Rampage Spoiler | Arka Alanda Kadın Kavgası ve Kris Statlender

The Unleashed

MEGASUS
Katılım
3 Nis 2014
Konular
1,915
Mesajlar
10,435
Tepkime puanı
7,025
Puanları
1,500
Yaş
25
Konum
Aydın
Adam Cole
-

Outcast Grubu Arka Alan Kavgası

Ruby Soho geçtiğimiz hafta doğum gününde sevgilisi Cool Hand Angelo Parker'ın Harley Cameron ile öpüştüğünü görünce doğum günü pastasını onun yüzüne fırlatmıştı ve ayrılmıştı. Ama videonun kalanını izlediğimizde Harley Cameron'ın Angelo Parker'ı zorla öptüğünü öğrenmiştik.


Aradan geçen 1 haftada Ruby gerçekleri öğrenmiş ve çok kızgın.

Ruby Soho arka alanda önce Saraya'ya dadanıyor sonra da Harley Cameron'ı bulunca onu duvara yapıştırıp boynunu sıkıyor. Harley Cameron ise şiddet görmekten haz alıyormuş gibi davranıyor ama kendisini savunuyor.

Harley Cameron'a Angelo Parker'ı öptürten kişi Anna Jay'miş... Renee inanmamış bakışlarla Saraya'yı süzüyor ve kısım bitiyor.Maçtan önce haftalardır Kris Statlender'ın menajerliğini yapmak isteyen ve onu en üste taşıyacağını söz veren Stokely Hathaway, Statlender istememesine rağmen zorla onunla beraber ringe giriş yapmasına yardımcı oluyor.

Maç: Kris Statlender vs Quenn Aminata

Sert geçen ve iki kadınında güçlü gözüktüğü maçta Queen Aminata Kris Statlender'ı köşeye oturtup önce hip attack ardından sliding boot vuruyor ardından da Statlender'a crossface bağlıyor. Statlender pes etmeyip counterlıyor ve yavaş yavaş maçın kontrolünü eline geçiriyor.
Maçın sonunda Aminata finisherı olan Air Raid Crash vurmak için geliyor ama Statlender counterlayıp spinning Falcon Arrow vuruyor ve galibiyeti elde ediyor.


Kazanan: Kris Statlender

Maçtan sonra Stokely ringe gelip kutlama için yumruğunu uzatıyor ama Statlender reddediyor.Arka alandayız, Willow şova geç kalmış ve Kris Statlender'ı destekleyememiş çünkü birisi onun uçak biletini iptal ettirmiş. Kimin iptal ettirdiğini öğreniyoruz.Stokely Hathaway Kris Statlender ile ringe çıkabilmek için Willow'un biletini gizlice iptal ettirmiş.

 
Üst