Rampage Spoiler | 13.10.2023

Straight Edge Societh

"Finished The Story!"
Katılım
23 Ara 2013
Konular
6,434
Mesajlar
28,421
Tepkime puanı
10,957
Puanları
1,720
Yaş
24
Konum
Trabzon
CM Punk
F8XnHx7WoAA1b_L


Canlı yayındayız! Excalibur ve Tony Schiavone, Jeff Hager, Daniel Garcia, Matt Menard, Angelo Parker, The Hardys ve Isiah Kassidy ringde beklerken evlerindeki izleyicileri selamlıyor.

Daniel Garcia, Matt Menard & Angelo Parker (w/ Jake Hager) vs. The Hardys & Isiah Kassidy

Maçın sonunda Jeff ve Parker içeride. Jeff rakibine clothesline vurdu. Jeff ardından double leg drop ve elbow drop vurup Swanton Bomb için hazırlanırken Hager onu engelledi. Garcia ve Kassidy şimdi legal kişiler. Garcia üstün çıktı. Garcia rakibini yere yatırdı ve tuşa gitti.

Kazananlar: Matt Menard, Angelo Parker & Daniel Garcia

Aradan sonra Jay Lethal, Satnam Singh, Sonjay Dutt, Jeff Jarrett ve Karen Jarrett ringe geliyor. Trent Beretta, Chuck Taylor ve Rocky Romero onları takip ediyor.

Jay Lethal (w/ Satnam Singh, Sonjay Dutt, Jeff Jarrett & Karen Jarrett) vs. Trent Beretta (w/ Chuck Taylor & Rocky Romero)

Maçın sonunda Beretta rakibine roll up yaptı ama olmadı. Beretta hemen ona back suplex vurdu. Ardından German suplex ve Snapdragon suplex vurdu ama Lethal bir anda ona Figure Four Leg Lock bağladı. Lethal ardından onu serbest bırakıp tekme vurdu ama Beretta karşı gelip ona jumping knee vurdu. Lethal rakibinin dizine tekme vurup sonra da Lethal Injection vurup tuşa gitti.

Kazanan: Jay Lethal

Emi Sakura ringe doğru ilerliyor. Skye Blue geliyor ama normalden biraz daha karanlık bir ruh hali içinde.

Skye Blue vs. Emi Sakura

Maçın sonunda Emi rakibine chop vurdu ama Blue ona karşı gelip önce dirsek vurup ardından yüzüne tekme vurdu. Blue sonra da rakibinin yüzüne diz vurup bir de DDT vurdu ama Sakura ona Butterfly Backbreaker vurdu. Blue rakibine thrust kick vurup ardından Code Blue vurup tuşa gitti.

Kazanan: Skye Blue

Aradan sonra Gates of Agony ve Prince Nana ringe geliyor. Blackpool Combat Club onları takip ediyor.

Blackpool Combat Club vs. Gates of Agony (w/ Prince Nana)

Maçın sonunda GoA, Yuta'ya birlikte vurmak isterken Castagnoli gelip onu kurtardı. Castagnoli, Kaun'a uppercut vurdu ve Yuta onu yere yatırdı. Yuta ardından Kaun'u Castagnoli'nin omuzlarına kaldırdı ve Castagnoli onu splash ile yere vurup tuşa gitti.

Kazananlar: Blackpool Combat Club
 

Rhodes_Rollin

MISSION ACCOMPLISHED.
Katılım
23 Ağu 2011
Konular
844
Mesajlar
13,348
Tepkime puanı
6,952
Puanları
1,790
Yaş
28
Konum
Özdere
Cody Rhodes
Hani AEW dark kapanmıştı bu ne o zaman?
 

elric

O fıstık, sanki ben nutella
Katılım
31 Tem 2020
Konular
161
Mesajlar
14,462
Tepkime puanı
1,975
Puanları
275
Lacey Evans
Lacey Evans
Üst