Rampage Spoiler | CM Punk - Eddie Kingston Yüzleşmesi

The Unleashed

AAAAAAAAAAAAAAAA
Konular
953
Adam Cole
-
Cult Of Personality duyuluyor. CM Punk elinde mikrofonu ile ringe geliyor.

Reklama giriyoruz Punk girerken. Reklam dönüşü Punk ringin ortasında koşarak 1 tur atıyor. Sadece evlerde izleyen hayranlara 3,5 dakikadır ringde tur attığının hissini vermek istemiş. Punk'a göre tekrar St. Louisde olmak harikaymış. Eddie Kingston ile olan işinden ve dramadan önce bundan bahsetmek istemiş. CM Punk Eddie Kingston'ı ringe davet ediyor. Entrance'ı ve themesi oynamasına ağmen Eddie gelmiyor. Punk belki Eddie bu çarşamba gibi burada değildir diyor. Geçen cuma Eddie Punk'ı Tony Schiavone ile konuşurken bölmüş belki de Punk şimdi daha çok konuşmalıymış ki Eddie kaba girişini tekrar yapabilsin. Tam bu sırada Eddie Kingston müziksiz ve hızlı adımlarla ringe geliyor. Eddie Kingston Punk'ın kollarını bağlamasını taklit edip, deli gülüşü yapıyor. Punkta gülüyor.

Eddie Kingston: Benden özür istiyorsun aynı çarşamba günü söylediğin gibi değil mi? Sana soru sorduğumda bana cevap ver. Ooh bundan hoşlanmadın mı?

CM Punk: Bunu seviyorum. Başka bir adamdan özür dilediğinde kulağa küçümseyici geliyor ama sen beni böldün adamım ve beni kötü olan benmişim gibi göstermeyi bırak, köşeye sıkıştırmayı bırak çünkü beni bölen sensin.

Eddie Kingston: Evet, seni böldüm ve evet büyük CM Punk'ın sözünü ben kestim. Hayıır, aman Tanrım. Özür dilerim, hangi adam olduğunu biliyorsun. Sen haklısın, COVID olduğumu düşünerek evde hasta olduğum için özür dilerim. Çünkü buraya gelebilmek için 2 kez test yaptırmak zorunda kaldım ve çarşamba günü buraya gelerek buradaki maymunu ve arkadaşlarımı hasta edebileceğimi düşündüm ama sen bunun ne olduğunu biliyorsun. Çünkü özür dilemeliyim, CM Punk vs. Orange Cassidy hayal dünyasını çaldığım için özür dilerim . Büyük CM Punk için dünyanın en küçük kemanını çalıyorum. (Seyircilere dönerek) Bu yüzden sizden özür dilerim çocuklar. Sen kimsin? Sen kim olduğunu sanıyorsun ha? Sen kimsin? Bana 1 saniye verin. Benim için kimsin ki?
CM Punk: Bunun pek özür dileme şekli olmadığını lanet olası bir şekilde biliyorum.

Eddie Kingston: Yapıyorum. Söylüyorum, yapıyorum işte.

CM Punk: Sen benim kim olduğumu iyi biliyorsun, St. Louis benim kim olduğumu iyi biliyor.

Eddie Kingston: Umurumda değil, herkese senin gerçekte kim olduğunu söyleyeceğim. Bayanlar, baylar bana 1 saniye verin. Bu adama işe girdiğimde kahramanımdı.

Onun gibi adamlar, Samoa Joe, Homicide, The Amazing Red hepsi benim kahramanımdı. Onun gibi bağımsız adamlar bana ilham kaynağı oluyorlardı. Punk ise sonradan aşağılık, pislik, iki yüzlü, narsist, sıradan bir kaltağa dönüştü. Sen bana bir saniye verdin. Sen, sen beni yargıladın. O soyunma odasına kendimden kurtulmak için geldim, sokaklardaki suçlardan arınmak için geldim, kardeşlik için soyunma odasına geldim. Senin tek yaptığın beni yargılamaktı. Neden? Çünkü şişmandım. Neden? Çünkü yemek yemeyi biraz seviyorum. Neden? Çünkü herkes gibi olmadım ve senin kıçını öpmedim. Booker ile arkadaş olmadım. Kendi eşyalarımı almak için başkalarını gömmedim. Yani ben hatalıydım ha? Hayır sen hatalısın. Sen hatalısın. Tek bildiğim bu.

