Rampage Spoiler: Full Part

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
Katılım
12 Mar 2020
Konular
4,667
Mesajlar
21,864
Tepkime puanı
11,933
Puanları
1,045
Konum
-
AEW-Rampage-380x250.jpg


AEW gösteriyi Çarşamba gecesi Dynamite'tan sonra Queens, New York'taki Arthur Ashe Stadyumunda kaydetti.

Takım Maçı
Darby Allin and Sting vs. Christian Cage and LuchasaurusSting ve Allin, Luchasaurus'a Coffin Drop ve Scorpion Death Drop'un uyguladı, ancak Allin, Cage'i jackknife cover ile tuş ederek takımına galibiyeti getirdi.

Kazananlar: Darby Allin and Sting

Mixed Trios Maç

Cassidy, Statlander and Hook vs. Parker, Menard and Anna JayJay, Cassidy'yi sleeper on ama Statlander onu electric chair drop. Hook, Menard'ı Redrum ile yere serdi ve Cassidy, Parker'a Orange Punch vurarak maçı kazandırdı.

Kazananlar: Orange Cassidy, Hook ve Kris Statlander
Tony Schiavone, Konosuke Takeshita ile birlikte Don Callis ile röportaj yaptı. Kalabalık Callis'i kesinlikle yuhalayarak dışarı attı. Ama Callis yine de tanıtımını yaptı. Callis Jericho'nun peşindeydi ama asıl istediği adam Sammy Guevara'ydı ve Çarşamba günü onu elde etti. Callis'le çalışmaya başladığından beri Guevara'nın gardırop bütçesi %200 arttı ve Takeshita'nın elini sıktı. Guevara Callis'e kendisine gerçek bir aile gösterdiği için teşekkür etti ve Jericho'ya kendisini engellediği için yüklendi. Guevara'nın onu alkışlayacak mı yoksa yuhalayacak mı karar veremeyen taraftarlarla da işi bitti.Tam Guevara Chris Jericho ile işinin bittiğini söylerken, Chris Jericho geldi. Jericho, Takeshita ve Guevara'ya saldırdı. Jericho tam Callis'i yakalamışken, Takeshita ona arkadan bir sandalyeyle vurdu. Guevara sandalyeyi Takehsita'dan aldı ve Jericho'nun üzerinde gerçekten çalıştı, sonra hem Takeshita hem de Guevara Jericho'yu Callis'in vuruşlarını yapması için açık tuttu. Callis, Jericho'yu bir tornavidayla öldürmeden hemen önce (yani, bunu yapacakmış gibi görünüyordu), Kenny Omega topukluları kovalamak için bir boruyla koştu. Riccobani: "Callis o kadar büyük bir pislik ki Jericho ve Omega'yı aynı tarafa koydu." Jericho yanlışlıkla Omega'ya "sırtını döndüğü" gerçekten yapmacık bir noktaya gitti, ancak Omega Jericho'nun elini sıkmadan ayrıldı.Alex Marvez arkada Chris Jericho'yu yakaladı ve Jericho'ya yardım etmekten çok Callis'e saldırmak istiyordu. Jericho araya girdi. Şirketi başlatanın aralarındaki rekabet olduğunu biliyordu ama Omega ile birleşip WrestleDream'de Don Callis ailesini alt etmeyi önerdi. Omega kabul etti ve Jericho, Don Callis ailesine karşı Jericho, Omega ve Kota Ibushi'nin olduğunu açıkladı.Fatal-4-Way Tag Team Maç Kazan ROH Takım Kemerleri İçin Maç Hakkı Elde Edecek
The Hardyz vs. Kingdom vs. Righteous vs. Best FriendsDutch Jeff'i ringin dışına çekti ve Vincent kendi Swanton bomb vurdu. Vincent tuşu yaptı.

Kazanlar: The Righteous

Trios Maç

The Dark Order vs. Acclaimed and Daddy AssReynolds crazy high powerbomb yaptı ve bu da neydi? Bu bitişe bayıldım ve The Acclaimed'a maçı kazandırdı.

Kazanan: Acclaimed and Daddy Ass

Tekli Maç

Skye Blue vs. Julia Hart


Hart hit a sliding forearm to the back of the head, then locked in the Hartless to get the tap out.

Maçtan sonra Hart, Willow NIghtingale kurtarmak için koşana kadar Hartless'ı tekrar kilitledi. Hart King'in arkasına saklandı ve Blue'yu kontrol eden Nightingale'e sataştı.Kazanan: Julia Hart

Bullet Club Gold (Switchboard olarak adlandırılması gereken Cardblade ile) Jay White'ın yarın gece Andrade El Idolo ile yapacağı maç öncesinde bir tanıtım yaptı. White'tan mükemmel bir tanıtımdı.Tekli Maç
Mike Santana vs. Bronson,

Santana cannonball senton. Santana, Bronson'ın with a high angle Jay Driller ile bitirdi.

Maçtan sonra Ortiz Santana ile konuşmak için rampaya çıktı, ancak Santana Ortiz'in yanından uzaklaştı.Kazanan: Mike Santana

ROH Trios Şampiyonluk Maçı

Mogul Embassy vs. Hung Bucks

Hangman lariat'ı ıskalayınca Cage ona kendi lariat'ıyla vurdu. Cage drill cloak ararken Hangman bu girişimi tersine çevirerek galibiyet için bir rollup pini yaptı..

Maçtan sonra, Swerve arkaya doğru yürürken (Page ile göz temasını hiç kesmeden) Strickland ve Page yoğun bir bakışmaya girdi. Bucks Page'i "anı kutlaması" için cesaretlendirdi.

Şov bu galibiyet kutlaması ile sona eriyor..Kazanan ve Yeni ROH Trios Kemerinin Sahipleri: The Hung Bucks
 
Üst