Untitled Document

Pro Wrestling Illustrated Yılın Maçını Seçti

#1CMPunkFan

#iwasthere

#1CMPunkFan

#iwasthere
22 Ara 2011
4,819
113
25
Yalova,IL
CM Punk
-
Bir şirket geldi ve sektörü resmen domine etti. Öylesine etti ki PWI Listesinde MotY 2 kadın güreşçinin maçı olabilecek kadar hemde. Maç haketti absürt bir sonuç değil fakat şaşırttı mı ? Kesinlikle.

1 Kas 2019
4,348
189
Will Ospreay
PAUDUEKKROELWLFMGÖSLRLGSLLRLFMD. AEWcuyum fakat böyle rezil bir karar görmedim. GCW War Games maçı da böyle aksiyonlara sahip onu seçseydiniz.

20 Eyl 2020
26,701
654
24
Bursa
Tay Conti
Sting
Daha iyi maçlar elbette vardır ama bu maçın seçilmesi de mantıksız değil. Hardcore maç seçildiyse bunu daha iyi ve kuralına uygun yapan bir GCW var ama onların da geniş kitlelere ulaşım gibi bir problemi var. AEW güreş dünyasının en fazla izlenen ikinci organizasyonu. WWE'nin zaten böyle taraklarda bezi yok. O yüzden bu seçimi olağan buluyorum.

The Peep's

Captain

The Peep's

Captain
29 Haz 2010
42,665
998
Alanya
Christian
Daha iyi maçlar elbette vardır ama bu maçın seçilmesi de mantıksız değil. Hardcore maç seçildiyse bunu daha iyi ve kuralına uygun yapan bir GCW var ama onların da geniş kitlelere ulaşım gibi bir problemi var. AEW güreş dünyasının en fazla izlenen ikinci organizasyonu. WWE'nin zaten böyle taraklarda bezi yok. O yüzden bu seçimi olağan buluyorum.
Bu maçı nereden izleyebilirim? Bir türlü bulamadım.