane Icon IV

The Insane Icon

Insane Icon IV
20 Eyl 2020
32,769
3,340
25
Sting
Sting
Game of Thrones, Vikings, TVD, La Casa De Papel izlemedim. Rihanna'nın sadece Eminem'le düetlerini dinledim. Lady Gaga kim bilmem. Scarlett'in müptelası değilim. Wakanda'cıyım. Joker Heath Ledger tarafından canlandırılmadığında da yaşıma nazaran iyi biliyor ve seviyordum. Bane'ci ve Scarecrow'cuyum. Bence bundan daha iyi bir yanıt olamaz.

BesirBryan

Kratos & Atreus

BesirBryan

Kratos & Atreus
3 Nis 2022
3,022
1,515
Sparta
Bryan Danielson
-
Ben o kadar çok balon olmuş şeylere bakamıyorum hemen soğuyorum misal: Squid Game ve Stray Oyunu Squid Game'i açıp bi kere izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum Stray oyunu her yer de karşıma çıktı otomatik olarak soğudum oynamayı da düşünmüyorum.

The Death Rider

Mella is Money!

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
36,429
3,421
21
Bursa
Carmella
Carmella
Popüler şeyleri izlemekten, okumaktan, abartılmasını seyretmekten nefret ediyorum. Edebiyatçıyım, çok abartılmış şair ve yazar kitaplarını okuyamıyorum. Bu popüler kültürün bana olumsuz etkisi. Çok rahatsız ediyor beni. Birisi sırf övdü diye bunu devam ettirmek aşırı boş.

16 Eki 2021
453
363
-
Baron Corbin
Brock Lesnar
Game of Thrones, Vikings, TVD, La Casa De Papel izlemedim. Rihanna'nın sadece Eminem'le düetlerini dinledim. Lady Gaga kim bilmem. Scarlett'in müptelası değilim. Wakanda'cıyım. Joker Heath Ledger tarafından canlandırılmadığında da yaşıma nazaran iyi biliyor ve seviyordum. Bane'ci ve Scarecrow'cuyum. Bence bundan daha iyi bir yanıt olamaz.
Hocam her şey tamam da GoT hiç olmamış bu listede. Onun haricinde gayet iyi zevkin var usta...

16 Eki 2021
453
363
-
Baron Corbin
Brock Lesnar
Popüler şeyleri izlemekten, okumaktan, abartılmasını seyretmekten nefret ediyorum. Edebiyatçıyım, çok abartılmış şair ve yazar kitaplarını okuyamıyorum. Bu popüler kültürün bana olumsuz etkisi. Çok rahatsız ediyor beni. Birisi sırf övdü diye bunu devam ettirmek aşırı boş.
Konudan bağımsız en overrated yazar kim sence Selin?