Rampage Spoiler | Mercedes Çarptı - FTW Kemeri

The Unleashed

MEGASUS
Katılım
3 Nis 2014
Konular
1,914
Mesajlar
10,433
Tepkime puanı
7,024
Puanları
1,500
Yaş
24
Konum
Aydın
Adam Cole
-
Tony Schiavone, Kris Statlander ile röportaj yapıyor. Ama o da ne? Hiç beklemediğimiz birisi. Leyla Hirsch ona sandalyeyle saldırıyor ve gidiyor. Red Velvet, Statlander'ı kontrol etmek için geliyor.

Maç: Thunder Rosa vs Mercedes Martinez

Sırada Thunder Rosa ve Mercedes Martinez var.
Rosa, Martinez'i kendisine TBS kemer turnuvasını maçında yaptıkları için intikam ateşiyle hızlı bir başlangıç yapıyor. Martinez, bir spinebuster ile momentumuna son veriyor. Maçın sonunda Mercedes Martinez Death Valley Driver yapıyor. Rosa Emerald Flowsion yaparak cevap veriyor. Mercedes ringin dışına çıkıyor. Rosa'yı da dışarıya çıkarıyor, önce Rosa'nın kafasını steel stepse vuruyor. Sonra Mercedes Martinez ringin altından dev bir boru kapıyor ve Rosa'nın ağzıyla burnunun yerini değiştiriyor. Hakeme göre ise diskalifiyeymiş.


Kazanan: Thunder Rosa (Diskalifiye)

Schiavone arka alanda Mercedes Martinez ile röportaj yapıyor. Amacı Rosa'yı yok etmekmiş ve boruyla yaptığı da buymuş. Britt Baker ortaya çıkıyor ve Rosa'yı dövmesi için Mercedes'e para ödediğini söylüyor. Baker ona bir dahaki sefere kaybetmeden işi bitirmesini söylüyor, yoksa Martinez'in son işinden daha çabuk AEW'den ayrıldığından emin olacakmış.


Mark Henry, FTW şampiyonluk maçı öncesinde Ricky Starks ve Jay Lethal ile röportaj yapıyor.

Tony Khan'ın önümüzdeki hafta Dinamitle ilgili "büyük bir duyurusu" olacakmış. (Sosyal medyadan ismi bilinmeyen debut duyurusu yaptı.)


Jurassic Express gelecek hafta AEW tag team kemerlerini Ass Boys'a karşı savunacakmış.

FTW Kemer Maçı: Ricky Starks(W/Hobbs) vs Jay Lethal

Maçın sonunda Lethal, Starks'ı indiriyor ve sonra da Hobbs'u ring apronundan düşürüyor. Hobbs geri dönmeye çalışıyor ama Dante Martin tarafından etkisiz hale getirilir. Starks Lethal Injection'ı mükemmel şekilde counterlıyor ve kendi finisherını vuruyor. Şov Starks'ın kemerini korumasıyla bitiyor.

Kazanan: Ricky Starks​
 

Rhodes_Rollin

MISSION ACCOMPLISHED.
Katılım
23 Ağu 2011
Konular
831
Mesajlar
12,688
Tepkime puanı
6,694
Puanları
1,790
Yaş
28
Konum
Özdere
Cody Rhodes
Starks'ın yaptığı o counter neydi ya.. bu adam çok büyük işler yapacak ilerde.
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Katılım
31 Ocak 2021
Konular
2,665
Mesajlar
19,712
Tepkime puanı
8,590
Puanları
815
Konum
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Jay Lethal'i ben olsam Andrade'nin menajeri tarzında bir şey yapabilirdim. Mikrofonda hepimiz ustalığını biliyoruz. Geri planda kalmasını istemem doğrusu. Ricky Starks büyük yetenek. FTW kemerini salıp yavaş yavaş TNT etrafında mı görsek onu?
 

aewnxt

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Ağu 2019
Konular
421
Mesajlar
4,913
Tepkime puanı
2,123
Puanları
485
Malakai Black
-
Ricky starks vs Jay lethal maçı bana vasat gelmişti taki maçın sonunda Ricky'nin yaptığı counter MÜKEMMEL bir maç bitişi Wwe bu maçtan bitsin ders alsın nasıl maç sonu yazılır diye.
 
Üst