CM Punk: Şu an ne duyduğumu bilmek ister misin? Benim hakkımda çok fazla yük taşıdığını duydum ve diğer araya sıkıştırdığın adamlar hakkında da. Gerçeği bilmek istersen, gerçek şu ki seni yargılayan sadece ben değildim. Ben vardım, Homicide vardı, Joe vardı, Danielson vardı. Dinle bunu hazmetmesi senin için zor biliyorum. Biz seni yargıladık ve seni tuttuk. Sen ise sende gördüğümüz potansiyelin altında kaldın. Beni suçlayabilirsin, ringin ortasında Bryan Danielson gibi bir adama kaybedebilirsin ve sonra arkada yürüyüp beni suçlamaya çalışabilirsin ama bu benim suçum değil. 15 yıl önce sende büyük potansiyel gördüğüm için yanılmıyorum ama seni o standartta tutmaya çalıştığım ve büyümeni beklemeye çalıştığım için aptalım. Çünkü sen bir serserisin.

Eddie Kingston: Ben bir serseriyim, serseri-yim. Adamım bir seri ne zaman Full Gearda bulunmuş. O serseri neredeyse evini satmak zorunda kalıyordu ama dövüşmeye devam etti. Hey burası günümüzdeki tek profesyonel güreş şirketi. Bu bir bomba değil. Bu bir serseri değil. Beni anlamanıza ihtiyacım var çocuklar. Kulaklarını aç beni dinleme ihtiyacın var. Arka alanda locker roomda kimse seni istemiyor. Tüm locker room bunu söylemeye korkuyor ama ben korkmuyorum. Defol buradan. Geçen gün yaptığın gibi bana sırtımayı kes. Yoksa senin yüzüne tokat atacağım. Ne var biliyor musun? Ne olduğunu biliyorsun. Neden benimle 13'ünde Full Gearda dövüşmüyorsun?

CM Punk: Eddie Kingston ile Full Gearda dövüş. St. Louis sana açık olmak istiyorum buradan dövüşmeden ayrılmak niyetinde değildim ama Eddie öyle. Eddie yine söylüyorum Full Gear senin için fazla seninle Elevation veya Darkta dövüşürüm diye düşünüyordum. Sana daha çok uyan yerler.

Eddie Kingston: Hayıır. Sen bir korkaksın. Sen bir korkaksın. Dövüş benimle. Dövüş benimle. Dövüş benimle. (Punk üzerine yürüyen Eddienin göğsüne elini koyuyor.) Yapma. Dövüş benimle. Dövüş benimle. Benimle Full Gearda dövüş.

CM Punk: Bunu St. Louisdeki hayranlara soracağım. Full Gearda CM Punk vs Eddie Kingston görmek ister miydiniz? (Seyirciler cheer atıyor.) Seninle ayın 13ünde görüşürüz.
Punk ringden ayrılmaya doğru giderken Eddie onu durduruyor.

Eddie Kingston: Sen gitmeden önce. Full Gearda kazanmayı ve kaybetmeyi umursamıyorum. Tek yapacağım şey seni dövmek ve seni dövmem bitince 7 yıl daha eve gitmeni sağlamak. Bana bir iyilik yap. Tekrar istifa et ve 7 yıllığına ayrıl.

CM Punk istifa et sözü daha Eddienin ağzından çıkarken Eddieye kafa atıyor.

Eddie köşeye sıkıştırıyor ve birbirlerini yumrukluyorlar. Hakemler bir sürü hakem ikili arasında çıkan brawlı bastırmaya geliyor. Önce Eddie hakemlerden kurtulup Punkın üzerine atlıyor. Ardından yeni gelenlere rağmen Punk bir şekilde aradan sıyrılıp, Eddienin üzerine atlıyor.

Arka alanda Christian Cage ve Jurassic Express, Tony Schiavone'nin yanındalar Dynamiteda yaptıklarından bahsediyor Christian. Superkliqe 3vs3 maçta Full Gearda Falls Count Anywhere maç türü için meydan okuyorlar.

Son düzenleme:

Kjetill

Hayter's Gonna Hate
Konular
3,857
Maxwell Jacob Friedman
Hook
Punk, Eddie'nin güncelde en iyi promo kesen adam olduğunu söylemişti sanırım. Promolarda bambaşka bir seviyeye ulaştılar dün. Tam Punk öne geçti diyorum, Eddie'den karşı hamle geliyor. Mükemmel bir iş çıkardılar. Punk'ı fabrika ayarlarına döndürecek adam Eddie'dir.

The Unleashed

AAAAAAAAAAAAAAAA
Konular
953
Adam Cole
-
Bu promo savaşındaki her sözün gerçek olması hakkında...

The Unleashed

AAAAAAAAAAAAAAAA
Konular
953
Adam Cole
-
Eddie Kingston'ın bu feudda söylediği her bir sözcükte haklı çıkması desem...
Çok büyük adamsın Eddie reyiz.